Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Merhaba arkadaşlar, mavigece'nin niyetine tamı tamına 340 tefriciye okudum bitti :)

Mavigece07, canım varsa okunacak -senin için kalan miktardan- onu da bölüşebiliriz.

Allah senden razı olsun canım... Allahım dileklerini kabul etsin...gmsee nickli arkadaştan ses soluk yok hafta içide ulaşamassam sana özelden yazarım....çok mutlu oldum...

Katılım Listesi :

1)mavigece07 --1000 çekildi --kalan 340
2)Sevila34-- kalan 340
3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--kalan 340
5)lilruba--kalan 340
6)gmsee--kalan 340
7)MissCherryBlossom---kalan 340
8)Ceylinimdeceylinim---kalan 340
9)alone2----kalan 340
10)fndkfndk---kalan 340

Amin arkadaşım, Allah hepimizden razı olsun, hepimizin dilekleri kabul olsun inşallah... Rica ederim, tamam anlaştık gerekirse hafta içi haberleşiriz

canım bende okuyorum...
ama henüz bitmedi....
o nedenle miktar belirtmedim....
Allah hepimizinkini kabul etsin inş......
eğer erken bitirirsem yetiştiremeyen arkadaşlar yardım ederim bende

canım bende okuyorum...
ama henüz bitmedi....
o nedenle miktar belirtmedim....
Allah hepimizinkini kabul etsin inş......
eğer erken bitirirsem yetiştiremeyen arkadaşlar yardım ederim bende

sağolun kızlar çok teşekkürler... bende 340 a başlayacağım...anneler günü hediye vs.. akraba ziyareti derken başlayamadım...perşembeye kadar inşallah benimki biter sevilanınkine başlarız sonra sizlerin dileklerine....artık bir an evvel hayırlısıyla hayatımızda güzel gelişmeler olsun inşallah...efendimiz(s.a.v) yüzü suyu hürmetine

kızlar bende geleyim nasıl yapıyoruz inşallah

Canım hoşgeldin aramıza... gmsee nickli arkadaşa ulaşamadım... ayın 7 sinde girmiş en son...onun çekeceği 340 tefriciyeyi senin alman mümkünmü?...

her hafta 1 kişinin dileği için 4444 tefriciye çekmeye başladık... bu hafta inşallah benimki bitecek ...perşembede Sevila arkadaşımıza başlayacağız onun dileği için 1 hafta boyunca tefriciyeleri bölüşüp okuyacağız....sırayla devam ediyoruz...

olur tabi ne zamana yetişecek inşallah hemen okuyayım inşallah

ooooo okur bitiririm Allahın izniyle

sonra sırada kim var bende gireyim bende okutmak istiyorum inşallah

tamam canım sırada bi düzenleme yapıp senide 10. sıraya ekliyorum şimdi...

Katılım Listesi :

1)mavigece07 --1000 çekildi --kalan 340--kalan 44
2)Sevila34-- kalan 340
3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--kalan 340
5)lilruba--kalan 340
6)MissCherryBlossom--kalan 340
7)Ceylinimdeceylinim---kalan 340
8)alone2---kalan 340
9)fndkfndk----kalan 340
10)therewasanAngel---kalan 340

Son düzenleme:
bu sıra işlerinden pek anlamam ama takip edeceğim ya sıranın bana geldiğini anlarım herhalde

bu sıra işlerinden pek anlamam ama takip edeceğim ya sıranın bana geldiğini anlarım herhalde

sıra şöyle yani...bu hafta sıra benle başladı...benim niyetime okuyoruz... perşembe süre bitiyo benimkinin inşalllah yetiştiririz :26:

başlığı açtığımda kim benide ekleyin dediyse sırayla ekledim...şimdi en son sen geldin ya o yüzden 10. sıradasın şekerim ....her hafta bir kişinin dileğine sırayla okuma yapacağız Allahında izniyle....

anladım Allah razı olsun

peki hep ıssız mıburalar gelen giden yok mu

ayyy çok heyecan yaptım yaaaa benim de niyetime sıra gelse hayırlısıyla

seninki ramazana gelicek büyük ihtimalle 1,5 ay sonra falan...tam hayırlı bir zamanda çekilicek Allahın izniyle...

haydi kızlarrr ne durumdasınız bir ses verinnnnn ????

Katılım Listesi :

1)mavigece07 --1000 çekildi --kalan 340--kalan 44
2)Sevila34-- kalan 340
3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--kalan 340
5)lilruba--kalan 340
6)MissCherryBlossom--kalan 340
7)Ceylinimdeceylinim---kalan 340
8)alone2---kalan 340
9)fndkfndk----kalan 340
10)therewasanAngel---kalan 340

ne kadar mutlu oldum şimdi ne güzel bir zamana denk gelecek nasipse

Ramazanda gelse keşke ne güzel çok özledim oruç tutmayıo iftarı telaşı

Ben dün çekemediğim için toplam 200 deyim..perşembeye kadar rahat rahat 340 a tamamlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…