Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

yok canım benim sinirlenmedim... sadece o yorumu yazan kişinin şu cümlesi tuhafıma gitti...

"özetle; ben inanmıyorum. dua mı beddua mı belli değil, yer yer anlamadığımız arapça kelimeler var, orda ne deniyor bilmiyoruz. kudduriye duasını hiç bilmiyorum. bildiğim şey; her derdin devası kuran'ı kerim. allah'ı zikretmek, salavat çekmek, sünnetleri yeri getirmek, içtenlikle allah'a yakarmak, en önemlisi de bol bol tövbe etmek. ne zaman tövbe etsem hep bir hayır kapısı açıldı.

Kaynak: http://www.estanbul.com/cevirgel-ve-kudurriye-dualari-buyu-mudur-258803.html#.U9wE7aMsGt9"

çok cahilce geliyo....her derdin devası kuranı kerim diyen birisi çevirgel duasını okumamış demektir bence...çünkü kuranda yazan kelimeler vesile edilerek dua ediliyo..... Yani burda muhalefet olan o forumdaki arkadaş araştırmadan muhalefet olmuş körü körüne....

sende çok güzel yazmış demişsin... ne biliyim...demek ki var bir bildiğiniz...

canım bilmiyorum da bu konuyla ilgili nihat hatipoğlunun bir videosunu gördüm.

çevirgel duası diye bir şey yok diyordu.:KK50:

ÇEVİRGEL DUASI

Bismillahirrahmanirrahîm

Elhamdülillâhi leke ya Allahü Filanca'nın gönlünü bana dost kıl.
Elhamdülillâhi ya Allahü yine Filanca'nın gönlünü çevirgel.
Bihakkı Lâilâhe illallahü Muhammedin Resulullahi Ya Rab, sen ol Şan'ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Ya Rab senin izzetin hürmeti için Filanca'nın gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil.
Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm Filanca'nın gönlünü bana dost kılıvergil.

Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil.
İlâhî senin bin bir adın hürmeti için doksandokuz esmaül-hüsna hürmeti için bizi sevindirgil. Bihürmeti Tevrat ve bihürmeti Zebur ve bihürmeti İncil ve bîhürmeti fürkanil azimi ve Kur'ân-ı Kerim.

Ve bihürmeti suhufi İdris Aleyhisselâm.
Ve bihürmeti Âdem Aleyhisselâm.
Ve bihürmeti İmanil mü'minin velmüslimin ve bihürmeti Cemiil enbiyai vel mürselin.

İlâhi senin lûtfun için ve senin in'amın için ve senin ihsanın için.
İlâhi nuriyyet sözleri ve kelimeleri harfleri hürmeti için ve rukûda ve sucûdda evkati hamsede ve Ramazan ayında çekilen tesbihler hürmeti için.

Ve sübhanekallahümme ve bihamdike ve ebced harfleri hürmeti için ve duai Kunut ve duai Teşehhüd hürmeti için Filanca'nın gönlünü canını ve aşkını ve muhabbetini bana çevirgel, sen rest getirgil.

Bihürmeti Âdem Safiyullah, ve bihürmeti Nuh Neciyyullah, ve bihürmeti İbrahim Halilullah, ve bihürmeti Musa Kelîmullah, ve bihürmeti İsa Ruhullah, ve bihürmeti Yusuf Sıddîkullah, ve bihürmeti Muhammed Mustafa Sallâllahü Aleyhi Vesellem Habibullah, İlâhî yüz yirmi dört bin Peygamberler hürmeti için Filanca'nın gönlünü ve canını ve aklını ve fikrini bana dost ve benim aşkımdan bikarar kılıvergil.

Muhammed Mustafa ve Habibilmürteza velmücteba ya mabud ya Mahmud ya Mennanü ya Hannanü ya Deyyanü ya Hayyü ya Kayyümü ya Cebarrü

İlâhi yüz yirmi dört bin enbiyai velmürselin ve evliyalar hürmeti için Filanca'nın gönlünü bana çevirgil.

İlâhi Musa Aleyhisselâm'ın iki gözü ve yüzü hürmeti için, esrarı Muhammed ve Muhammedin gövdesi ve savmı ravzası ve hilyesi ve beratı ve miracı ve kıyamı ve kuûdi ve sucûdi ve gaziler hakkı için, İlâhi mü’minin velmü’minat velmüslimine velmüslimati hürmeti için, İlâhi müşfik gönüller hürmeti için, Filanca'nın aklına, Filanca'nın gönlüne ve gözüne beni şirin ve mahmud kılıvergil.

Ya gani ya mugnî bihürmeti kitabı malûm zemekanide ise bikarar kılıvergil.

İlâhi senin sırrın için, ve sübhani devrani hürmeti için, İlâhi zinnuni dısrî ve fethi Mehdi Musallî ve Ahmed Tugranî ve meşari selem hürmeti için, İlâhi Ma’ruf Kerhi ve Cüneydi Bağdadi hürmeti için, İlâhi Şeyh Şibli ve İmamı Gazalî hürmeti için, İlâhî Abdülmutasıl, İlâhi ibni Hallaç Mansur ve Hace Ebulleys ve Veyselkaranî ve Şeyh Muhammed hürmeti için, İlâhi Hasan Basri ve Hadibi Acemi hürmeti için. İlâhi imanlı kullar âbidler ve sadıklar ve mü’minler hürmeti için sen bendenin hacetini reva eyle bihürmeti innema emruhu iza erade şeyen en yekule lehu künfeyekünu.

Fesubhanellezi biyedihi melekütü külli şeyin ve ileyhi türceun. İlâhi yevme leyenfa malûm velâ benune illâ men etellahe bikalbin selîmi.

Bihürmeti hazihil, âyetil kerim. Filanca'nın gönlünü ve canını bana çevirgil ve kalbini gayrilerden ayırgil.

İlâhi cümle hâlâik arasında ve has ve âm arasında sözüm makbul ve âlem halkını bana müsehhar eyleyüp ve beni şirin ve halîm kuvvetli ve hürmetli ve cemi mü’minler arasında hub eyle.

Bihürmeti Ebû Bekir, Ömer, Osman, Ali rıdvanullahi teâlâ aleyhim ecmain. İlâhi bihürmeti Hızır, İlyas, Hamza ve Abbas ya müsebbibel esbab ya müfetti halevbab ya kadiyelhâcati ya mukilel’aserati ya mukallibelkülibi vel ebsar, Filanca'nın gönlünü bana dost kılıvergil.

Ya ilâhel’evveline velâhirine. İyyake na’budu ve iyyake nestein. Ve bihürmeti Sübhühun Kuddusün rabbüna ve rabbülmelâiketi verruha.

Ve bihürmeti Cebraile ve Mikâile ve İsrafile ve Azraile aleyhimüsselâmü ve bi hürmeti Mekkete ve Medinete şerrefehummellahü teâla ve bihürmeti kâf ha ya ayın sad ve ha mim ayin sin kaf ve bihürmeti Yasin ve Kur’anil Hakim inneke leminelmürselîne. Âlâ, sıratin müstekimin.

Ve bihürmeti sümmün hükmün ümyün fehüm lâ ya’lemune. Sümmün hükmün ümyün fehüm lâ yesmeune. Sümmün hükmün üymün fehüm lâ yübsirune.

Ve bihürmeti femen kâne minkum maridan evbihi ezen min re’sihi fefidyetün min siyamin ve sadakatin evnüsü kin fe’iza emintüm femen temettea bil’umreti ilelhacci.

Bismillâhirrahmanirrahîm.

Rabbiğfirli ve hebli min ledünke rahmeten inneke entel vehhabu. Birahmetike ya erhamerrahimine. Vel’hamdülillâhi rabbil’âlemine.

kırmızılı olan kısımlar özellikle renklendirdim.....yani bunu okuyunca büyü yapmış oluyosam ben bişey demiyorum :KK53:

canım bilmiyorum da bu konuyla ilgili nihat hatipoğlunun bir videosunu gördüm.

çevirgel duası diye bir şey yok diyordu.:KK50:

evet o videosunu bende gördüm... herkes iradesinde özgür :KK34:...var veya yok...sonuçta bu bir dua...arapça olarak 4 büyük kitap, peygamberler ve evliyalar vesile edilerek sevdiğin sana dönsün istiyosun...bunda bir kötülük göremiyorum açıkçası...

canım bu duanın farklı çeşitleri varmış.
http://www.uludagsozluk.com/k/çevirgel-duası/
merak ettim bende bu linkte diğer kumayı düşündüğün surhubad mıydı ondan bahsetmiş. bu senin okuduğun dua galiba çünkü bağlama gibi şeylerden bahsetmiyor ama arapça yazan şeylerin anlamını da ben bilmiyorum. ben huylandım

ÇEVİRGEL DUASI

Bismillahirrahmanirrahîm

Elhamdülillâhi leke ya Allahü Filanca'nın gönlünü bana dost kıl.
Elhamdülillâhi ya Allahü yine Filanca'nın gönlünü çevirgel.
Bihakkı Lâilâhe illallahü Muhammedin Resulullahi Ya Rab, sen ol Şan'ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Ya Rab senin izzetin hürmeti için Filanca'nın gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil.
Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm Filanca'nın gönlünü bana dost kılıvergil.

Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil.
İlâhî senin bin bir adın hürmeti için doksandokuz esmaül-hüsna hürmeti için bizi sevindirgil. Bihürmeti Tevrat ve bihürmeti Zebur ve bihürmeti İncil ve bîhürmeti fürkanil azimi ve Kur'ân-ı Kerim.

Ve bihürmeti suhufi İdris Aleyhisselâm.
Ve bihürmeti Âdem Aleyhisselâm.
Ve bihürmeti İmanil mü'minin velmüslimin ve bihürmeti Cemiil enbiyai vel mürselin.

İlâhi senin lûtfun için ve senin in'amın için ve senin ihsanın için.
İlâhi nuriyyet sözleri ve kelimeleri harfleri hürmeti için ve rukûda ve sucûdda evkati hamsede ve Ramazan ayında çekilen tesbihler hürmeti için.

Ve sübhanekallahümme ve bihamdike ve ebced harfleri hürmeti için ve duai Kunut ve duai Teşehhüd hürmeti için Filanca'nın gönlünü canını ve aşkını ve muhabbetini bana çevirgel, sen rest getirgil.

Bihürmeti Âdem Safiyullah, ve bihürmeti Nuh Neciyyullah, ve bihürmeti İbrahim Halilullah, ve bihürmeti Musa Kelîmullah, ve bihürmeti İsa Ruhullah, ve bihürmeti Yusuf Sıddîkullah, ve bihürmeti Muhammed Mustafa Sallâllahü Aleyhi Vesellem Habibullah, İlâhî yüz yirmi dört bin Peygamberler hürmeti için Filanca'nın gönlünü ve canını ve aklını ve fikrini bana dost ve benim aşkımdan bikarar kılıvergil.

Muhammed Mustafa ve Habibilmürteza velmücteba ya mabud ya Mahmud ya Mennanü ya Hannanü ya Deyyanü ya Hayyü ya Kayyümü ya Cebarrü

İlâhi yüz yirmi dört bin enbiyai velmürselin ve evliyalar hürmeti için Filanca'nın gönlünü bana çevirgil.

İlâhi Musa Aleyhisselâm'ın iki gözü ve yüzü hürmeti için, esrarı Muhammed ve Muhammedin gövdesi ve savmı ravzası ve hilyesi ve beratı ve miracı ve kıyamı ve kuûdi ve sucûdi ve gaziler hakkı için, İlâhi mü’minin velmü’minat velmüslimine velmüslimati hürmeti için, İlâhi müşfik gönüller hürmeti için, Filanca'nın aklına, Filanca'nın gönlüne ve gözüne beni şirin ve mahmud kılıvergil.

Ya gani ya mugnî bihürmeti kitabı malûm zemekanide ise bikarar kılıvergil.

İlâhi senin sırrın için, ve sübhani devrani hürmeti için, İlâhi zinnuni dısrî ve fethi Mehdi Musallî ve Ahmed Tugranî ve meşari selem hürmeti için, İlâhi Ma’ruf Kerhi ve Cüneydi Bağdadi hürmeti için, İlâhi Şeyh Şibli ve İmamı Gazalî hürmeti için, İlâhî Abdülmutasıl, İlâhi ibni Hallaç Mansur ve Hace Ebulleys ve Veyselkaranî ve Şeyh Muhammed hürmeti için, İlâhi Hasan Basri ve Hadibi Acemi hürmeti için. İlâhi imanlı kullar âbidler ve sadıklar ve mü’minler hürmeti için sen bendenin hacetini reva eyle bihürmeti innema emruhu iza erade şeyen en yekule lehu künfeyekünu.

Fesubhanellezi biyedihi melekütü külli şeyin ve ileyhi türceun. İlâhi yevme leyenfa malûm velâ benune illâ men etellahe bikalbin selîmi.

Bihürmeti hazihil, âyetil kerim. Filanca'nın gönlünü ve canını bana çevirgil ve kalbini gayrilerden ayırgil.

İlâhi cümle hâlâik arasında ve has ve âm arasında sözüm makbul ve âlem halkını bana müsehhar eyleyüp ve beni şirin ve halîm kuvvetli ve hürmetli ve cemi mü’minler arasında hub eyle.

Bihürmeti Ebû Bekir, Ömer, Osman, Ali rıdvanullahi teâlâ aleyhim ecmain. İlâhi bihürmeti Hızır, İlyas, Hamza ve Abbas ya müsebbibel esbab ya müfetti halevbab ya kadiyelhâcati ya mukilel’aserati ya mukallibelkülibi vel ebsar, Filanca'nın gönlünü bana dost kılıvergil.

Ya ilâhel’evveline velâhirine. İyyake na’budu ve iyyake nestein. Ve bihürmeti Sübhühun Kuddusün rabbüna ve rabbülmelâiketi verruha.

Ve bihürmeti Cebraile ve Mikâile ve İsrafile ve Azraile aleyhimüsselâmü ve bi hürmeti Mekkete ve Medinete şerrefehummellahü teâla ve bihürmeti kâf ha ya ayın sad ve ha mim ayin sin kaf ve bihürmeti Yasin ve Kur’anil Hakim inneke leminelmürselîne. Âlâ, sıratin müstekimin.

Ve bihürmeti sümmün hükmün ümyün fehüm lâ ya’lemune. Sümmün hükmün ümyün fehüm lâ yesmeune. Sümmün hükmün üymün fehüm lâ yübsirune.

Ve bihürmeti femen kâne minkum maridan evbihi ezen min re’sihi fefidyetün min siyamin ve sadakatin evnüsü kin fe’iza emintüm femen temettea bil’umreti ilelhacci.

Bismillâhirrahmanirrahîm.

Rabbiğfirli ve hebli min ledünke rahmeten inneke entel vehhabu. Birahmetike ya erhamerrahimine. Vel’hamdülillâhi rabbil’âlemine.

kırmızılı olan kısımlar özellikle renklendirdim.....yani bunu okuyunca büyü yapmış oluyosam ben bişey demiyorum :KK53:

canım bu duanın farklı çeşitleri varmış.
http://www.uludagsozluk.com/k/çevirgel-duası/
merak ettim bende bu linkte diğer kumayı düşündüğün surhubad mıydı ondan bahsetmiş. bu senin okuduğun dua galiba çünkü bağlama gibi şeylerden bahsetmiyor ama arapça yazan şeylerin anlamını da ben bilmiyorum. ben huylandım

sağol canım paylaşımın için...

linkte demiş işte niyet önemli diye...ben niyetimi size belirttim....bunu çok dillendirmekte istemiyorum artık :KK34: ....Duaların gizlisi makbuldür..

Dilerim sizinde dualarınız kabul olur :KK45:

Sanirim artik salat-i tefriciye okunmayacak.. okunsa bile ben listeden cikmak istiyorum arkadaslar. Bana okunmadi daha sakincasi olacagini zannetmiyorum. Kalin saglicakla....

Arkadaşlar ne oldu Naranınkiler bittimi bayram biteli kaç gün oldu. Artık sıradakine geçelim konuyu dağıtmadan düzenli sık sık takip edenlerle okumaya devam edelimm.. Bi çok arkadaşla çıktık bu hayırlı yola, fkat kimisi ona okunduktan sonra kimiside ona okunmadan çıktılar. Özellikle şu günlerde gidenler çok oldu. OKunmadan çıkanlar bu topiğe ne niyetle girdilerse inşallah diledikleri olur. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin. Hepimizi hayırlı eşlerimize yuvalarımıza kavuştusun. Rabbim karşımıza gidenleri unutturacak aklı başında doğru eşler nasip etsin. Aminn Aminn:)

Sanirim artik salat-i tefriciye okunmayacak.. okunsa bile ben listeden cikmak istiyorum arkadaslar. Bana okunmadi daha sakincasi olacagini zannetmiyorum. Kalin saglicakla....
Cnm çıkma pazartesı baslıycakmıs yenı lıste hala naraya donmeyenler var sımdı kımseyede bıse denmıyor cunku pers cumayı bırlestırıp tatıle gıden cok oldu bılıosun muhtemelen tatıl dolayısıyla hbr veremeyenler var internet bulamayan yada cekmeyn olmustur aslında narayı bayrama kadar bıtırıp bayramda 3 gun ara verıp baslayalım dendı ama hala hbr alınamayanlar olunca pazartesıye kaldı pazartesı yenı lıste ile başlarız

Arkadaşlar yazdıklarınıza baktımda sadece fıkır olarak soylüyorum asla amacım muhalefet degıl bosverın cevırgel dondur gıt dualarını falan sonucta kalp olarak ıhlasla okunuyor elbet yaradan bılıyor nıyetımızı ama evlilik iş bebek vs herne olursa olsun kuran şifa ondaki ayetlerı okumak lazım illaki farklı bir duada okunmak istenıyorsa ornegın taha cuma furkan surelerı evlılık için meryem bebek için iş için var dert sıkıntı neyse birini secip hergun bırakmadan inanarak okumak lazım ne bılıyım internette çok sey var şarlatan kaynıyor ortalık ınsan guvenemıyor sırf bu dua için demiyorum amacım asla muhalefette değil sakın yanlıs anlamayın varsa arapca bılen hafız hoca tanıdıgınız sorup oyle okuyun insanları yanlıs yonlendırenler çok zaten yazılmıssa bısmıllah desenız doner gelır yok yazılmamıssada hatım etsek ne fayda Allah herkesin dualarını kabul etsin hakkında hayırlı olacak kişilerle karsılastırsın işallah

kizlar benim listemin son durumunu paylasiyorum. 4444 tam olmadi. kenim de okuya bilirdim amma ruhdan dusdum, okumayacam ve kiminse de sayi tamamlansin diye mecburen okumasini istemiyorum. Alllah isterse 4444 olmasa bile benim karsima hayirli birini cikartacak onsuz. bu listeye bakarken kimleri duzenli okudunu bilersiniz deye bir daha paylasim. bana kaldikda ise listede yine okumaya davam edecem ister 1 hafta sure ile ister 3 gun isterse de bir ay sure ile. amma bana gore 1 gun iyi olurdu.

internede sorun var. sayfa tam acilmiyor ve rengli yapamadim kusura bakmayin.

1)Nara87 ---------193 + 5 Adet okunacak deryadeniz 198 okudu

2)deryadeniz28--------193 Adet okunacak 193 okudu (184 ilave okudu)

3)Kelebekcim--------193 Adet okunacak- 193 okundu

4)berirem-----193 Adet okunacak -193 okundu

5) cesmi_naz---------193 Adet okunacak 193+2 okudu ( 100 ilave okudu)

6) vazgecilmez-----193 Adet okunacak- 193 okundu +(100 ilave okudu)

7)cerenkar---------193 Adet okunacak 4-u donecek

8)Limonlu_Cheescake------193 Adet okunacak - 193 okundu

9)ysmn ---------193 Adet okunacak - 193 okundu (200 ilave okudu)

10)denizxxx...193 Adet okunacak - 193 okundu

11)mavigece07...193 Adet okunacak -193 okundu

12)Lilruba --> 193 Adet okunacak -193 okudu

13)MissCherryBloosom --> 193 Adet okunacak haber yok

14)Ceylinimdeceylinim --193 Adet okunacak 20 okudu

15)fndkfndk --> 193 Adet okunacak (bayrama kadar yok)

16)rapisa -->193 Adet okunacak –193 okundu

17)tolin -->193 Adet okunacak-193 okundu

18)capoeira --193 Adet okunacak -193 okundu

19)özgem81 -->193 Adet okunacak -193 okundu

20)Nehirsu85 --> 193 Adet okunacak- 193 okundu

21)buujuu --> 193 Adet okunacak- (vazgecilmez-100 tane okudu)+73 bigaripyalnizzzz+ denizxxx 20 okudu tamamlandi yani

22)perican55 -193 Adet okunacak-193 okundu

23)bigaripyalnizzzz...193 Adet okunacak- 193 okundu

Toplam 100% okundu yazilan sayi 4278.

Bismillahirrahmannirrahim.
Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed�

Okunan 4444 salatı tefriciyeyi Muhammed Mustafa (sav) efendimizin, mübarek, ruh-u Tayyibelerine hediye eyledik, vasıl eyle ya Rabbi!, Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle

Niyet edip okuduğumuz Gulnar kulunun bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et Ya Rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onlarıda bizlere bağışla ya rabbi

Gulnar kulunu en iyi sen bilir sen görür sen işitirsin. Gulnarin karşısına onun kıymedini bilecek , hayatda çektiklerinin ödülü olarak göreceği , gorduyu andan sevip, Gulnar icin mucadile aparacaqi,sen Allahımın bana lütfusun diyebileceği kişiyi karsisina cikar. O insan Senin Razı Olacağın Hayırlı, Merhametli,Çalışkan,Namuslu Evine ve Eşine Sadakat Gösterebilecek,Doğacak Çocuklarına İyi Baba Olabilecek Okumuş Ve Güzel Bir Mesleği Olan ,Evliliğe Hazır, Maddi Ve Maneven Durumu İyi,Kalbinin Güzelliği Yüzüne Vurmuş Ahlaklı,Namazlı bir insan olsun Ya Rebbim.
Hemin kisinin ailesinde Gulnari cok sevip istesinler, o insan da Gulnarın anne-babasına tek damat deyıl hem de bır ogul olsun onları anne baba gozunde gorup sevsın, Ailelerin de birbiriyle anlaşacağı hayırlı bir evlilik nasip eyle Ya Rebbim.
Gulnarla bir-birilerini bulmaları İçin Varsa Aralarındaki Engelleri Kaldır.Birbirlerine Yakınlaştırıp Akıllarına Düşür.Tanışmalarına Vesile Ol Rabbim.Bu zamana kimi yasadiqi butun sikintilari unutdurub hayel etdiyi aileni ona kismet eyle.
Omur boyu Huzur Ve Sağlık Dolu Yuva Kurmasını Tez bir Zamanda Nasip Et Ya Rebbim .Hic bir kimsenin yaninda boynu bukuk koyma.Gönlündeki Duaları Kabul Et.. Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım
Ya Rebbim Gulnarin annesine saqlikli uzun omur nesib eyle.Annesinin dualarini esit ona nene olmayi, torunlarini oynatmayi,boyutmeyi ve hos gunlerini gormeyi kismet eyle Ya Rebbim

Ya rabbi sen ki karıncanın sesini duyansın her birimizin gönlünden geçenleri bizden daha iyi bilensin ya rab bir istediğimizi binlerle nasip ettiğin kullarından eyle bizleri. Dualarimizi Ulu Kabede Yapılan Dualardan Eyleyip Peygamber Efendimizin (SAV) Hürmetine Kabul Et. Biz İstiyoruz Veren Sensin Ya Rabbim Sonsuz Lütfunla Kabul Et Dualarımızı. Bu guzel ayda sana acilan ellerimizi geri cevirme. Bugune kimi kabul etdiyin dualarimiz icin sukurler olsun. Bize bu duamiz icin de sukur etmeyi kismet eyle Ya Rebbim.
Bu forumda ve her nerede varsa şu mubarek aylarda el açan dua eden tüm din kardeşlerimizin de dualarını kabul eyle ya rabbi Ya Mucib isminle ettiğimiz dualarımıza OL de oluversin ya rab amin amin amin.
Allahümme Sali Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed ..Amin....El-Fatiha....Amin.Amin.Amin!

okuyan her kesden Allah razi olsun, Allah her ke yureyine gore versin. kim benimcun birce kere bele dua etdise Allah ona min katini versin.Amin

Ben anlamadım ceylinimdeceylinim ben seninmi yerine okuyacam soylemisim canim ben öyle bi sey hatırlamıyorum. Boynuma goturduklerimi okumusum zaten. Yoo illa da ben okumaliymisim diyorsan okurum 5-inde

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar nasıl gidiyor hu huuuu :KK1::KK1::KK1:

pazartesi başlıyoruz.. haberiniz olsunnnnn.. naracım bitince bize bildirirmisin...ben kimler okudu okumadı takip edemedim :26:... :KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ceylinimdeceylinim, canım, eski mesajlara bakdim ben sana okurum diye soz vermemisim drmisdim kim isterse okurum ama senincin Okurym dememisim yalnış anlamisin gülüm. Korkdum sozumun üstünde dyrmamisim diye şimdi yardım ederim ama 5-i

Ceylinimdeceylinim, canım, eski mesajlara bakdim ben sana okurum diye soz vermemisim drmisdim kim isterse okurum ama senincin Okurym dememisim yalnış anlamisin gülüm. Korkdum sozumun üstünde dyrmamisim diye şimdi yardım ederim ama 5-i

Sağol canim benim mesajin üstüne gelince öyle sanmisim bende :26::KK1:

Ben anlamadım ceylinimdeceylinim ben seninmi yerine okuyacam soylemisim canim ben öyle bi sey hatırlamıyorum. Boynuma goturduklerimi okumusum zaten. Yoo illa da ben okumaliymisim diyorsan okurum 5-inde

Estağfurullah olur mu öyle şey canim.
Sen yazmissin ki okumayan varsa alabilirim diye bende cevap yazdim sende ondan sonra okudum deyince benimkini okudun sandim bende :)
Sagolasin canim yarina yetistirelim artik.
Bunu okuyayim cikmayi düşünüyorum zaten.
Hic kimse ilgilenmiyor ki.
Bi garip oldu burasi eskiden boyle değildi .
Herşey birbirine karisti..

X