Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

canım boşver sinirlenme ya :KK14::KK14::KK14:

bende aynen geçen hafta birazcık strese girdim bu konuda... Çok karışıklık oluyo diye...Ama artık şu açıdan bakalım sonuçta bir insanın dileği için her hafta 4444 sayı eksik kalsa bile niyetine tefriciye çekiliyo...Allah ( C.C.) geri çevirmez diye düşünüyorum :KK16::KK16::KK16:

Düşünsenize internet ortamında hiç tanımadığınız ama evlenmek isteyen birine tefriciye çekiyoruz.... Hepimizinde mutlu yuva kurmak değilmi amacı....

Eksikleride melekler tamamlar kalbinize vesvese vermeyin... Ama artık bundan sonra herkes düzenli girip bildirimde bulunursa daha iyi olur diye düşünüyorum :KK9:

Sayıya ve günlere çok takılmayın...Olmayacak diye düşünmeyin sakın :KK34: ... Olacak hepimiz için hem de .... :nazar::nazar::nazar:

canım söylediklerinin çoğuna katılıyorum fakat" illaki alıntılamak gerekir falan diye düşünmüyorum. herkes işin bilincinde olsa gerek olmaz zaten. burada okunduğunu biliyoruz sonuçta. o zaman da zorlama gibi oluyor bence. " buna katılmıyorum. çünkü konuda sadece kime okuyorsak o yazı alıntılanmıyor sohbette ediyoruz ve bazen birsürü sayfa yazı okumak zorunda kalabiliyorum okuduğum kişinin duasını bulmak için yada mesela kimdeyiz aramak için. bence alıntılanmalı bu çok önemli.

Bence çıkma.. Bazen aksaklık olabilior ama düzelir.. Ben her kez için ilk gün bitirirken internete giremediğim için kendi listeme göz atamadım bile.. Ama herkezden allah razı olsun bir şekilde bitmiş.. 5 haftadır tatildeydim zaten giderkende yazmıştım, asla aksatmam derken kader bu ya aksatmam gerekti, nedenini yazıpta kimseninde içini karartmak istemiyorum sadece sıla yolu herkez için hasretin sonu olmuyor maalesef.. İki hafta izin istedim ama şükür toparlanmam iki hafta sürmedi, galiba bir arkadaşa okuyamadım.. Neyse cnm bnm uzun lafın kısası aksilikler çıkabilior ama emin ol gene toparlanacağız ve sende seni tanımayan insanların duasını alacaksın tmm mı :) yok öyle çıkmak falan.. Bayramdı tatildi dağıldık biraz pzts toparlanırız allah nasip ederse :))

rapisacım elbette bir kere alıntılanmalı zaten bir kere bir alıntılama kesin yapılıyor. ben sürekli yapılmasına gerek yok demek istedim.

düşünceleriniz için de çok teşekkürler kızlar ama hem hevesim kırıldı hem de şüpheye düştüm bir kere. :KK25:

kendi okuduğum arkadaşlara da hakkımı helal ediyorum Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah.:KK16::KK16:

O çocuk gerçekten sevdi ve bu işin olması için her yolu denedi Allah var benim için bu kadar mücadele eden bir bu çocuk oldu ama gel gör ki benim taş kalbim onu hiç sevemedi işte :KK14: Oğlak burcu değil miyim ne anlarım ben sevgiden :KK53:

Harbi senin oğlaktan ne haber be bacı ? Hala yerinizde mi sayıyonuz ?
taş kalplilik değil, elektrik meselesi canım :KK76:

gün geçtikçe daha çok hoşlanıyorum ondan...görüşmüyoruzda...görüşmek istemezse kendi kaybedecek. restimi çektim...dönecek kararlı bir şekilde kaçan kovalanır diyolarda...kovalarsa eğer ben kaçıyorum şu an :KK1: ..fazla kararsız bir insan...bi de işinde yeni terfi edince ramazan girdi falan....bişeyler netlik kazanmadı...çevirgel duası okumaya çalışıyorum..inşallah hayırlıysa dönsün gelsin...değilse başka hayırlı biri çıksın diyom hep :KK14:

gün geçtikçe daha çok hoşlanıyorum ondan...görüşmüyoruzda...görüşmek istemezse kendi kaybedecek. restimi çektim...dönecek kararlı bir şekilde kaçan kovalanır diyolarda...kovalarsa eğer ben kaçıyorum şu an :KK1: ..fazla kararsız bir insan...bi de işinde yeni terfi edince ramazan girdi falan....bişeyler netlik kazanmadı...çevirgel duası okumaya çalışıyorum..inşallah hayırlıysa dönsün gelsin...değilse başka hayırlı biri çıksın diyom hep :KK14:

Kuzu çevirgelle birlikte kenzülarş ve kadeh dualarının da okunması da tavsiye ediliyordu sanırım :44:

canım çevirgel dua mı ben büyü diye hatırlıyorum araştırdın mı iyice

bu akşam, daha önce benimle evlenmek isteyen birisinin düğününe gittim. arkadaşımla evleniyor. tuhaf şeyler oluyor. bakalım hayırlısı.

offfff için bi tuhaf olmuştur... o anki ruh halini anlayabiliyorum :KK53:

Bizimde vardır ruh eşlerimiz buna gerçekten inanıyorum

Doğrusu suhurbad ve kudurriyeymiş canım

hmmm... vallahi eksik olmayın bu bilgiyi öğrendiğim iyi oldu...son iki gündür oğlak erkeği rüyalarımda..

bu arada sana bişey anlatayım bundan 3-4 sene önce komşumuzun bir oğlu vardı evlenip ayrılan..komşumuz illa bi tanışsınlar demiş...annemle bende sıcak bakmamıştık...bende ilkleri benle yaşayan biriyle olsun diye hiç tanışasım gelmedi...ama sonra çocuğu bizim apartmanda biyerde gördüm..tam uzun boylu hoş yüzlü birisiymiş...pişman oldum görmeyeyim dediğime...sonrada başkasıyla evlendi.o yüzden ne olursa olsun bir geri çevirmeden önce bir kere çıkmak konuşmak lazım diye düşünüyorum..

X