Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

rapisacım elbette bir kere alıntılanmalı zaten bir kere bir alıntılama kesin yapılıyor. ben sürekli yapılmasına gerek yok demek istedim.

düşünceleriniz için de çok teşekkürler kızlar ama hem hevesim kırıldı hem de şüpheye düştüm bir kere.

kendi okuduğum arkadaşlara da hakkımı helal ediyorum Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah.

taş kalplilik değil, elektrik meselesi canım

gün geçtikçe daha çok hoşlanıyorum ondan...görüşmüyoruzda...görüşmek istemezse kendi kaybedecek. restimi çektim...dönecek kararlı bir şekilde kaçan kovalanır diyolarda...kovalarsa eğer ben kaçıyorum şu an ..fazla kararsız bir insan...bi de işinde yeni terfi edince ramazan girdi falan....bişeyler netlik kazanmadı...çevirgel duası okumaya çalışıyorum..inşallah hayırlıysa dönsün gelsin...değilse başka hayırlı biri çıksın diyom hep

yok. maalesef bu konularda çok şanssızım. epey olumsuzluk yaşadım. artık tek kişi çıksın o da eşim olsun. kimseyle muhatap olmak istemiyorum.

bende şanssız gruptayım nolcak böyle bizim halimiz....şöyle 12 den vursak artıkta...eşimizle olsak sadece

Kuzu çevirgelle birlikte kenzülarş ve kadeh dualarının da okunması da tavsiye ediliyordu sanırım :44:

canım çevirgel dua mı ben büyü diye hatırlıyorum araştırdın mı iyice

bu akşam, daha önce benimle evlenmek isteyen birisinin düğününe gittim. arkadaşımla evleniyor. tuhaf şeyler oluyor. bakalım hayırlısı.

offfff için bi tuhaf olmuştur... o anki ruh halini anlayabiliyorum

Bizimde vardır ruh eşlerimiz buna gerçekten inanıyorum

Doğrusu suhurbad ve kudurriyeymiş canım

hmmm... vallahi eksik olmayın bu bilgiyi öğrendiğim iyi oldu...son iki gündür oğlak erkeği rüyalarımda..

bu arada sana bişey anlatayım bundan 3-4 sene önce komşumuzun bir oğlu vardı evlenip ayrılan..komşumuz illa bi tanışsınlar demiş...annemle bende sıcak bakmamıştık...bende ilkleri benle yaşayan biriyle olsun diye hiç tanışasım gelmedi...ama sonra çocuğu bizim apartmanda biyerde gördüm..tam uzun boylu hoş yüzlü birisiymiş...pişman oldum görmeyeyim dediğime...sonrada başkasıyla evlendi.o yüzden ne olursa olsun bir geri çevirmeden önce bir kere çıkmak konuşmak lazım diye düşünüyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…