Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Kızlar selam , Bu akşam başlasak olurmu ? katılmak isteyen o bir kişide katılınca başlar ... Kendim için 700 tane salatı tefriciye çektim. 1000 e tamamlayacağım inşallah bugün... 4444 - 1000 = 3444 adet salatı tefricikalıyo geriye .... Sizden ricam 340 adet salatı tefriciye 10 kişi çekersek 3400 yapıyo kalan 44 ü de kendim çekerim diyorum ...

340 tane benim niyetime çekeseniz inşallah Allahın izniyle benimki biter, sırayla listeye göre herkes için tek tek kimin niyeti varsa ona göre çekmeye devam ederiz

canım bana uyar.....
herkesden gelen dönüşe göre başlayalım inş......
ne zaman başlayıp ne zamana kadar süreceğini de belirleyelim inş...
aslında bu akşam başlasak,haftaya perşembeye kadar bitecek şekilde okuruz...
duasını da mübarek bir gecede yapmış olursun.......:KK16:

canım adetlide okunuyo..Günah değil... :KK34: ayet olmadığı için oluyo ...

canım bana uyar.....
herkesden gelen dönüşe göre başlayalım inş......
ne zaman başlayıp ne zamana kadar süreceğini de belirleyelim inş...
aslında bu akşam başlasak,haftaya perşembeye kadar bitecek şekilde okuruz...
duasını da mübarek bir gecede yapmış olursun.......:KK16:

Canım Allah razı olsun.. tamam diğer perşembeye kadar o zaman çekelim inşallah... Annemle dün tartıştık..Benden daha çok sorun ediyo birilerini buluyo bana arkadaşları aracılığıyla hatta matematik öğretmeni olan biri varmış çocuğu face de gördüm hiç beğenmedim :KK19: .. O da zaten öğretmen birini arıyomuş..Nasip değilmiş dedim artık... Allah herkese hayırlısını nasip etsin tez vakitte :KK14:

Canım Allah razı olsun.. tamam diğer perşembeye kadar o zaman çekelim inşallah... Annemle dün tartıştık..Benden daha çok sorun ediyo birilerini buluyo bana arkadaşları aracılığıyla hatta matematik öğretmeni olan biri varmış çocuğu face de gördüm hiç beğenmedim :KK19: .. O da zaten öğretmen birini arıyomuş..Nasip değilmiş dedim artık... Allah herkese hayırlısını nasip etsin tez vakitte :KK14:

Tamam o zaman bana da uyar:KK1:

Kızlar selam , Bu akşam başlasak olurmu ? katılmak isteyen o bir kişide katılınca başlar ... Kendim için 700 tane salatı tefriciye çektim. 1000 e tamamlayacağım inşallah bugün... 4444 - 1000 = 3444 adet salatı tefricikalıyo geriye .... Sizden ricam 340 adet salatı tefriciye 10 kişi çekersek 3400 yapıyo kalan 44 ü de kendim çekerim diyorum ...

340 tane benim niyetime çekeseniz inşallah Allahın izniyle benimki biter, sırayla listeye göre herkes için tek tek kimin niyeti varsa ona göre çekmeye devam ederiz

Bana uyar sekerim, bugun baslarim.:KK34:

Tamam kişi başı 340 mı okucaz? Birde ne kadar zamanda bitirmemiz lazım..birde usül nedir okumaya başlarken senin nşyetinemi hediye edicez bitirdikten sonramı?

Tamam kişi başı 340 mı okucaz? Birde ne kadar zamanda bitirmemiz lazım..birde usül nedir okumaya başlarken senin nşyetinemi hediye edicez bitirdikten sonramı?

Kızlar öncelikle çok teşekkür ederim.. Mavigece07 nin niyeti için diyebilirsiniz.. :KK16: ... Niyetim karşılıklı sevgi,sadakat, aşk dolu bir evlilik huzurlu bir yuva kurmak ....Aslında 3 gün içinde bitirsek sıra sana gelir sevilacım ... seninkine başlardık ama dilerseniz diğer perşembeye kadar süre olsun ...önümüzdeki perşembede senin niyetine başlayalım ...sırayla listede kim varsa iki perşembe arası sırayla okuyalım ...

340 adet okunsa yeter benim için ....Ama listeye 1 kişi daha katılırsa çok iyi olur :KK30:

Kızlar öncelikle çok teşekkür ederim.. Mavigece07 nin niyeti için diyebilirsiniz.. :KK16: ... Niyetim karşılıklı sevgi,sadakat, aşk dolu bir evlilik huzurlu bir yuva kurmak ....Aslında 3 gün içinde bitirsek sıra sana gelir sevilacım ... seninkine başlardık ama dilerseniz diğer perşembeye kadar süre olsun ...önümüzdeki perşembede senin niyetine başlayalım ...sırayla listede kim varsa iki perşembe arası sırayla okuyalım ...

340 adet okunsa yeter benim için ....Ama listeye 1 kişi daha katılırsa çok iyi olur :KK30:

Canım hrkesin işi gücü ailesi falan var 3 günde okuyamaz herkes bence perşembeye kadar olsun haftaya perşembede benimkine başlarız..buarada listedeki tüm arkadaşlara başladığımıza dair özel mesaj at canım herkesin haberi olsun..

Herkes okuyup bitirdiğinde buraya yazsın ne kadar okuduğunu..

canım o zaman bu akşam başlıyorum.....
Allah şimdiden kabul etsin.......

Her gece 50 tane okuyarak 7 gecede bitirmeyi düşünmüştüm...bu geceki 50 yi bitirdim..başında ve sonunda da mavigece arkadasımızın dileğini tekrar edip onun için diledim ama hediye ettiğimide söyledim tabiki

Ben de şimdi gördüm canım başladığınızı, bu hayırlı günde başlayıp haftaya cuma gecesine bitiririm inşallah ben de :KK16:

LİSTENİN SON HALİ

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3) Enfl
4)aybirgen
5)lilruba
6)gmsee
7)MissCherryBlossom
8)Ceylinimdeceylinim
9)alone2
10)???

Hadi bayanlar son 1 kişi kaldı..

forumdan söyleyebileceğiniz bir kişi daha varmı ? ... :13:

aybirgen , sevila34 çok teşekkürler kızlar...

Son düzenleme:
LİSTENİN SON HALİ

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3) Enfl
4)aybirgen
5)lilruba
6)gmsee
7)MissCherryBlossom
8)Ceylinimdeceylinim
9)alone2
10)???

canım bende başladım dün gece.....
herkese haber verdin mi....istersen özelden msj at......

LİSTENİN SON HALİ

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3) Enfl
4)aybirgen
5)lilruba
6)gmsee
7)MissCherryBlossom
8)Ceylinimdeceylinim
9)alone2
10)???

Canım alone un üyeliği mi ipt olmuş yoksa geçici olarak ban lımı anlayamadım ama o da yok yani 8 kişiyiz biraz acele ettik sanki başlamak için :)

Canım alone un üyeliği mi ipt olmuş yoksa geçici olarak ban lımı anlayamadım ama o da yok yani 8 kişiyiz biraz acele ettik sanki başlamak için :)

cevaplarına baktım aktif görünüyo alone...sadece gmse ye mesj yazdım özelden diğerleri aktif başlığa geldiği için... siz çekin kızlar eksik kalırsa ben kalanını kendim tamamlarım...770 lerde çektim zaten bugün inşallah 1000 e tamamlayıp sizinle beraber 340 çekicem.... en son 44 kalıyo onuda çekerim bi şekilde...Önemli olan tamamlamak 4444 ü :KK16:

cevaplarına baktım aktif görünüyo alone...sadece gmse ye mesj yazdım özelden diğerleri aktif başlığa geldiği için... siz çekin kızlar eksik kalırsa ben kalanını kendim tamamlarım...770 lerde çektim zaten bugün inşallah 1000 e tamamlayıp sizinle beraber 340 çekicem.... en son 44 kalıyo onuda çekerim bi şekilde...Önemli olan tamamlamak 4444 ü :KK16:

Yok yok tamamlarız zaten ben bugün 100 tane falan okumayı düşünüyorum bitirince yazarım..

Buarada tamamen sessiz biryerde oturup dua aralarında hiçkimseyle konuşmamak yani tek seferde mi okumak gerekiyor yoksa güniçinde rahat rahat okuyabilirmiyiz?

X