Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Ayyy canım ya inşallahhhhh....Çok teşekkür ederim ...moral verici mesajın için...Dediklerini yapacağım...Duaların hemen arkasından bu çocukla tanışmam tesadüf değil diyorum Allahın izniyle...Tefriciyelerin hürmetine....

Ayy yerim ya nasıl uğraşmış. Eline sağlık canım çok lezzetliymiş kahvem. Bol köpüklü. Tam da sevdiğim gibi yapmışsın. Makine işi değil belli, bakır cezvede pişirilmiş

biliyorum canım aynen dediğin gibi boşluktan sarıyorum fallara

fndkcım afiyet olsun.....fal meselesi öylesineydi kuzum.....hani kahve de hayali ya......öyle gırgır yaptık......ama haklısın şakası olmaz böyle şeylerin.....

uzun olduğu için inceleyemdim kuzu ... inan ki meşguliyetler var evdeki işleri halletmeye çalışıyom bi yandan dolabımda ne giyerim diye bakıyom...yoksa tabikide bilgi paylaşımın süper

Birbirimize dua ediyoruz, duanın daha etkili olması için dikkat etmemiz gereken şeyler diye düşündüm canım. Müsait bir zamanında incelersin. Sen telaşlısın hadi sana trip atmıyorum.

biliyorum canım aynen dediğin gibi boşluktan sarıyorum fallara

Boşluğa düştüğünde gel buraya sar şekerim. Birbirimize telkinlerde bulunalım. Dua edelim vs.

kahveme de okuyup üflemiştim kızlar içmeyen çok şey kaçırdı........

içen gelin oluyor telli duvaklı.........
:123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123:

Abovvv bilsem telvesini falan da ziyan etmezdim. Cezveyi yalayabilir miyim yıkamadıysan

Abovvv bilsem telvesini falan da ziyan etmezdim. Cezveyi yalayabilir miyim yıkamadıysan

yok kuzum yıkadım malum hamaratımdır biliyosun......

merak etme niyetimi duamı içen için etmiştim oh bir güzelde üfledim......

afiyet olsun kuzuuuuuuuuummmmmmm...

Evet cnm bitti.......

işte püf noktası kaybetme korkusunu hissettitrmemek
kazananlar bundan dolayı kazanıyor heralde rahat olmak gerekiyor da...

Kızlar dualarınıza ihtiyacım var....Hepinizden Allah razı olsun öptüm sizi ...Geceleyin 11-12 girebilirsem siteye yazarım size...zaten ilk buluştuğumuzda sabaha kadar uyuyamamıştım inşallah bugün böyle olmaz yarın iş var...

Ayy bayılırım valla kahve denince bende akan sular durur. Yanına çikolatalar da benden olsun bari.

Fakat Sottile pek kahve içmiyor. Ona da yeşil çay lütfen.

Canımm pek güzel biliyorsun neyi sevip sevmediğimi..
Teşekkür ederim..

Eki Görüntüle 1157463 Eki Görüntüle 1157469

kahveleriniz hazır kızlar.......isteyene yeşil çay........

Lilrubacım soğuttum ikramını biraz ama hakkını helal et, böyle de içerim..

Nişanlımla dışarıdaydık ancak cevap verebildim hanımlar, kusuruma bakmayın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…