Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

haydi kızlar yokmu katılmak isteyen 3 kişi daha katılırsa başlayacağız ve inşallah herkesin tefriciyelerini bitireceğiz :KK16::KK16:

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3) Enfl
4)aybirgen
5)lilruba
6)gmsee
7)MissCherryBlossom
8)
9)
10)

haydi kızlar yokmu katılmak isteyen 3 kişi daha katılırsa başlayacağız ve inşallah herkesin tefriciyelerini bitireceğiz :KK16::KK16:

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3) Enfl
4)aybirgen
5)lilruba
6)gmsee
7)MissCherryBlossom
8)
9)
10)

Ben henüz evlenmeyi düşünmüyorum istemiyorum ama hayatıma çok aşık olacağım hayırlı biri girsin istiyorum herkes dileğini en başında sölesin sonra birden evlenirim falan :))))

Ben henüz evlenmeyi düşünmüyorum istemiyorum ama hayatıma çok aşık olacağım hayırlı biri girsin istiyorum herkes dileğini en başında sölesin sonra birden evlenirim falan :))))

Niyet evlilik için olması için şart değil herkesin...Mesela sizin tefriciyenizi çekerken sevila34 için deriz :KK34::KK34::KK34:

Haydi bayanlar niyetiniz ne olursa olsun bir dileğiniz için 4444 salatı tefriciyeye başlayalım... başlığa bekliyoruz

Niyet evlilik için olması için şart değil herkesin...Mesela sizin tefriciyenizi çekerken sevila34 için deriz :KK34::KK34::KK34:

Haydi bayanlar niyetiniz ne olursa olsun bir dileğiniz için 4444 salatı tefriciyeye başlayalım... başlığa bekliyoruz
Canım istersen diğer başlığımızda olduğu gibi herkes duasını yazsın, herkese kendi isteği için okuyalım salatı tefriciyeyi.

Canım istersen diğer başlığımızda olduğu gibi herkes duasını yazsın, herkese kendi isteği için okuyalım salatı tefriciyeyi.

evet canım öyle yapalım :KK16:

ben dileğimi yazayım...sizlerde yazın...

Bendim dileğim :gerçekten karşılıklı seveceğim aşık olacağım , cesur,ilgili ,Allah korkusu olan ,yaş olarak,burç olarak her yönden uyumlu olacağım hayırlı bir eş.En tez vakitte karşıma çıksın istiyorum.

LİSTENİN SON HALİ

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3) Enfl
4)aybirgen
5)lilruba
6)gmsee
7)MissCherryBlossom
8)Ceylinimdeceylinim
9)
10)

Hadi hanımlar son 2 kişi kaldı..

Kızlar Tefriciyede Regl sorun değil... Çünkü bu ayet değil...Sonuçta bu bir rahatsızlık Allah tarafından olan bir şey...Salavatı Şerife de adetli olmak kabulüne engel değil... :KK34::KK34::KK34::KK34: ...

bu perşembe başlayalım diyorum sayımız yine yeterli bence... :KK16:

Bende katılmak istiyorum ve bende karşıma tam hayal ettiğim gibi bir insanın çıkması ve mutlu bir birliktelik için istiyorum

bende istiyorum canım teşekkür ederim davet ettiğin için bende arkadaşlara önerebilirmiyim:26:
yeni listede olmak isterim:KK16:

LİSTENİN SON HALİ

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3) Enfl
4)aybirgen
5)lilruba
6)gmsee
7)MissCherryBlossom
8)Ceylinimdeceylinim
9)alone2
10)

Hadi hanımlar son 1 kişi kaldı..

Beni de ekler misiniz :)

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3) Enfl

merhaba canım harika olmuş konu,çok sağol...
beni de ekler misin...:KK16:
yalnız benim önümüzde ki hafta biriyle görüşeceğim,hayırlı olacaksa benim için görüşmek istiyorum onun için dua isteyecektim.
ama dua da bana sıra gelene kadar sanırım görüşmüş olacağım :KK5:

Beni de ekler misin sekerim? Ben de karsima duzgun biri cikmasi icin dua etmek istiyorum.

Hadi hanımlar 10 a tamamlayıp duamıza başlayalım :KK43:

bende okumak istiyorum benim bi iki kişi çıktı onlarda hep hayırsızdı :KK43:

Bende Varim kizlar :KK3:
Adetken okunabilir mi ama adet oldum bugün :26:

bende istiyorum canım teşekkür ederim davet ettiğin için bende arkadaşlara önerebilirmiyim:26:
yeni listede olmak isterim:KK16:

Kızlar selam , Bu akşam başlasak olurmu ? katılmak isteyen o bir kişide katılınca başlar ... Kendim için 700 tane salatı tefriciye çektim. 1000 e tamamlayacağım inşallah bugün... 4444 - 1000 = 3444 adet salatı tefricikalıyo geriye .... Sizden ricam 340 adet salatı tefriciye 10 kişi çekersek 3400 yapıyo kalan 44 ü de kendim çekerim diyorum ...

340 tane benim niyetime çekeseniz inşallah Allahın izniyle benimki biter, sırayla listeye göre herkes için tek tek kimin niyeti varsa ona göre çekmeye devam ederiz

Kızlar selam , Bu akşam başlasak olurmu ? katılmak isteyen o bir kişide katılınca başlar ... Kendim için 700 tane salatı tefriciye çektim. 1000 e tamamlayacağım inşallah bugün... 4444 - 1000 = 3444 adet salatı tefricikalıyo geriye .... Sizden ricam 340 adet salatı tefriciye 10 kişi çekersek 3400 yapıyo kalan 44 ü de kendim çekerim diyorum ...

340 tane benim niyetime çekeseniz inşallah Allahın izniyle benimki biter, sırayla listeye göre herkes için tek tek kimin niyeti varsa ona göre çekmeye devam ederiz

Ben adetim hala :KK50:

X