Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Öncelikle hakkında hayırlısı olsun cnm akşama inşallah dilediğin gibi geçer..
duaya falan gerek yok bence keke çaya çorbaya tam bir ihlasla abdest al kıbleye dön aç elini oku ne okumak istiosan ve deki rabbim ben beğendim sende karşıma çıkardın ama sen benim kaderimi yazansın eğerki hakkımda hayırlı bir insansa onuda bana ısındır değilsede bana eş yazmadığını gönlüme aşk dşiye düşürme .
Fazla abartmadan giyin kuşan git rahat ol.burca göre insan tanınmaz muhakkak lakin oğlak birşey hissetmemiş olsa asla o 2. görüşmeye gelmezdi net insanlardır ne ıstedıgını bılır onun için kendını helak etme belliki senden hoşlanmıs nasipte varsada geisi gelir
hakkında hayırlı olan neyse o olsun işallah

Ayyy canım ya inşallahhhhh....Çok teşekkür ederim ...moral verici mesajın için...Dediklerini yapacağım...Duaların hemen arkasından bu çocukla tanışmam tesadüf değil diyorum Allahın izniyle...Tefriciyelerin hürmetine.... :KK16::KK16:

Ayy yerim ya nasıl uğraşmış. :KK1: Eline sağlık canım çok lezzetliymiş kahvem. Bol köpüklü. Tam da sevdiğim gibi yapmışsın. Makine işi değil belli, bakır cezvede pişirilmiş :KK68:

biliyorum canım aynen dediğin gibi boşluktan sarıyorum fallara :KK39:

fndkcım afiyet olsun.....fal meselesi öylesineydi kuzum.....hani kahve de hayali ya......öyle gırgır yaptık......ama haklısın şakası olmaz böyle şeylerin.....:KK20:

uzun olduğu için inceleyemdim kuzu ... inan ki meşguliyetler var evdeki işleri halletmeye çalışıyom bi yandan dolabımda ne giyerim diye bakıyom...yoksa tabikide bilgi paylaşımın süper :KK9::KK9:

Birbirimize dua ediyoruz, duanın daha etkili olması için dikkat etmemiz gereken şeyler diye düşündüm canım. Müsait bir zamanında incelersin. Sen telaşlısın hadi sana trip atmıyorum. :KK1:

biliyorum canım aynen dediğin gibi boşluktan sarıyorum fallara :KK39:

Boşluğa düştüğünde gel buraya sar şekerim. Birbirimize telkinlerde bulunalım. Dua edelim vs. :KK16:

kahveme de okuyup üflemiştim kızlar içmeyen çok şey kaçırdı........
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

içen gelin oluyor telli duvaklı.........
:123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123:

Abovvv bilsem telvesini falan da ziyan etmezdim. :KK53::KK53: Cezveyi yalayabilir miyim yıkamadıysan :KK53::KK53:

Abovvv bilsem telvesini falan da ziyan etmezdim. :KK53::KK53: Cezveyi yalayabilir miyim yıkamadıysan :KK53::KK53:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

yok kuzum yıkadım malum hamaratımdır biliyosun......:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

merak etme niyetimi duamı içen için etmiştim oh bir güzelde üfledim......:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

afiyet olsun kuzuuuuuuuuummmmmmm...:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Yeni Liste

1)mavigece07 -- 220 Adet Okundu
2)Sevila34 --- 220 Adet Okundu
3)Enfl ---220 Adet Okundu
4)Lilruba---220 Adet Okundu
5)MissCherryBloosom---- 220 Adet Okundu
6)Ceylinimdeceylinim--220 Adet Okundu
7)fndkfndk--220 Adet Okundu
8)rapisa---- 220 Adet Okundu
9)tolin ----220 Adet Okundu
10)Sottile----220 Adet Okundu
11)capoeira ---220 Adet Okundu
12)özgem81 --220 Adet Okundu
13)Nehirsu85 --220 Adet Okundu
14)buujuu---- MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
15)perican55---- 220 Adet Okundu
16)Nara87 -----220 Adet Okundu
17)hellokittykitty----220 Adet Okundu
18)deryadeniz28---220 Adet Okundu
19)Kelebekcim---220 Adet Okundu
20)berirem----220 Adet Okundu

tolinnnn seni bitirmiş gösterim bitmişmiydi :44::44::44:

Evet cnm bitti.......

Valla rapisacım hiç cici kız edası yapamicam böyle ipa sapa gelir birilerini bulabilmek için her cins erkek karşıma çıktı diyebilirim sağolsunlar sayelerinde tecrübe sahibi oldum ve hepsinin genel değerlendirmesi onlara değer verdiğini , bu işin olması için çabaladığını gösterdiğin an havalanıp o havayla gidiyorlar .. sonra onların havasını söndüren birine çattıklarında sudan çıkmış balık gibi geri geliyorlar. O yüzden kaybetme korkun olmadığını hissettirmemen çok önemli bunu hissederlerse kazanmak için yarış atı gibi onlar koşuyor :KK55::KK55:

işte püf noktası kaybetme korkusunu hissettitrmemek :KK19::KK19:
kazananlar bundan dolayı kazanıyor heralde rahat olmak gerekiyor da...

Kızlar dualarınıza ihtiyacım var....Hepinizden Allah razı olsun öptüm sizi ...Geceleyin 11-12 girebilirsem siteye yazarım size...zaten ilk buluştuğumuzda sabaha kadar uyuyamamıştım inşallah bugün böyle olmaz yarın iş var... :KK53::KK53::KK53: :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ayy bayılırım valla kahve denince bende akan sular durur. Yanına çikolatalar da benden olsun bari. :21:

Fakat Sottile pek kahve içmiyor. Ona da yeşil çay lütfen. :KK16:

Canımm pek güzel biliyorsun neyi sevip sevmediğimi..:KK16:
Teşekkür ederim..:KK23:

Eki Görüntüle 1157463 Eki Görüntüle 1157469

kahveleriniz hazır kızlar.......isteyene yeşil çay........:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Lilrubacım soğuttum ikramını biraz ama hakkını helal et, böyle de içerim..:KK19:

Nişanlımla dışarıdaydık ancak cevap verebildim hanımlar, kusuruma bakmayın.. :KK17:

X