Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

kızlar nasıl gidiyor hu huuuu :KK1::KK1::KK1:

pazartesi başlıyoruz.. haberiniz olsunnnnn.. naracım bitince bize bildirirmisin...ben kimler okudu okumadı takip edemedim :26:... :KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Mavigece kuzum ben Narayi okuyup cikmak istiyorum.
Bi karisti buralar ne oldu bilmiyorum eskiden boyle değildi.
Bi zevkide kalmadi çorba oldu buralar.:26:

Ceylinim, canım, kusuruma bakma Allah dualarini kabul etsin. İnşallah. Ben niye uzanıyor bitmiyor diye telastaydim senin yazdiginin ardınca yazdigima dikkat etmedim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ceylinim, canım, kusuruma bakma Allah dualarini kabul etsin. İnşallah. Ben niye uzanıyor bitmiyor diye telastaydim senin yazdiginin ardınca yazdigima dikkat etmedim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ne kusuru canim, asil sen benim kusuruma bakma.
Tesekkur ederim güzel dileklerin için :)

eski okuyanlar birer birer gidiyorlar Halbuki ne güzel okuyorduk. Dediğiniz gibi karışıklık oldu çok. Eğer bu şekilde olmaya devam ederse, bende bana sıra gelmeden çıkmayı düşünüyorum. İnşallah toparlarızda liste kaldığı yerden herkese net bi şekilde okunur..:KK43:

Mavigece kuzum ben Narayi okuyup cikmak istiyorum.
Bi karisti buralar ne oldu bilmiyorum eskiden boyle değildi.
Bi zevkide kalmadi çorba oldu buralar.:26:

Bende çıkıcam.. Kafamı toparlayayım da bana oluyanlar kimlerse onlarada okuyup çıkıcam, hakları kalmasın üstümde ... Dediğin gibi o kadar karıştıki eski ciddiyet eski zevki yok.. Keşke böyle olmasaydı :KK43: rabbim herkezin gönlüne göre versin

eski okuyanlar birer birer gidiyorlar Halbuki ne güzel okuyorduk. Dediğiniz gibi karışıklık oldu çok. Eğer bu şekilde olmaya devam ederse, bende bana sıra gelmeden çıkmayı düşünüyorum. İnşallah toparlarızda liste kaldığı yerden herkese net bi şekilde okunur..:KK43:

Bende çıkıcam.. Kafamı toparlayayım da bana oluyanlar kimlerse onlarada okuyup çıkıcam, hakları kalmasın üstümde ... Dediğin gibi o kadar karıştıki eski ciddiyet eski zevki yok.. Keşke böyle olmasaydı :KK43: rabbim herkezin gönlüne göre versin

Aynen öyle kizlar.
Okumayi çok istiyorum ama eski samimiyet gitti sanki.
Ne bileyim sogudum...
Eskiden ilk gün bitirirdim ama simdi bir agirlikta çoktu biraz dinleneyim..

Nara canim bir saate biter

Aynen öyle kizlar.
Ne bileyim sogudum...

Haklısınız eski tat yok ama sıkıntıda değilsek çıkmayalım derim ben. Kendisine okunmayanları üzmeyelim. En azından ysmne kadar okunsun bence haftaya tekrardan toparlanırız gibi geliyor bana.

Aynen öyle kizlar.
Ne bileyim sogudum...

Hayırlısı olsun hakkımızda canım. sonuçta bu duanın içinde bulunduk. Rabbim görüyor ya. Niyetimizide derdimizide o görüyor. Rabbim semaya açtığımız ellerimizi geri çevirmesin, dualarımızı kabul etsin.

Haklısınız eski tat yok ama sıkıntıda değilsek çıkmayalım derim ben. Kendisine okunmayanları üzmeyelim. En azından ysmne kadar okunsun bence haftaya tekrardan toparlanırız gibi geliyor bana.
Öyle mi dersin ? :26:
Haklisin aslında canim da bilemedim ki..
Hayırlısı olsun hakkımızda canım. sonuçta bu duanın içinde bulunduk. Rabbim görüyor ya. Niyetimizide derdimizide o görüyor. Rabbim semaya açtığımız ellerimizi geri çevirmesin, dualarımızı kabul etsin.

Amin canim aminnn..

Evet Nara'da son açık sayı 166 idi.

En iyisi şöyle yap canım , Naranın okuması için tefriciyemden 166 adet veriyorum diyerek niyetlen ve ona 166 ver. Arta kalan sayı da kumbaranda dursun sıradaki arkadaşa başlayınca üstüne ilave ederek okursun

Canim gerisini de Naranin sagligina sihhatine bagisladim..

X