Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

ay evet aslında beraber iftar yapsak ne güzel olurdu herkes hangi şehirde yazsa belkide olur kısmet ben İstanbul dayım

Evet hiçbir dua asla boşa gitmez 1 tanesç bile..kimbilir şuan arkadaşa ettiğimiz dualar bizden ne belaları,ne musibetleri kaldırıyor/engelliyor..

Dua kabul olmaz diye birşey mümkün değil..zaten peygamberimiz de her duanın kabul olduğunu belirtmiş..

Ve dua çooook büyük bir enerjidir..bu dünyadaki herşey bir enerjiyken(biz,evimizdeki eşyalar vs) dua kadar büyük bir enerjiyi çağırıp bunun işe yaramaması bilimsel açıdan da mümkün değil..isteğimize direkt olarak ulaşamadığımızda dua boşa gitti sanıyoruz kimbilir o dua bizleri nelerden kurtarıyor..insan aklı ve hisleri sınırlı..kendi sınırlı niteliklerimizle ölçmeye çalışıyoruz..mesele çok derin tabi :)

Kızlar merhaba. Beni de katar mısınız listenize? Ben de gün içinde okuyorum sürekli. Kendim için bir hacetim yok ama sizin dualarınızı seve seve paylaşırım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ay ewt hellokittykitty de sağolsun bana yardım etmek için elinden geleni yaptı canım benim seni burada görmek ne güzel

Ben fitim 3 gun isine

Sekerim bence bunun icin ayri topik acalim , ben varim cunku

Hoşgeldin canım lilruba arkadaşla bağlantıya geç listeyi o hazırlıyor seni de yazar..

Buarada hacetim yok olmaz ,özellikle istediğin birşey yoksa bile ne bileyim dünyada olan bitenler,sokak hayvanları,aç kimsesiz çocuklar,ezilen insanlar vs için edersin...sevdiklerinin sağlığı için edersin..sana da okuruz

Son düzenleyen: Moderatör:
canım hoşgeldin seni yeni listeye ekliyorum......

”Bismillahirrahmanirrahim”
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

YENİ LİSTE

1)mavigece07—Lilruba için 230 çekilecek
2)Sevila34- Lilruba için 230 çekilecek
3)Enfl-- Lilruba için 230 çekilecek
4)Lilruba--- Lilruba için 230 çekilecek 74 çekilecek
5)MissCherryBloosom- Lilruba için 230 çekilecek
6)Ceylinimdeceylinim-- Lilruba için 230 çekilecek
7)fndkfndk-- Lilruba için 230 çekilecek
8)rapisa- Lilruba için 230 çekilecek
10)tolin--- Lilruba için 230 çekilecek
11)Sottile--- Lilruba için 230 çekilecek
12)vazgecilmez--- Lilruba için 230 çekilecek
13)capoeira -- Lilruba için 230 çekilecek
14)özgem81-- Lilruba için 230 çekilecek
15)Nehirsu85-- Lilruba için 230 çekilecek
16)buujuu— Lilruba için 230 çekilecek
17)perican55— Lilruba için 230 çekilecek
18)Nara87— Lilruba için 230 çekilecek
19)hellokittykitty-- Lilruba için 230 çekilecek

LİLRUBANIN DİLEĞİ, DUASI;

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…Ey Merhametlilerin En Merhametlisi Yüce Allahım…Biliriz ki benim Lilruba isimli arkadaşımın ve sana bu forumda hayırlı evlilik için dua eden tüm arkadaşlarımın dualarını isteklerini bilen sadece Sensin…Senin kapından başka gidecek kapı ve gönlümüzün isteklerine cevap verecek başka bir sığınağımız yok ALLAHIM…Lilruba rumuzlu arkadaşımın ve bu forumda birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın günahlarını affeyle, sıkıntılarını gider,maddi ve manevi ferahlık ihsan et…
Ya Mücib isminle dualarımızı kabul eyle…Lilruba için okunan tefriciyeler hürmetine dini,dünyası ve ahireti için hakkında eş olarak kim hayırlı ise karşısına tez zamanda onu çıkar Allahım…Vesile olmaya çalışan insanların gönüllerine ve akıllarına en doğru en hayırlı,maddi ve manevi olarak en güzel insanı akıllarına getirmelerini ve Lilruba ile görüştürmelerini ve hayırlısıyla evlenmesini nasip eyle Allahım…Lilrubanın seveceği ve sevileceği,Gönlünün güzelliği yüzüne yansımış,merhametli,anlayışlı,iletişimi kuvvetli,cömert,kültürlü bir aileye sahip,maddi ve manevi zenginliklerle donanmış bir eş nasip et Allahım… Ailelerin de birbiriyle anlaşacağı hayırlı bir evlilik nasip eyle Allahım…Lilrubanın hakkında hayırlı bir işe sahip olmasını öncekinden daha iyi bir işe sahip olmasını helal rızık kazanmasını nasip eyle Allahım….Lilruba arkadaşımızın dualarını kabul eyle…Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım… Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

BAŞLANGIÇ-BİTİŞ TARİHİ(Lilruba için): 6 Haziran Cuma-12 Haziran Perşembe(akşam engeç 20:00e kadar)(arkadaşlar engeç Salı gününe kadar herkes ne kadar okuduğunu bildirsin lütfen ona göre kalanı paylaşırız…..)

4444 tefriciyeye niyet ederek;

Böylesine değerli bir hazineyle yola çıktık…Hangi servet bu hazinenin karşısında güçlü kalabilir…Anlamında ki ve sayısında ki hikmetler insan zihninin ve ruhunun bilemeyeceği, anlayamayacağı kadar sırlı….ki bahsettiğimiz Yaradanın hazinesi….ucu bucağı yok….

Allah bu konuyu açan arkadaştan ve bu güzel hazineden nasiplenmek için listeye katılıp sorumluluğunu yerine getiren, bir insana verilen sözün asıl ;Allaha verilmiş bir söz olduğu sırrını ve duanın kilidini çözecek anahtarın farkında ve bilincinde olan tüm arkadaşlarımdan Allah razı olsun ve iyiki varsınız diyorum….

(Arkadaşlar bildiğiniz üzere, daha önce 3 arkadaşımız için 1 hafta süre ile ayrı ayrı 4444 tefriciyeye niyet ederek başladık…..Ancak 1 hafta boyunca listeye katılan arkadaşlardan bazıları ya geç bildirimde bulunduğu yada son gün okuyamadığını belirttiği ve hatta hiç bildirimde bulunma zahmetine bile girmediği için listedeki diğer arkadaşlarının hakkına girerek; duanın zamanında (tertibine uygun bir şekilde) gerçekleşmesine engel oldu.

Bu sorumsuzca davranışı gösteren arkadaşlar unutmuş olacakki;burada listeye katılarak sadece insanlara bir söz vermiş değil,Yaradana da bir söz vermiş oluyorlar…

Lütfen tarihlere uyamayacak olan başlangıçta geri bildirimde bulunsun ve listeden adını sildirsin…(sildirsin ki hem kul hakkına girmesin,hem de tutamayacağı sözü vermiş olmasın&#8230

Listedeki bazı arkadaşlarımızın talebi üzerine 1 haftalık süreyi 12 hazirandan itibaren 3 güne indirerek daha seri bir şekilde herkese daha çabuk sıra gelecek şekilde ayarlamayı düşünüyoruz…Tabi herkese uyarsa…Bu haftaki katılım ve bildirimlerinize göre listemize son halini vereceğiz…Yani düzenli okuyanlarla,düzenli bildirimlerde bulunanlarla devam edeceğiz…Düzenli bir şekilde herkes kulübe girdikçe kendi durumundan haberdar ederse
Hem muhabbetimiz artar hemde sebep dua olduğu için duanın olumlu enerjisiyle beslenmiş oluruz…

Lütfen yazmış olduklarımı bana okuma sırası geldiği ve kendimi düşündüğüm için yazdığımı düşünmeyin…Dilerim bu güzel duanın ehemmiyetini bilerek ağız ve gönül tadıyla, huzuruyla devam edelim….

ÖNEMLİ NOT:Düzenli bildirimde bulunamayacak,tarihlere uyamayacak arkadaşlar lütfen listeden adını sildirsin…

Birde bu msjı alıntı yaparak mesajlaşalım isterseniz,yeni katılmak isteyenlerin de şartlardan bilgisi olsun ona göre katılsın…….

Sevgiler herkese……

Son düzenleme:
Ben okudum allah enfl arkadaşımızın niyetine kabul etsin..amin

Sekerim bence bunun icin ayri topik acalim , ben varim cunku

ay ewt hellokittykitty de sağolsun bana yardım etmek için elinden geleni yaptı canım benim seni burada görmek ne güzel

Canım seni listeni de bekliyom kime ne kadar düşüyor. Ben şimdiden 51 adet okudum

Tmm o zaman yap yeni listeyi lilrına arkadaş içindi galiba.. Yap sayılarıda paylaştır.. 3 gün diyede yaz.. Bu arada benim sayım bitti.. Toparladık gene :)) sinirlerim bozulsada bazen sevdim genede ben bu topiği :)

kızlar ne yapılıyosa ben ona uyarım benım ıcın sorun olmaz zaten okuyamadıgım kısım kaldıgındada yazmıstım buraya bılgılendırmyi duzenlı yaparım

Canim sana ne zaman basliyoruz ?

iyi gecelerrrr, tefriciyeler bitmiş miydi diye soracaktım

benim sayaçtan .... Kayacan gelmiyo..benimde ingilizce kursu var bugün :26::26::26: ....Ona özelden mesaj atarmısınız rica etsim :44::44::44:

Seninkiler bitti mi?

Okunmasi gereken varsa, emrine amadeyim

buujuu da bitirmiş sağolsun

Attim.
Bugün 11.40da girmiş :26:

Tefriciyelerim bitti hanımlar..
Allah kabul eder umarım...

Ses veriyorum şekerim 150si bitti yarın akşama kadar biter inşallah :)
canım en son mesajında bitirdiğine dair geri dönüş yapacağını belirtmişsin ama geri dönüş olmadı....
lütfen bugün içinde dön....ona göre enfl arkadaşımız duasını yapalım.....

Canım 160 tane çektim. Devam ediyorum. Bitiririm inşallah bugün.

arkadaslar bugun persembe yeni listenize beni eklemeyi unutmayin. benim icin de hayirli evlilik ucun dua ederseniz cooooooooooooooooooooooooook sevinirim.

merhaba arkadaşlar....
bir üstteki msjı okurmusunuz lütfen....
listeden adını sildirmeyi düşünen olursa bugün içinde bana dönsün lütfen...
nehirsu dan da dönüş alırsak enfl arkadaşımızın ki bitiyor....
bana başlarız....
kayalar0123 arkadaşımızdan dönüş olmadığı için sildim...
onun okuyamadıklarını aramızda okuduk...
yeni listemiz mavigecem de uygun grüyorsa üstteki msjdaki gibi....

bugece hiç uyumadım canlar raporlarım vardı incelenecek.....
eğer saçmalamışsam hakkınızı helal edin....
birde herkese özelden msj atmamı tavsiye etmişti bir arkadaş malesef toplu msj atılmıyor.....
20 kişiyiz neredeyse herkese tek tek msj atayım dedim ama sistem her bir msj için 5dk bekletiyor.....
o nedenle alıntı yaptım.....
ben işe gideceğim hazırlanmam lazım.....
herkese iyigünler.....

Son düzenleme:
Turkuaz ucun oxudum Allah kabul etsin. Amin.
Arkadaşlar forumlari katisdirdim sorry
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
arkadaşlar göndermediğim kişi yok değilmi alıntı yaptığım msja vakti olan bakabilir mi.....
şuan birçoğunuzun yerinde olup uyuyor olmak isterdim ama

Son düzenleme:
Kızlaaar kusura bakmayın ne deseniz haklısınız ben bitirdim ama yazmayı unutmuşm buraya ( çok çok çok özür dilerim. Bitirince sızıp kalmışm.

Lilruba için de 70 tane okudum. Tekrar hakkınızı helal edin kızlar, dün bitirdim aslında ama yazmamışım buraya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…