Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Kesinlikle katılıyorum hatta kendimden şöyle bir örnek veriyim ben hayatımda hiç fal baktırmamıl ve fal baktıranlara gülen dalga geçen bir insandım..sonra bir dönem arkadaşlarımla birlikte fala öyle bir dadandımki gitmediğim falcı kalmadı 2 yıl boyunca..evet bazı şeyler bildiler tanışacağım aşık olacağım adamın adına kadar söyleyende oldu ama o kadar..bilip bilmemelerininde hiçbir önemi yok o fal baktırdığım dönem hayatımda öyle felaketler oldu ki hatırlamak bile istemiyorum..başıma gelmeyen kalmadı..hayatım tepetaklak oldu..hiç iyi birşey olmadı hayatımda..ve ben çocukluğunda bile zifiri karanlıkta uyuyan insan geceleri uyuyamaz hatta gündüzleri korkudan evde yalnız kalamaz hale geldim..karabasanlar vs lerde cabası..

Bence bana iyi oldu çünkü Allah özellikle de inançlı olan bir kulunun fal baktırmasının cezasını böyle verdi..

Seytan bizi merakımızdan vuruyor..falcıların hepsinde kötü enerji var..ve baktırdığınızda size geçiyor..o sayede hayatınızdaki bazı şeyleri bilebiliyorlar..Allaha tevekkül edip bu kadar meraklı olmamak gerekiyor..

Nefsimiz zayıf işte birşeyler duymak istiyoruz belirsizlik her insana sıkıntı veriyor..

Ben bi yerde okumuştum eğer niyet hayirsizsa ya zor okunuyomus yada sayıda şaşma oluyomus niyetlere biraz dahami dikkat etsek napsak:26:

Ne biçim saçmalamışsın sen ya!!!! Sen kim oluyosun da duanın kabulune niyetin hayırlısına karar verebiliyorsun!!! Benimkini okumadın son ana kadar söyleme gereğide duymadın senin işgüzarlığın yüzünden ben oturup ettiğim duadan ya da dileğimden mi şüphe edicem!!

Senin yüzünden gece yarısı eve gelip duayı tamamlayıp uyuyakaldım hacet namazını bile kılamadım sen ne sacmalıyorsun benim tepemi attırıyosun..tolin hanımın kolay okudukları hayırlıymışta içinden gelmeyenler hayırsızmış...şimdi cidden ağzımı bozucam

2 haftadır azarı yedin ondan hızlı okuyosun boş boş şeyler yazma dua başlığına!!!

Son düzenleyen: Moderatör:

sevılla bu ne bıcım bı uslup?ben sana orada herhangı bır laf sokma yada bısey soylemısmıyım acaba?ne bu siddet bu celal bu topıkte kacıncı kısının boyle kalbını kırıyosun farkındamısın?

Kalp kırmak duanın hayırlı/hayırsız olduğuna karar vermekten daha küçük bir günah merak etme resmen şirk koşuyosun!!! Senin yazdığını okuyup insanlar niyetlerinden ya da dualarından şüphemi edicekler..ne kadar cahilce ve uygunsuz birşey yazdığının farkındamısın dua başlığında!!!

Benim niyetim yeni biriyle tanışmaktı ve sen son ana kadar benim duamı tamamlamadın bu durumda benim niyetim hayırsız ve kabul olmıcak?? Ben hiçkimseyle tanışmamalıyım bekar ölmeliyim çünkü tolin hanım yavaş okudu!!!

Yazdıklarına lafının gittiği yerlere dikkat et tolin!!! Özellikle de dua başlığında!!

sevılla gıt satasacak baska bırını bul ayrıca ben senınle alakalı bısey yazmadım laf sokmadım etmedım ben nerden bılıyım senın duan kabul olurmu olmazmı ben ortaya daha once okudugum bıseyı yazdım gıt baskasına satas zıra senınle ugrasamam

Hadi bakalım gazan mübarek olsun canım.. Merakla bekleyeceğim seni. Umarım enişte bey aşık olur sana bugün.

Canımm pek güzel biliyorsun neyi sevip sevmediğimi..
Teşekkür ederim..

Bilmem mi canımm sen benim bu forumdaki ilk göz ağrımsın.

Kızlar sakin olun dua başlığı burası ve çok güzel bir amaç için bir araya geldik biz. :26: Nazar mı değdi acaba bize?

Tolincim söylediklerin yanlış anlaşılmaya müsait şeyler ama Sevila gibi bunun günah, şirk vs olduğunu düşünsen zaten söylemezdin değil mi? Yalnızca fikir yürüttün sen ve bizlere burada sorma ihtiyacı hissettin. Ama boşver düşünme öyle şeyler, negatif enerji olmasın hem dua kabul olmayacak mı acaba diye.

Son düzenleme:

Evet bende suç sınav için ritalin almaya kalkacak kadar karacahil bir insanın dua başlığında da bunları söylemesi çok normal tabi

Bunlar ritalin kafası heralde zira normal bir kafa DUA başlığına " ben bazılarını kolay okuyorum bazılarını zor, zor okunanların niyetleri hayırlı değilmiş " tarzı iğrenç birşey yazmaz..

Sen kimsin tolin?? Sen kimsinde benim dileğimin kabulüne benim niyetimin hayırlılığına karar veriyosun !! birdaha da laflarının gittiği yerlere dikkat et !!

ben kalan okumalara katılmak ıstemıyorum kızlar zıra bu sekılde bana sagda solda laf sokmaya calısan soyledıgımı carptıran bırıyle devam etmek ıstemıyorum daha once bujunun kalbınıde kırdı zaten gerek yok boyle seylere

Melike bu insan benim duamı okumadı son gün öğleden sonra haber verdi sağolsun..sonrada yazdığı şeylere bak bazı arkadaşlarınkini kolay okuyomuş bazılarınınkini zor..zor okunanların dileği hayırlı değilmişmiş..ne münasebet nasıl böyle birşey yazabilir ya !!!!

Kim oluyorda benim dileğimin,niyetimin hayırlı olduğuna karar verebiliyor!!! Haddini bilecek!

Bu işgüzarın lafıyla yavaş okudukları dualarının kabulünden şüphe etsinler o zaman!!!

Yaaa tabi yandaş topla kendine zira başka yapabileceğin hiçbişey yok..biz burcuyla helalleştik sen merak etme!!! Sen kendi yazdıklarından sorumlusun

persembeye kadar zaman var dedıler bende persembe haber verdım işim vardı ya hayret bısey ya

Yaaa tabi yandaş topla kendine zira başka yapabileceğin hiçbişey yok..biz burcuyla helalleştik sen merak etme!!! Sen kendi yazdıklarından sorumlusun

delimisin nesın gıt baskasına satas ya aksam aksam buldun ha

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar böyle bır başlık altında tartısmanız doğru degıl
yanlıslarınızı bırbırnızı kırmadan söyleyın.

bu arada bende katılmak ıstıyorum sıra bana ne zaman gelır? çook sıra varsa katılmayacagım:26:
duasına baktım da kısa bır dua
zor degılmıs.

Son düzenleme:

Haftada bir kişinin okumasını bitiriyorduk, haftada iki kişi için de okunabilir diye düşündü çoğunluk ama o iş yattı sanırım benim de haberim yok. Eğer öyle yaparsak daha kolay sıra gelir tabi. Bu arada çok sıra varsa neden katılamayacaksın? Beyaz atlı prensini bekletmek istemiyor musun

persembeye kadar zaman var dedıler bende persembe haber verdım işim vardı ya hayret bısey ya

Evet perşembeye kadar yarısını okumamış ve okuyamıyacı belli olan bir insanım son gün haber vermesi çok mantıkı ve ince bir davranış gerçekten..üstelik ben tüm gün kursa gittim geceyarısı geldim..dua tamamlayıp tamamlamaman önemli değil ben Allahın izniyle tamamladım da sen yazdığın saçmalıklara bir bak..

Sen lafının nereye gittiğini çok iyi bilerek yazdın!! Çünkü kiminkini hızlı kiminkini yavaş hatta kiminkini okumadığın zaten başlıktan ve listeden belli..bu durumda yavaş okuduğun herkes dualarının kabulünden şüpheye düşsün neymiş tolin yavaş okumuş niyet hayırlı değilmiş..

Bana yazmayı kes cidden çok kötü şeyler yazarım sana ahlaksız!!

benım dileğim eş üzerine olmayacak
illa eş mı olması lazım?:26:

arkadaşlar çok ayıp yapmayın ayrıca tolinin demek ıstedıgı kımsenın duasının kabul hayırlı hayırsızlıgı degıl bazen agırlık cokuyor zorlanıyoruz sızede oluyomu dıye sordu (evet banada bır defa oldu ) sonrada bır yerde okumustum nıyet hayırsızsa boyle olurmus dedı kendı fıkrı degıldı ve muhabbettı.Herkes elbettekı fıkrını paylaşır ama uslup önemli kalpkırmak kabeyi yıkmaktan günah napıosunuz siz

burda yaradandan dua nıyet nıyazındayız oda ama gec ama erken okumus sana arkadasım kul hakkı var dua hakkı var yapmayın,Çok üzücü

Kizlar noluyor ya:26:
Kavga edip kirmayalim birbirimizi.

bak sevılla agzını topla sabrım taşıyo senınle alakalı bısey yazmadım dıyorum anlamıyomusun yazmadım yazsam yazdım derım bu topıkle alakalı bıseyde yazmadım duzgun konus sen kıme ahlaksız dıyebılıyosun ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…