Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

ben de katilmak istediyimi soylemisdim. amma beni eklememisiniz

Son düzenleme:

Nehirsu da dönüş yaptığına göre enfl duasını yazarsa onunkini bitirip seninkine geçicez inşallah :)
DeniZ arkadaş da listeye girmek istiyor, vaktin olumca ekle istersen. Aayıları tekrar yaz.. Bu arada siğer yazdıkların içinde ellerine yüreğine sağlık. Kolay gelsin sana , o kadar çalışmışsın dün, emeğinin karşılığını gör inşllah :)

ay ewt hellokittykitty de sağolsun bana yardım etmek için elinden geleni yaptı canım benim seni burada görmek ne güzel

Sen de sağol canım. Dua dedin mi hemen bir nasiplenmek isterim. Hem paylaşım, hem yardım hem de dua. Daha ne olsun ki!

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlaaar kusura bakmayın ne deseniz haklısınız ben bitirdim ama yazmayı unutmuşm buraya ( çok çok çok özür dilerim. Bitirince sızıp kalmışm.

Lilruba için de 70 tane okudum. Tekrar hakkınızı helal edin kızlar, dün bitirdim aslında ama yazmamışım buraya.
Alıntı yapmadan yazmıştım diğer sayfada görülmeme ihtimaline karşı buraya da yazdım. Tekrardan kusura bakmayın akşam haber vermediğim için.

Hoşbuldum canım. Tamam o zaman sıra bana gelince ben de isterim. İnsanın haceti biter mi?Elbet bulurum bir şey.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

siz bana acımıyor musunuz yaw 19 sayfa ilerlenir mi ..... çıldırdınız mıııı siiiiiizzzzzz

siz bana acımıyor musunuz yaw 19 sayfa ilerlenir mi ..... çıldırdınız mıııı siiiiiizzzzzz

Bir şey yok tatlım ben sana özet geçeyim, bir arkadaş hiç okumamış hiç yazmamış da ona kızmışlar,
Bir de ben okuyup bildirmediğim için bana kızmışlar haklı olarak,
akşama kadar özür diliycem herhalde ben buralarda
Kendimi çok kötü hissediyorum

Gunaydin hanimlar
Öyle hastayim ki oluyorum vallahi.
Bana da dua edin lütfen.

Geçmiş olsun canım :2: Allah acil şifalar versin...

Kızlar hemen hemen yazdığınız son mesajları okumaya çalıştım...Güzel öneriler getirmişsiniz... Lakin daha 3 güne düşürecek bir listeye sahip değiliz
Bazı arkadaşlar yetiştiremiyo...Hatta ben bile bu son hafta birazcık zorlandım...Çok yoğun bir hafta geçirdim...Kursum başladı başka işlerim çıktı falan...Evden sabah 7 de çıkıp akşam 10 gibi gidince insanda kafa falan kalmıyo... Sayımız daha da artarsa ve gerçekten istikrarlı bir listemiz olursa tabiki de 3 günde bitirelim...Bir kişi için pazartesi başlarız perşembeye kadar bitiririz..Bir kişi içinde perşembe başlar pazartesiye kadar bitiririz süper olur...Daha hızlı ilerleriz....Ancak şimdi bu biraz zor :18:

Sevilaya da katılıyorum ... Listeye adını yazdırıp sonra ortadan kaybolanları elemek lazım.... Ben kimseye haksızlık olsun istemiyorum...Lakin yeni gelenleride tanımıyorum ve niyetini de bilmiyorum....Bu sitenin aktif üyelerini artık listeye eklemeye çalışıcam...Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Lilruba cım listeyi tekrar hazırlayıp adetleri kontrol edicem şimdi

YENİ LİSTE

1)mavigece07—Lilruba için 230 çekilecek
2)Sevila34- Lilruba için 230 çekilecek
3)Enfl-- Lilruba için 230 çekilecek
4)Lilruba--- Lilruba için 230 çekilecek 74 çekilecek
5)MissCherryBloosom- Lilruba için 230 çekilecek
6)Ceylinimdeceylinim-- Lilruba için 230 çekilecek
7)fndkfndk-- Lilruba için 230 çekilecek
8)rapisa- Lilruba için 230 çekilecek
10)tolin--- Lilruba için 230 çekilecek
11)Sottile--- Lilruba için 230 çekilecek
12)vazgecilmez--- Lilruba için 230 çekilecek
13)capoeira -- Lilruba için 230 çekilecek
14)özgem81-- Lilruba için 230 çekilecek
15)Nehirsu85-- Lilruba için 230 çekilecek
16)buujuu— Lilruba için 230 çekilecek
17)perican55— Lilruba için 230 çekilecek
18)Nara87— Lilruba için 230 çekilecek
19)hellokittykitty-- Lilruba için 230 çekilecek

Lilruba sen zaten hazırlamışsın listeyi süpersin yaw ... Son liste bu kızlar Lilruba için çekiyoruz 230 ....

Herkese günaydınnnn, teneffüsteyiz şimdi yazılanları okuyamadım, ne oldu bitti eve dönünce bakarım Hoşçakalın

Telden gırıyorum arkadaslar sayfa 88 de yanlıs okumadıysam derya denız nıcklı bır ark katılmk istıo eklemeyı unutmussunuz sanırım oda eklenınce sayılar 220 olur. Msjını gordum lılrubam okuyunca yazarım kuzum

yok canım o yanlış başlığa mesaj yazmış biri

kizlar 60-ci sayfaya bakin.derya katilmak istediyini bildirmiş. o zaman ben de bildirmisdim. haftaya soylemisidler.

Kızlaaar kusura bakmayın ne deseniz haklısınız ben bitirdim ama yazmayı unutmuşm buraya ( çok çok çok özür dilerim. Bitirince sızıp kalmışm.

canım merhaba....
kusura bakma dün bir arkadaşa çok kırıldık...
onun kızgınlığıyla sanada yüklendik arkadaşım......
Allah kabul etsin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…