Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Canım bitti yukarıda en son niyet duamıda yazdım etmeniz için seni alıntılamayı unutmuşmuyum görmemişsin..pardon alıntılamadıysam

Olur mu şeker, önemli değil, geceden beri girmediğim için durumu anlayamamıştım.
Gördüm duanı okudum. Rabbim en hayırlısını gönlüne göre versin inşallah

O baslamisiz

çek tabi ki şekerim ...inanarak çek olucak diyerek...bende devam edicem...olumlama yaparak...hayırlı olacak güzel olacak iyi olacak...

bir de 1 hafta önce şöyle bir olumlama yapmıştım ..."evlilikle ilgili niyet ediyorum ve niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı"

Son düzenleme:

Canım çok sevindim senin adına..
Böyle bir zamanda karşılaşmanızda Rabbimin bir hayrı muhakkak vardır..
Allah herşeyi gönlüne göre versin..
İnşAllah hayırlısıyla çook mutlu olursun.. (;

Canım bitti yukarıda en son niyet duamıda yazdım etmeniz için seni alıntılamayı unutmuşmuyum görmemişsin..pardon alıntılamadıysam

Canım duanı da ettim Allah kabul eder inşAllah.. (;
Rabbim hakkında en hayırlı en güzel şeyleri nasip etsin..

Olur mu şeker, önemli değil, geceden beri girmediğim için durumu anlayamamıştım.
Gördüm duanı okudum. Rabbim en hayırlısını gönlüne göre versin inşallah

Ağzınıza sağlık kızlar allah hepimizin dileklerini kabul etsin

Tabiki copya paste yapabilirsin canım bende allahın isimlerini duaya katmanın duayı güçlendirdiğini uğur koşardan okuduğumdan beri yapıyorum..ağzına sağlık canım benm amin

Kızlar şimdi bugün enfl arkadaş için başlıyomuyuz ve niyet ne?

sevilacım seninki bitti, bugün benimkine başlıyoruz inşallah.
Mavigece - sağolsun- listeyi hazırlamış herkese 260 tefriciye denk geliyor.

27 yaşındayım, öğretmenim. Atandığımdan beri evden ailemden ayrı 5 yıldır, yalnız yaşıyorum. (çok olmuş değil mi kızlar )

Niyetim; hayırlı, sağlıklı, mübarek, mutlu bir evlilik.
'Ey keremi bol Rabbimiz! Bize gözümüzün, gönlümüzün süruru olan temiz eşler ve nesiller ihsan eyle, bizi müttakilere önder eyle! (Furkan 74)

Allah niyetini kabul edip en kısa zamanda " o"nu karşına çıkarsın inşallah canım..ben bu gece başlıyorum

sevilacım duanı okudum Allah karşına istediğin gibi birisini çıkarır inşallah. Enfl canım niyetini yazmışsın şimdi gördüm inşallah bu gece bende başlıyıcam. İnşallah senin de dediğin gibi mübarek hayırlı bir kısmet çalar kapını...

Ağzına yüreğine sağlık canım..inşallah bu topicte dileklerimizin tuttuğunu yazmakta hepimize nasip olur..

Ayy cidden tüylerim diken diken oldu. Kimin duası kabul olduysa dua zincirinden ayrılmasın, ben de istiyorum. :)

Şaka bir yana da çok sevindim canım. Allah gönlüne göre versin.

canım iyi niyetinle söylemişsin ama insanlar gerçekten iyi niyetli değiller ben bu yüzden çok yıpranıp üzülüyorum ama malesef gerçek bu kimseyi kendin gibi sanma söyleme bencede koca meraklısı gibi algılayan insanlar herşeyin en doğrusunu kendi yaptığı sanan geri kafalı insanlar var

cnm duanı okudum Rabbim gönlüne göre olanı hakkında hayırlısı nasip etsin Amin...

cnm duanı gördüm hakkıma düşen 260 adedi okuyunca yazacağım bilgine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…