Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Evet canım ben Hakk a çok önem veririm haksızlığada hiç gelemem..bir dua topicinde o cümleleri kuran ve kuranı koruyan insanlarla devam edemem ben..

Ben ramazan için ayrı topic açıcam sanada haber veririm..ramazan için dolu bir program hazırlıcam :)

Bende katılmak isterim canim.

ben kımseye haksızlık falan yapmadıgım ıcın lısteden cıkmıyorum kızlar yenı lısteyede yazın benı suclu olsam kacarım suclu degılımkı nıye ben cıkıyım:KK19:

Sevindim kuzum .
Sıra bende :)
Bir kişi vardi Cherrynin duasini okumayan okudu mu acaba ? :26:

ben kımseye haksızlık falan yapmadıgım ıcın lısteden cıkmıyorum kızlar yenı lısteyede yazın benı suclu olsam kacarım suclu degılımkı nıye ben cıkıyım:KK19:

Hala ne cürretle laf sokuyosun sen !!! Sen suçsuz değil yüzsüzsün..arsızsın bin kere tükürülse yarabbi şükür çekersin sana yazma dedikçe laf sokuyosun hala!!

Allah ben haksızsam bana sen haksızsan sana versin!! Nokta

Hala ne cürretle laf sokuyosun sen !!! Sen suçsuz değil yüzsüzsün..arsızsın bin kere tükürülse yarabbi şükür çekersin sana yazma dedikçe laf sokuyosun hala!!

Allah ben haksızsam bana sen haksızsan sana versin!! Nokta
yazmayayım dedım ama, sevıla uslubun fecı sert gercekten :KK19:

Hanımlar ne yaptınız ya Hû..:26:
Keşke böyle nahoş bir tartışma yaşanmasaydı..
Hiç yakışmamış bizlere...

benım dileğim eş üzerine olmayacak
illa eş mı olması lazım?:26:

Hoşgeldin sör.. :KK3:
Hayır sadece eş için değil, benim niyetim de öyle olmayacak.. :KK31:

çok kötü sözler var paylaşılmayacak şey ne ki anlamadım ama üzüldüm :KK43: öyle kötü seyler demeyin lütfen. Allah yoluna yapılmış birşeyin altında olması çok kötü geldi ondan yazdım ..

Evet canım ben Hakk a çok önem veririm haksızlığada hiç gelemem..bir dua topicinde o cümleleri kuran ve kuranı koruyan insanlarla devam edemem ben..

Ben ramazan için ayrı topic açıcam sanada haber veririm..ramazan için dolu bir program hazırlıcam :)

Tamam canım inşallah katılırım. Bekleyeceğim.. :)

kişi sınırlaması olmaması lazım aslında. bu şekilde zor sıra gelır :)
kaç kişi var konuda?

Valla ne yalan söyleyeyim saymadım. :KK17: Bence de haftada iki kişiye okuyabiliriz rahatlıkla ama dediğim gibi muhakkak bir kaytaran çıkıyor, son güne kadar haber alamıyoruz falan. Bir haftada bile zar zor bitiyor yani.

En son katilan kişi okumadigindan kimseyi almayalim demiştik biz canim.
Ama Sur kesin okurum derse o da katilsin tabii ki. 3 aya sora ancak gelir ona:KK52:

Aaa benim haberim yoktu. :KK17: Okumayan olursa kendi aramızda paylaşırız canım sıkıntı olmaz ya. Bide tanıyorsunuz sanırım Surrender'i. Aktif zaten sitede. Okumazlık etmez bence de. Bana kalırsa katılsın yani.

Sevindim kuzum .
Sıra bende :)
Bir kişi vardi Cherrynin duasini okumayan okudu mu acaba ? :26:

Okudu canım bugün haber verdi.

Birbirleri için dua eden insanlardık, ne zaman beddua etmeye başladık.. Birine yardım esip sonra hakkını helal etmemek ne demek.. Sizden umamzdım kızlar.. Biraz sakinleşin ve eğer hatrım varsa hakkım demiorum varsa helal olsun ama birazcık hatrım varsa yarına kadar susun ve kaldığımız yerden devam edelim.. Şeytan bugün dürttü. VE yenik düştük maalesef.. Ona fırsat vermeyin yazık günah.. Tolin sen sevilada geç kaldın hatta bitiremedin o yüzden lafını üzerine alınması kadar doğal birşey yok.hem ne bu nazar duasımı okurken ağırlık bastı uykum geldi der gibi. Sevila seninde cevabın ağır oldu.. Daha sakin bir dille uyarabilirdin.. Ben sizden rica ediyorum eğer minnacık hatrım varsa yarın arkadaşımızın duasına başlıyoruz..

Valla ne yalan söyleyeyim saymadım. :KK17: Bence de haftada iki kişiye okuyabiliriz rahatlıkla ama dediğim gibi muhakkak bir kaytaran çıkıyor, son güne kadar haber alamıyoruz falan. Bir haftada bile zar zor bitiyor yani.

Aaa benim haberim yoktu. :KK17: Okumayan olursa kendi aramızda paylaşırız canım sıkıntı olmaz ya. Bide tanıyorsunuz sanırım Surrender'i. Aktif zaten sitede. Okumazlık etmez bence de. Bana kalırsa katılsın yani.

Öyle mi gormemisim ?:44:
Yarin bana basliyoruz o zaman :)
Duam hazir değil daha inşallah güzel bir dua olur canim ya.

aslında bu şekilde olmaz :) kaytaran olmaması lazım
sonucta bır nıyet uzerıne burada toplanıyor ınsanlar.. bu buyuk bır vebal olur.
bence sürekli kaytaranları cıkarın lısteden :KK60: bu şekilde zor sıra gelır ınsanlara :) sonucta bu konunun amacı, bır dılegı gerceklestırmek ıcın okunan duayı tez zamanda bıtırmek degıl mıdır? bence bır duzen lazım =)

X