Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

yani ben sürekli takıpteyım hergun bakıyorum buraya onlıne olmasam bıle bı bakıyorum sayıda degısım varmı eksık varmı vs dıye 3 gunde okuyalım dersenız okurum katılırım seve seve.

bu arada enfl duası için okuyamayan gorunen bır arkadas kalmıstı ses cıktımı
olmadı bölüşüp bıtırelım duasını

bu arada enfl duası için okuyamayan gorunen bır arkadas kalmıstı ses cıktımı
olmadı bölüşüp bıtırelım duasını

Sorma arkadaşım, şu saat oldu hala ses yok. Dese ki okumadım ya da şu kadar okudum tamamlarız. Ama sayısını bilmiyoruz ya fazla okursak :26:
Bekliyorum kayalar0123 hiç haber vermedi -özelden ve burdan mesaj attım- hala ses yok.
Nehirsu85 de bitirince haber verecekti.
Biz hiç okumayalım artık bekleyelim bakalım ne çıkacak :44::44::44:

kızlar ya bana yarın sela ezan arası 3 taha okuyacak yokmu bi başlıyamadım duaya tek oldugum için

bebişkommm sen bana oku bende sana okurum birimizden biri evleniriz heralda
canım öle olmuo
cuma günü sela ile ezan arası 21 taha süresi okunursa ALLAHIN izniyle evlilik olurmuş. ama tek kişinin okuması mümkün değil.7kişi okunsa adam başına 3 tane düşer olede oluyormuş.ben yarın kendim için yapmak istiyorum benim için sela ile ezan arası 3 taha okuyabilcek 6 arkadaş arıyorum sırayla okuyan arkdaşlarım için bende her hafta okuyacaktım ama henüz toplayamadım 6 kişi:/

bi şeyi ne kadar çok istersen olmazmış çok istememek lazımmış diyorum evlenmek istemesek mi istemezsek olur bence

biliyorum canım zaten şaka yaptım canım ya ben taha suresini denemiştim artıkın evlenmeyi iyice kafaya koyduğumdan epey bişeyler denedim yeni denemeyi düşündüğüm şey cuma günü sela vakti yüzüğün üstüne Allah ın isimlerinden birini şimdi unuttum onu mu denesem diyorum.

bu dediğim şekliylemi denedin canım bu çok etkili diolar aslında

bence evlenmeyelim hem evlenipte napıcaz evlenenler çokmu mutlu diye kandıralım kendimizi iyice tahtaları oynatmaya başladım hadi bakalım hayırlısı

bence evlenmeyelim hem evlenipte napıcaz evlenenler çokmu mutlu diye kandıralım kendimizi iyice tahtaları oynatmaya başladım hadi bakalım hayırlısı

Hahaha bende şimdi evliliğin ne kadaaaarrr hüzel bir şey olduğunu sayfa sayfa yazarım, tahtalar alt üst olur :))))

yaaa capoeira varya bana arada bir geliyorlar işyerindekiler deli falan sanacaklar zaten içlerinden deli falan diyorlardır ne olacak bu halim bilmem bi sevgilim olaydı onun başına ekşirdim öyle yapıncada dayanamıyorlar kaçırıyorum herifleri ben niyeböyleyim ya

Hahaha bende şimdi evliliğin ne kadaaaarrr hüzel bir şey olduğunu sayfa sayfa yazarım, tahtalar alt üst olur :))))

Kizlar benide yeni listeye ekler misiniz ??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım merhaba bugün sana bir kaç kez msj attık....
ama ulaşamadık......şuan online görünüyorsun.....eğer bize dönersen çok seviniriz.....
bugün tefriciyeler için son gün....
ne kadar okudun canım bildirir misin.....
yrn bnm için başlayacağız......
eğer okuyamadıysan ben okurum canım.....
önemli olan bize geri dönmen......

Hahah kurban olsunlar ayol :) sana deli diyenler delidir asıl .. Herkezin bir yerde nasibi vardır.. Herşeyin hayırlısı

yani ben sürekli takıpteyım hergun bakıyorum buraya onlıne olmasam bıle bı bakıyorum sayıda degısım varmı eksık varmı vs dıye 3 gunde okuyalım dersenız okurum katılırım seve seve.

canım bende hergün takip ediyorum.....
üstelik çok yoğun çalışıyorum iş yerinde......
herkes senin gibi sorumluluk sahibi değil malesef......
oysaki dua bu kul hakkı....
1 haftada zor dönüyor bazı arkadaşlar 3 günde zor gibi....

canım yanlış hatırlamıyorsam Taha suresinin tamamı değildi yanlış hatırlamıyorsam ilk 12 ayetiydi http://dualar.info/evlilik-icin-21-defa-taha-suresi-okumak.html şu linktede bir örnek var canım

onun 7 gün boyunca 7 defa okunan (surenin tamamı yani )yapıp ardından er gün 1 veya 3adet olarak devam edilen usulu var onu biliyorum uygulayıp o gunde 1 veya 3 defaya devam edememiştim çok uzun ağır gelmişti.Taha suresi okuma olarakta kolay okunan bir sure değil yasin fetih gibi mesela.

21 gün boyunca günde 1 adet taha suresi veya ilk 12 ayet 6 rekat namazın ardından 21 defa okunuyor.
bence 21 gun gunde bir adet mantıklı ama aslolan duada ısrarcı olmak duanın kabul olmaması diye bırsey yok öncelikle mukafatı bu dunyada değilsede ahirette verilir okuyoruz bunu herkes dile getirir.Ama ısrar önemli olmadı bu diye vazgeçmiyceksin ısrar ediceksin bir kapıyı ne kadar ısrarla çalarsan o kadar tez açılır diye bakıyorum ben...

biliyorum cnm biz başka bir konu başlığındada okuyoruz başladık 13 14 kişi kaldık 6,7 kişi sayıyı alıyor bırdeha ne haber ne msj halbukı aslolan haberlı olmak okumasada olur hbr versın yeter dıosun tamamlanıyor cunku eksık olan bır sekılde onun için bır oncekı msjda tereddutlu yaklaştım zaten olmazsa dua sahıbı uzulur dıye ben bır haftadada okurum 3 gundede neye karar verırsenız varım

Mavi gece listeyhazırlarken yazsın.. 3 gün içinde okunacak die

evet ama canım listeyi hazırlayıp listedeki herkese bildirmek gerek çünkü herkes takip etmeyebiliyor nasıl olsa 1 haftta diye 1 2 gün sonra konuya girip bakıyor yani nerden biliyorsun dersen ben öyle yapmıştım

günde 80 adet okunsa 3 günde 240 adet okunur ki bu da kimseye dokunmaz bence ..

arkadaşlar merhaba....
perican55 arkadaşım yeni katıldın topiğimize hoşgeldin canım....
canlarım 3 günde bitirelim diye güzel bir niyette bulunmuşsunuz bunu eminim herkes ister ama 3 arkadaşımız için şuana kadar okuduk ve bırakın 1 haftayı son gün bile dönemeyen arkadaşlar var....
benim nacizane önerim iyice birbirimize alışıp sürekli okuyanlarımız netleşince 3 güne indirelim....
yoksa bazı arkadaşlarımıza zor gelip ayrılabilirler...
herkes duadan nasiplensin derim.....
bakın hala enfl arkadaşımızın ki tamamlanmadı....
üstelik bende dahil bazı arkadaşlarımız ara ara okuyamayanlara yardım delim diye buradan yazdık.....
listemiz tam olarak netleşip herkes aynı hassasiyeti gösterdiğinde 3 güne indiririz...ne dersiniz.....hepinizi yüreğimle öpüyorum....
Allah dualarınızı kabul etsin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…