Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

mavigece07

Ruh eşini arıyor
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
1.225
170
Merhaba kızlar,

Böyle bir başlık açmak istedim benim gibi hala hiç eş adayı olmayan ve evlenmeyi çok isteyen doğru insanı arayan herkesi bu başlığa girmelerini ve listeye katılmalarını rica ediyorum..Biliyorsunuz Salat-ı Tefriciye çok güçlü bir salavat ve dileklerin kabul olmasını sağlıyor Allahın izniyle.

10 kişilik bir liste oluşturabilirsek kişi başı 444 çeksek toplamda 4440 yapıyo...kalan 4 ü de kimin için çekiliyosa o kişi okur.. Ne dersiniz... Günlük belki 444 çekmek zor olur 3 günde bir kişinin duasını yaparız...

Adet çok önemli ne bir eksik ne bir fazla olmaması lazım... Katılımlarınızı bekliyorum kızlar...

Tefriciye duasınıda ekliyorum hemen

Duânın Türkçe Okunuşu:

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Duânın Mânâsı:
“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz.
O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir.
Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir.
O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir,
Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

Katılım Listesi :

1) mavigece07
2
3
...

bende tefriciye çekerim diyen herkes kendini eklesin lütfen

Bende katılmak istiyorum ve bende karşıma tam hayal ettiğim gibi bir insanın çıkması ve mutlu bir birliktelik için istiyorum

Nası eklicem kendimi sen beni eklermiisn

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3)
4)
5)...

...

haydi kızlar listeyi tamamlayalım ve herkes için sırayla her hafta 444 tefriciye okuyalım...10 hafta içinde en geç herkesin duası yapılmış olucak..haziranda ramazan giriyo ramazandan önce bitirelim inşallah

Beni de ekler misiniz :)

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3) Enfl

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3) Enfl
4)
5)
6)
...

haydi kızlarrrrr tefriciyelerimize başlayacağız listemizi oluşturalım

Hayırlı olsun canım topigin :) Ben de 4. olayım inşallah, bana da gönlümdeki kişiyle hayırlısıyla hem bu dünya hem ahiret mutlulugu için okuyalım inşallah :) Ama 3 gün biraz kısa bi süre benim için, 1 er hafta süre olsa olmaz mı canım?

olur canım zaten herkes anca yetiştiricek sanırım

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3) Enfl
4)aybirgen
5)
6)

olur canım zaten herkes anca yetiştiricek sanırım

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3) Enfl
4)aybirgen
5)
6)

merhaba canım harika olmuş konu,çok sağol...
beni de ekler misin...
yalnız benim önümüzde ki hafta biriyle görüşeceğim,hayırlı olacaksa benim için görüşmek istiyorum onun için dua isteyecektim.
ama dua da bana sıra gelene kadar sanırım görüşmüş olacağım

canım hakkında hayırlısı olsun...Birileriyle görüşsek bile bence duaları tamamlayalım...Sonucu inşallah zaten hayırlısıyla istediğimiz gibi olacağına inanıyorum.

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3) Enfl
4)aybirgen
5)lilruba
6)

Son düzenleme:

canım ne zaman başlıyoruz okumaya kaçırmayayım...
10 a tamamlayınca mı başlayacağız....

bende okumak istiyorum benim bi iki kişi çıktı onlarda hep hayırsızdı

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3) Enfl
4)aybirgen
5)lilruba
6)gmsee
7)
8)
9)
10)

haydi 4 kişi daha katılırsa 10 kişilik grubumuz tamamlanmış olucak ...Hem peygamberimize salatu selamlar hemde bir genç kızın evlenmesine vesile olacaksınız... Bu 3 aylarda inşallah dileklerimiz kabul olsun

Katılım Listesi :

1)mavigece07
2)Sevila34
3) Enfl
4)aybirgen
5)lilruba
6)gmsee
7)MissCherryBlossom
8)
9)
10)

Haydi kızlar 3 kişi daha katılsınnn ...kendim için bir 500 küsür çektim... 1000 e tamamlarsam kişi başı 340 falan düşücek benimki çabuk biter sizinkilere geçeriz...Acilen hayırlı kısmet bulup evlenmemiz lazım haydiiiii

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…