Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

canım çevirgel dua mı ben büyü diye hatırlıyorum araştırdın mı iyice

yok canım dua bu büyü değil... içinde bütün peygamberleri ,alimleri zikreden bir dua aralarda da falanca kişi diyo o kısımlara sevdiğinin ismini koyuyosun...falancanın oğlu diye ...

büyüyle gelmesin zaten...kendi iradesiyle gelsin... büyüyle gelcek adamın duyguları gerçek olmaz Allah korusun

hmmm biliyrum o güllü dua kitaplarından ben küçükkende vardı evde ama ben yine de kitapta olsada güvenemedim. geçen gün bende bir dua bulmuştum internette . ısrarla dua diye yazıyordu denedim o kadar zorduki okuması 2 yada 3 gün yaptım okurkende çok bunaldım huzursuzlaştım bıraktım. sonra mesela bir dileğim olduğu zaman başka bir gün Kur'an dan bir ayet okuduğumda içimde bir huzur oluştu kudukça okuyasım geldi. o yüzden böyle şeylere fazla itibar etmemem gerektiğini düşündm

cevırgel dua ama kaynagı bellı degıl ve gullu yasın kıtaplarında falanda gecer zaten

Ahahaha ben de 2. el olsun derim hem tecrübeli hem de 2. evlilik ya daha hassas davranır mesela. Hatta inanır mısın görüştüklerimin çoğu da hep boşanmış erkeklerdi

Bir de eli ağır olan kız için dul adamla evlenir derler ki benim elim de bir hayli ağırdır Allah için

ewt işte bende söylediğine benzer bir dua okumuştum demin tolin i alıntılarkende yazdım çok bunaldım ben onu okurken. sevdiğin kişinin ismini annesinin ismini söylüyorsun kendi ismini annenin ismini işte onun kalbi seninle dlsun gibi anlamları vardı benim okuduğumun

duayla enerjının tutması onemlı tabı her dua kabul olur o ayrı bısey ama bazı dualardada kendını cok huzurlu hıssedersın bu ara benımde kendım ıcın okudugum bı dua var mesela oyle bı gezıyorumkı ortalıkta sankı dılegım kabul olmuş gıbıyım halbukı ortada degısen bısey yok

ewt o banada oluyor

salatı tefriciyede kuran da yok ama gerçekten çok etkili bir dua...4444 adet önemli olmasıda alimlerin kilidin anahtarı açması gibi çok etkili diyorlar....

Ben duaların gücüne inanıyorum açıkçası...Niyet çünkü önemli olan....

Canımm hakkında hayırlısı olsun. Kararına saygı duymak düşer bana. tefriciye okuyamayacağız belki ama dualarımda olacaksın emin ol:)

ewt canım ben nette büyü diye medyum reklamlarında falan çok gözüme çarpmıştı o yüzden şüphelendim.farklı birşey olabilir hayırlısı kötü bir niyetle yapmıyorsun sonuçta inşallah duaların kabul olur canım

Çok güzel yazmış

neye göre güzel yazmış ? bana çok inandırıcı gelmedi açıkçası... yok kızın peşini bırakmamış kız ondan kurtulamamış vs..

duayı ekledim bi önceki mesajımda...yani peygamberleri ,evliyaları,yasini şerifi,diğer 4 büyük kitabı vesile ederek falancanın kalbini bana çevir , bana dost kıl Allahım dediğimde bu büyü oluyosa gerçekten şok olurum ...

sonuçta burada ipliklere düğüm atılmıyo...hayvanların kanını içme ya da karşı tarafın saç teline vs sine okumalar vs de yapılmıyo...

inanç meselesi bence

Ben duayı okumadım, ismi korkuttu beni :))
Sinirlenmene gerek yok mavişim düşüncemi yazdım.. Ben isteğim ne olursa olsun hayırlısını ver derim o kadar, birde kuranda olan ayrtleri yada duaları okurum.. Eğer o duaların türkçe mealini oluduysan tmm dır.

Amin canım..Haklısın bende o medyum sitelerinde değişik tarzda büyüler gördüm...Aşk büyü çeşitleri var sevdiğiniz size geri dönsün bize ulaşın falan diyo... bende karşıyım öyle şeylere....medyumların aracılığıyla gelcekse hiç gelmesin zaten

ewt canım zaten senin böyle şeylere bulaşmak istemeyeceğini biliyorum

Konunuza karışmış gibi olmayım kızlar ama bende o yorumu okudum biraz ürktüm. Ama ne biliyim sonuçta kötü niyetli birşey olmadığı için korkulmaması gerektiğini düşünüyorum. Rabbim samimiyete inanır samimiyeti görürü. sen ruh eşinin o olduğunu hissederek onun senin için hayırlı olmasını istiyorsun kötü bişey değilki bu. Bence oku okurken huzursuz olursan bırakırsın..

yok canım benim sinirlenmedim... sadece o yorumu yazan kişinin şu cümlesi tuhafıma gitti...

"özetle; ben inanmıyorum. dua mı beddua mı belli değil, yer yer anlamadığımız arapça kelimeler var, orda ne deniyor bilmiyoruz. kudduriye duasını hiç bilmiyorum. bildiğim şey; her derdin devası kuran'ı kerim. allah'ı zikretmek, salavat çekmek, sünnetleri yeri getirmek, içtenlikle allah'a yakarmak, en önemlisi de bol bol tövbe etmek. ne zaman tövbe etsem hep bir hayır kapısı açıldı.

Kaynak: http://www.estanbul.com/cevirgel-ve-kudurriye-dualari-buyu-mudur-258803.html#.U9wE7aMsGt9"

çok cahilce geliyo....her derdin devası kuranı kerim diyen birisi çevirgel duasını okumamış demektir bence...çünkü kuranda yazan kelimeler vesile edilerek dua ediliyo..... Yani burda muhalefet olan o forumdaki arkadaş araştırmadan muhalefet olmuş körü körüne....

sende çok güzel yazmış demişsin... ne biliyim...demek ki var bir bildiğiniz...

capeira canım sana katılıyorum ama bende bazen mavigece gibi kendim için iyi olacağını düşündüğüm şeyleri istiyorum Allah tan ama aslında biz kendimiz için hayırlı mı değilmi bilemiyoruz Allah biliyor tabiyki hayırlısını istemek lazım ama işte ben diyorumki" Allah ım hayırlısıyla bu isteğim olsun " hayırsızsa hayırlıya çevir falan zorluyorum da zorluyorum ama Allah ın iyi kuluyum heralde olmayan şeyler için bakıyorum sonradan gerçektende olmaması daha iyi olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…