Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

ozge allah askına benım soylemek ne anlatmak ıstedıgımı sen soylermısın lutfen nelerle ıtham edılıyorum ya

Canım lütfen sakin. :26: Bana öyle geliyor ki sakinleşince söylediklerine pişman olacaksın. Kalp kırmayın şu mübarek günlerde. Rica ediyorum.

persembeye kadar zaman var dedıler bende persembe haber verdım işim vardı ya hayret bısey ya

Tolin bu arada bahsettiğin konuya açıklık getireyim. Çok ayrıntı bilmiyorum ama şöyle bir hadis var: "Allah bir kulun dua etmesine izin vermişse, mutlaka kabulünü de murad etmiştir."

Sanıyorum sen bu veya buna benzer bir şeyler okudun. Evet bu doğru ama kendimize ettiğimiz dua için geçerli olabilir. Kaldı ki öyle olmasa bile bir önceki mesajımda söylediğim gibi; kabul olmayacak mı acaba diye düşünerek okumalarına negatif enerji katmamanı tavsiye ediyorum canım. Sevila'nın da morali bozuldu muhtemelen, ondan böyle söyledi. Lütfen ikiniz de uzatmayın. Rica ediyorum...

Kizlar herkes buradayken bisey sorucam bazu arkadaslarin okumalari bende çok
Hizli ilerlerken bazi arkadaslarinki asiri yavaş gidiyor sizdede oluyomu mesela lilrubanin sayisini nasil okudum anlamadim bile bir cirpida bitmisti

Ben bi yerde okumuştum eğer niyet hayirsizsa ya zor okunuyomus yada sayıda şaşma oluyomus niyetlere biraz dahami dikkat etsek napsak:26:

İste bilemiyorum ki kizlar bende öyle oluyor nazi arkadaşları çok kolay bazilarini çok zor okuyorum hatta içimden gelmiyo:26:

Dua başlığında böyle şeylerin yazılmasına göz yumuluyor hatta yazan korunmaya çalışıyorsa benim yerim burası değil..ayrılıyorum ..diğer arkadaşlarım haklarını helal etsinler ..bye

Sur biz daha kimseyi almayalim demiştik ama Tolin cikti sanirim onun yerine belki :26:

Dua başlığında böyle şeylerin yazılmasına göz yumuluyor hatta yazan korunmaya çalışıyorsa benim yerim burası değil..ayrılıyorum ..diğer arkadaşlarım haklarını helal etsinler ..bye

sen benım hakkıma gırdın ama sevılla bak benı burda bılen bılır sana yazsam zaten senı alıntılar soylerım derımkı bak senınle alakalı yazdım derım ama geldın burda benı bu kadar hem gerdın hem hakaret ettın ben senın okumanı nasıl yaptıgımı bıle hatırlamıyorum ben hakkımı helal etmıyorum ve kımseyede bu kadar alttan almam neyse bye

Ben sana hakkımı asla helal etmiyorum ve hayatta hakkımı helal etmediğim tek insansın!! Benim dileğimin niyetini duamun kabulünü sorgulamaya kalktığın için Allah sana gerekeni vericektir Allaha havale ediyorum..birdaha bana yazıp uzatma bye

Canım lafın banaysa ben kimseyi korumadım aslında. Yanlış anladın sanırım. :26: Sen de sakin ol rica ediyorum. Fevri karar verme bak ne güzel okuyorduk.

ben senınle alakalı yazmadıgım ıcın rahatım sevılla geısını sen düşün...

Canım lafın banaysa ben kimseyi korumadım aslında. Yanlış anladın sanırım. :26: Sen de sakin ol rica ediyorum. Fevri karar verme bak ne güzel okuyorduk.

Lafım sana değildi canım sen kibarca hem beni yumuşatmaya hemde ona yaptığını anlatmaya çalıştın..Allah senden razı olsun..hakkını helal et canım

Hayır canım şart değil. Başka arkadaşlar da var başka dileklerde bulunacak olan. Kavga durulsa sana cevap verenler olacaktır ama.
tamam o zaman. peki dileğimizi söylemek zorunda mıyız? konu başlığı hayırlı eş için ya hanı?
Sur biz daha kimseyi almayalim demiştik ama Tolin cikti sanirim onun yerine belki :26:
ne kadar kişi alırsanız o kadar cabuk bıter dualar herkese sıralar gelır

Lafım sana değildi canım sen kibarca hem beni yumuşatmaya hemde ona yaptığını anlatmaya çalıştın..Allah senden razı olsun..hakkını helal et canım

Helal olsun canım benim ne demek sen de et. Ama ben kendi okumamda senin de olmanı çok istiyordum. Çıkmasan keşke listeden. :26:

tamam o zaman. peki dileğimizi söylemek zorunda mıyız? konu başlığı hayırlı eş için ya hanı?

Söylemek zorunda değilsin ama buraya duanı yazınca herkes senin için tek tek dua ediyor falan daha etkili olur diye düşünüyorum. Aramızda kimin duasının makbul olduğunu bilemeyiz çünkü.

Ayrıca ben de senin gibi düşünüyorum ama okuma sayımız ne kadar azalsa da malesef haftada iki okuma yetişmeyecek gibi duruyor. Konu sahibi gece gelecekmiş, ayrıntılı konuşalım. Bana göre bir sakınca yok hatta ne kadar çok kişi o kadar iyi bence.

O zaman çok karisik oluyor herkes birbirini tanisin demiştik ggüyayarin benimkine baslayacagiz kimse kalmadi :26:
Valla bende eşle ilgili dilek dilemeyecegim..

Gitmekte kararlısın yani

Evet canım ben Hakk a çok önem veririm haksızlığada hiç gelemem..bir dua topicinde o cümleleri kuran ve kuranı koruyan insanlarla devam edemem ben..

Ben ramazan için ayrı topic açıcam sanada haber veririm..ramazan için dolu bir program hazırlıcam :)

kişi sınırlaması olmaması lazım aslında. bu şekilde zor sıra gelır :)
kaç kişi var konuda?

En son katilan kişi okumadigindan kimseyi almayalim demiştik biz canim.
Ama Sur kesin okurum derse o da katilsin tabii ki. 3 aya sora ancak gelir ona

ben kımseye haksızlık falan yapmadıgım ıcın lısteden cıkmıyorum kızlar yenı lısteyede yazın benı suclu olsam kacarım suclu degılımkı nıye ben cıkıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…