Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Kızlar iki topikten de 1 haftalığına çıkmak niyetindeydim kendi hayatımdaki mühim olaylardan ötürü kendime bir haftada 4444 adet okuyacaktım ama hoş karşılanmadı diğer topikte. O yüzden kendime okuyan herkese okuyup öyle çıkacağım ara vermeden.

Kime okunacaksa bildirirseniz sevinirim.

bana okunacak canim ve sen okumani okumadin. amma ben sana okumadim istersen okuma. cunku sen ancak sene okuyanlara okuyorsun :)

Öyle basim agriyor ki ..
İftardan sonra okurum artik :)[/QUOTE]

okuyup bitire bildinmi yoksa 20 tanede kaldin?

1)Nara87 ---------193 + 5 Adet okunacak derya 198 okudu

2)deryadeniz28--------193 Adet okunacak 150 okudu+43 (184 ilave okudu)

3)Kelebekcim--------193 Adet okunacak- 193 okundu

4)berirem-----193 Adet okunacak -193 okundu

5) cesmi_naz---------193 Adet okunacak 193+2 okudu ( 100 ilave okudu)

6) vazgecilmez-----193 Adet okunacak- 193 okundu +(100 ilave okudu)

7)cerenkar---------193 Adet okunacak 4-u donecek

8)Limonlu_Cheescake------193 Adet okunacak - 193 okundu

9)ysmn ---------193 Adet okunacak - 193 okundu

10)denizxxx...193 Adet okunacak - 193 okundu

11)mavigece07...193 Adet okunacak -193 okundu

12)Lilruba --> 193 Adet okunacak -193 okudu

13)MissCherryBloosom --> 193 Adet okunacak haber yok

14)Ceylinimdeceylinim --193 Adet okunacak 20 okudu

15)fndkfndk --> 193 Adet okunacak (bayrama kadar yok)

16)rapisa -->193 Adet okunacak –193 okundu

17)tolin -->193 Adet okunacak-193 okundu

18)capoeira --193 Adet okunacak (2 hafta yok)

19)özgem81 -->193 Adet okunacak -193 okundu

20)Nehirsu85 --> 193 Adet okunacak- 193 okundu

21)buujuu --> 193 Adet okunacak- (vazgecilmez-100 tane okudu)+73 bigaripyalnizzzz+ denizxxx 20 okudu tamamlandi yani
22)perican55 -193 Adet okunacak-193 okundu

23)bigaripyalnizzzz...193 Adet okunacak- 193 okundu

Toplam 100% okundu yazilan sayi 3885.

Bismillahirrahmannirrahim.
Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed�

Okunan 4444 salatı tefriciyeyi Muhammed Mustafa (sav) efendimizin, mübarek, ruh-u Tayyibelerine hediye eyledik, vasıl eyle ya Rabbi!, Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle

Niyet edip okuduğumuz Gulnar kulunun bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et Ya Rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onlarıda bizlere bağışla ya rabbi

Gulnar kulunu en iyi sen bilir sen görür sen işitirsin. Gulnarin karşısına onun kıymedini bilecek , hayatda çektiklerinin ödülü olarak göreceği , gorduyu andan sevip, Gulnar icin mucadile aparacaqi,sen Allahımın bana lütfusun diyebileceği kişiyi karsisina cikar. O insan Senin Razı Olacağın Hayırlı, Merhametli,Çalışkan,Namuslu Evine ve Eşine Sadakat Gösterebilecek,Doğacak Çocuklarına İyi Baba Olabilecek Okumuş Ve Güzel Bir Mesleği Olan ,Evliliğe Hazır, Maddi Ve Maneven Durumu İyi,Kalbinin Güzelliği Yüzüne Vurmuş Ahlaklı,Namazlı bir insan olsun Ya Rebbim.
Hemin kisinin ailesinde Gulnari cok sevip istesinler, o insan da Gulnarın anne-babasına tek damat deyıl hem de bır ogul olsun onları anne baba gozunde gorup sevsın, Ailelerin de birbiriyle anlaşacağı hayırlı bir evlilik nasip eyle Ya Rebbim.
Gulnarla bir-birilerini bulmaları İçin Varsa Aralarındaki Engelleri Kaldır.Birbirlerine Yakınlaştırıp Akıllarına Düşür.Tanışmalarına Vesile Ol Rabbim.Bu zamana kimi yasadiqi butun sikintilari unutdurub hayel etdiyi aileni ona kismet eyle.
Omur boyu Huzur Ve Sağlık Dolu Yuva Kurmasını Tez bir Zamanda Nasip Et Ya Rebbim .Hic bir kimsenin yaninda boynu bukuk koyma.Gönlündeki Duaları Kabul Et.. Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım
Ya Rebbim Gulnarin annesine saqlikli uzun omur nesib eyle.Annesinin dualarini esit ona nene olmayi, torunlarini oynatmayi,boyutmeyi ve hos gunlerini gormeyi kismet eyle Ya Rebbim

Ya rabbi sen ki karıncanın sesini duyansın her birimizin gönlünden geçenleri bizden daha iyi bilensin ya rab bir istediğimizi binlerle nasip ettiğin kullarından eyle bizleri. Dualarimizi Ulu Kabede Yapılan Dualardan Eyleyip Peygamber Efendimizin (SAV) Hürmetine Kabul Et. Biz İstiyoruz Veren Sensin Ya Rabbim Sonsuz Lütfunla Kabul Et Dualarımızı. Bu guzel ayda sana acilan ellerimizi geri cevirme. Bugune kimi kabul etdiyin dualarimiz icin sukurler olsun. Bize bu duamiz icin de sukur etmeyi kismet eyle Ya Rebbim.
Bu forumda ve her nerede varsa şu mubarek aylarda el açan dua eden tüm din kardeşlerimizin de dualarını kabul eyle ya rabbi Ya Mucib isminle ettiğimiz dualarımıza OL de oluversin ya rab amin amin amin.
Allahümme Sali Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed ..Amin....El-Fatiha....Amin.Amin.Amin!

Naçizane fikrim, senin okumana bitirme süresi koysak daha iyi olur. bitirme zamanı belli olmazsa okumalar zor tamamlanır. ben 200 tane okuyayım olur mu var mı o kadar açık?

bugün hemen okurum inşallah

sure koymakla diyilki kimse gormuyor sanki. toplam okunann 3885
kalan 559 :KK43:

merhaba canım harika olmuş konu,çok sağol...
beni de ekler misin...:KK16:
yalnız benim önümüzde ki hafta biriyle görüşeceğim,hayırlı olacaksa benim için görüşmek istiyorum onun için dua isteyecektim.
ama dua da bana sıra gelene kadar sanırım görüşmüş olacağım :KK5:

Beni de ekler misin sekerim? Ben de karsima duzgun biri cikmasi icin dua etmek istiyorum.
tamam sen beni ekle gece gelmesem de ben okurum. saat kaçtan itibaren başlıyor.
Bende Varim kizlar :KK3:
Adetken okunabilir mi ama adet oldum bugün :26:
Yuppiiiii bedava wi fi buldummmmm :)) nasılsınuz bacılar ? Ben çok iyiyim şükür.. Tatil çok güzel geçiyor .. Fındıkıma yazacaktım ama wi fi bulmuşken bir göz atayım sizlere dedim :) ben tesbihi pazara diye biraz ağırdan aldım kusura bakmayın..rapısamın tesbihini bitirdim allah kabul etsin..tolinciğimin tesbihi içinde fındığımdan haber beklicem. Öpüyorum hepiniziiii :KK54:
Canım bitti benimkisi.

peki canım o zaman ama unutma bizi dualarında :KK14:

Anaaa yaprak dökümü olmuş resmen. Üzüldüm aslında. :26:
sağol canım duyarlılığın için keşke herkes senin gibi olsa. bende senin gibi düşündüm kendim için tekrar istikrarlı okuyup okuyamazsa da haber verebilecek fazla kalabalık olmayan bir listeyle okumak isterdim.şöyle ama ben üzülmedim Salavat okumak güzel birşey sevap kazanıyoruz böylece.hayırlısı olsun Allah razı olsun okuyan herkesten:KK16:
sen beni face ten ekle bence ben arada dürterim seni ordan :KK23::KK23:
tamam canım sen nasıl istersen :KK31:

okudum cnm ALLAH kabul etsin

haber var.okudum ve bitirdim :) Allah kabul etsin

Tamamdır.. Rabbim gönlüne göre versin...

Arkadaşlar adım Selin , duam ise hakkimda hayirlisi olan hem gönlüme hem gözüme hitap eden benimle ayni acilari yasamis bu yüzden beni anlayabilen gerektiğinde dost gerektiğinde es olabilen hayirli kismetimle bi an önce tanisabilmek ve evlenebilmek nıyetım budur kızlar buyrunuz:KK16:

Selincim salavatları okudum. Duanı ettim. Allah inşallah gönlüne göre verir. İyi geceler.
yupyyy çok sevindim ne zaman başlıycam nasıl olucak şimdi anlatırmısınız

Tolin için 185 tane okudum. Allah kabul etsin
İwet ben didim kumbarayı :KK53: Dua kumbarasını bir çok insan bilmez burda da anlatmış olayım. Gün içinde niyetsiz ve sayısız ne kadar okursanız okuyun arkadaşlar ve bunu not edin bir yerlere. Sonra kimin ihtiyacı varsa şu kişinin şu niyetine kumbaramdan şu kadar okumamı veriyorum diyerek o kişiye verebilirsiniz. Bunu sadece tefriciye değil her duada yapabilirsiniz. Özellikle dua sitelerinde çokça uygulanan bir yöntemdir bu herkese tavsiye ederim
sevilacım duanı okudum Allah karşına istediğin gibi birisini çıkarır inşallah. Enfl canım niyetini yazmışsın şimdi gördüm inşallah bu gece bende başlıyıcam. İnşallah senin de dediğin gibi mübarek hayırlı bir kısmet çalar kapını...
bende katılabılrım
Kizlar ben de katilmak istiyorum

Naranın duasını tamamlayabildikmi arkadaşlar ? :26:

merhaba canım harika olmuş konu,çok sağol...
beni de ekler misin...:KK16:
yalnız benim önümüzde ki hafta biriyle görüşeceğim,hayırlı olacaksa benim için görüşmek istiyorum onun için dua isteyecektim.
ama dua da bana sıra gelene kadar sanırım görüşmüş olacağım :KK5:

Beni de ekler misin sekerim? Ben de karsima duzgun biri cikmasi icin dua etmek istiyorum.
tamam sen beni ekle gece gelmesem de ben okurum. saat kaçtan itibaren başlıyor.
Bende Varim kizlar :KK3:
Adetken okunabilir mi ama adet oldum bugün :26:
Yuppiiiii bedava wi fi buldummmmm :)) nasılsınuz bacılar ? Ben çok iyiyim şükür.. Tatil çok güzel geçiyor .. Fındıkıma yazacaktım ama wi fi bulmuşken bir göz atayım sizlere dedim :) ben tesbihi pazara diye biraz ağırdan aldım kusura bakmayın..rapısamın tesbihini bitirdim allah kabul etsin..tolinciğimin tesbihi içinde fındığımdan haber beklicem. Öpüyorum hepiniziiii :KK54:
Canım bitti benimkisi.
r

ama ben arada gelir muhakkak hepiniz için dua ederim.:KK1::KK34:

peki canım o zaman ama unutma bizi dualarında :KK14:

Anaaa yaprak dökümü olmuş resmen. Üzüldüm aslında. :26:
sağol canım duyarlılığın için keşke herkes senin gibi olsa. bende senin gibi düşündüm kendim için tekrar istikrarlı okuyup okuyamazsa da haber verebilecek fazla kalabalık olmayan bir listeyle okumak isterdim.şöyle ama ben üzülmedim Salavat okumak güzel birşey sevap kazanıyoruz böylece.hayırlısı olsun Allah razı olsun okuyan herkesten:KK16:
sen beni face ten ekle bence ben arada dürterim seni ordan :KK23::KK23:
tamam canım sen nasıl istersen :KK31:

okudum cnm ALLAH kabul etsin

haber var.okudum ve bitirdim :) Allah kabul etsin

Tamamdır.. Rabbim gönlüne göre versin...

Arkadaşlar adım Selin , duam ise hakkimda hayirlisi olan hem gönlüme hem gözüme hitap eden benimle ayni acilari yasamis bu yüzden beni anlayabilen gerektiğinde dost gerektiğinde es olabilen hayirli kismetimle bi an önce tanisabilmek ve evlenebilmek nıyetım budur kızlar buyrunuz:KK16:

Selincim salavatları okudum. Duanı ettim. Allah inşallah gönlüne göre verir. İyi geceler.
yupyyy çok sevindim ne zaman başlıycam nasıl olucak şimdi anlatırmısınız

Tolin için 185 tane okudum. Allah kabul etsin
İwet ben didim kumbarayı :KK53: Dua kumbarasını bir çok insan bilmez burda da anlatmış olayım. Gün içinde niyetsiz ve sayısız ne kadar okursanız okuyun arkadaşlar ve bunu not edin bir yerlere. Sonra kimin ihtiyacı varsa şu kişinin şu niyetine kumbaramdan şu kadar okumamı veriyorum diyerek o kişiye verebilirsiniz. Bunu sadece tefriciye değil her duada yapabilirsiniz. Özellikle dua sitelerinde çokça uygulanan bir yöntemdir bu herkese tavsiye ederim
sevilacım duanı okudum Allah karşına istediğin gibi birisini çıkarır inşallah. Enfl canım niyetini yazmışsın şimdi gördüm inşallah bu gece bende başlıyıcam. İnşallah senin de dediğin gibi mübarek hayırlı bir kısmet çalar kapını...
bende katılabılrım
Kizlar ben de katilmak istiyorum

tek başıma karar almak istemiyorum arkadaşlar... ama kendi adıma söyleyeyim 3 günde bir kişiye okumalar yetişmiyo.... isterseniz bunu 1 haftaya çekelim....

Acelemiz yok sonuçta....

Naradan sonra tekrar sağlam devam edecekler başlığa bildirsin... Katılım yarım yamalak olunca olmuyo :44::KK19:

21)buujuu --> 193 Adet okunacak- (vazgecilmez-100 tane okudu)+73 bigaripyalnizzzz+ denizxxx 20 okudu tamamlandi yani

Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed�

Okunan 4444 salatı tefriciyeyi Muhammed Mustafa (sav) efendimizin, mübarek, ruh-u Tayyibelerine hediye eyledik, vasıl eyle ya Rabbi!, Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle

Niyet edip okuduğumuz Gulnar kulunun bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et Ya Rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onlarıda bizlere bağışla ya rabbi

Gulnar kulunu en iyi sen bilir sen görür sen işitirsin. Gulnarin karşısına onun kıymedini bilecek , hayatda çektiklerinin ödülü olarak göreceği , gorduyu andan sevip, Gulnar icin mucadile aparacaqi,sen Allahımın bana lütfusun diyebileceği kişiyi karsisina cikar. O insan Senin Razı Olacağın Hayırlı, Merhametli,Çalışkan,Namuslu Evine ve Eşine Sadakat Gösterebilecek,Doğacak Çocuklarına İyi Baba Olabilecek Okumuş Ve Güzel Bir Mesleği Olan ,Evliliğe Hazır, Maddi Ve Maneven Durumu İyi,Kalbinin Güzelliği Yüzüne Vurmuş Ahlaklı,Namazlı bir insan olsun Ya Rebbim.
Hemin kisinin ailesinde Gulnari cok sevip istesinler, o insan da Gulnarın anne-babasına tek damat deyıl hem de bır ogul olsun onları anne baba gozunde gorup sevsın, Ailelerin de birbiriyle anlaşacağı hayırlı bir evlilik nasip eyle Ya Rebbim.
Gulnarla bir-birilerini bulmaları İçin Varsa Aralarındaki Engelleri Kaldır.Birbirlerine Yakınlaştırıp Akıllarına Düşür.Tanışmalarına Vesile Ol Rabbim.Bu zamana kimi yasadiqi butun sikintilari unutdurub hayel etdiyi aileni ona kismet eyle.
Omur boyu Huzur Ve Sağlık Dolu Yuva Kurmasını Tez bir Zamanda Nasip Et Ya Rebbim .Hic bir kimsenin yaninda boynu bukuk koyma.Gönlündeki Duaları Kabul Et.. Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım
Ya Rebbim Gulnarin annesine saqlikli uzun omur nesib eyle.Annesinin dualarini esit ona nene olmayi, torunlarini oynatmayi,boyutmeyi ve hos gunlerini gormeyi kismet eyle Ya Rebbim

Ya rabbi sen ki karıncanın sesini duyansın her birimizin gönlünden geçenleri bizden daha iyi bilensin ya rab bir istediğimizi binlerle nasip ettiğin kullarından eyle bizleri. Dualarimizi Ulu Kabede Yapılan Dualardan Eyleyip Peygamber Efendimizin (SAV) Hürmetine Kabul Et. Biz İstiyoruz Veren Sensin Ya Rabbim Sonsuz Lütfunla Kabul Et Dualarımızı. Bu guzel ayda sana acilan ellerimizi geri cevirme. Bugune kimi kabul etdiyin dualarimiz icin sukurler olsun. Bize bu duamiz icin de sukur etmeyi kismet eyle Ya Rebbim.
Bu forumda ve her nerede varsa şu mubarek aylarda el açan dua eden tüm din kardeşlerimizin de dualarını kabul eyle ya rabbi Ya Mucib isminle ettiğimiz dualarımıza OL de oluversin ya rab amin amin amin.
Allahümme Sali Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed ..Amin....El-Fatiha....Amin.Amin.Amin!

Nara87, söylediğim gibi 200 tane okudum kalan sayıdan düşer misin? Allah kabul etsin.

tek başıma karar almak istemiyorum arkadaşlar... ama kendi adıma söyleyeyim 3 günde bir kişiye okumalar yetişmiyo.... isterseniz bunu 1 haftaya çekelim....

Acelemiz yok sonuçta....

Naradan sonra tekrar sağlam devam edecekler başlığa bildirsin... Katılım yarım yamalak olunca olmuyo :44::KK19:

Herkes okusa yarim saati bulmuyor ki 200 tefriciye okumak bence 3 gün iyidir ama herkes gerçekten okuyacaksa ve burayi takip edecekse katilsin

Bitti cnm allah kabul etsin

Acelemiz yok sonuçta....

Üç günde bu okumalar için 1-1,5 saat zaman ayırmak zor olmasa gerek. bence 3 gün normal. ben, şimdilik devam etmek istiyorum arkadaşlara okumak istiyorum. eylülden itibaren devam etmeyebilirim. ki bana da okunmamış olacak zaten o zamana kadar.

kızlar açıkçası ben de 3 4 günde bir 1 kişinin okuması tamamlanması taraftarıyım, haftada 1 olursa liste baya geç tamamlanacak, şuan bile yoğunluklar başladı çoğu kişi için, o zaman hepten ayrılanlar falan derken zor olur diye düşünüyorum. böyle ortalama 200 sayıyı bitirirz sanırım 3 günde, Nara da sorun olmasının sebebi bayram öncesi olmasıydı sanırım, şimdi toplansak yeniden eski performansımıza kavuşuruz diye umuyorum :26:

Acelemiz yok sonuçta....

Canım aksilik olmadığı sürece devam ediyorum

Arkadaşlar siz bilirsiniz 3 günde diyorsanız bana uyar bir haftada derseniz bana uyar. Listede olmaya devam edeceğim bende. Ama cidden lütfen burayı sık sık takip edebilecekler ve okuyabilecelerle devam edelim yola. Karışıklık olmasın..

bana okunacak canim ve sen okumani okumadin. amma ben sana okumadim istersen okuma. cunku sen ancak sene okuyanlara okuyorsun :)

Yani gerçekten yazıklar olsun diyeceğim artık mübarek gün. Bıktım ya kaç gündür hepiniz ayrı laf sokuyorsunuz iki topikte de. Sonuna gülen surat koyunca espri mi yapmış olunuyor?

Bu kadar büyük bir haksızlık olabilir mi ya ne demek sadece sana okuyanlara okuyorsun?

İki okumaya birden zorlandığım için bana okuyan herkese okuduktan sonra listeden ayrılacağımı söyledim. Millet kendine okuyanlara bile okumadan çıkıyor kimse bir şey demiyor, benden mi çıkarıyorsunuz hepiniz hırsınızı?

Ortalık karışmış ben anlamadım ki kime okunacak ne yapılacak. Okumaya devam edeceğimi, alıntıyla bildirmenizi rica ettim. Her şey okunduktan sonra alıntılanmışım, ondan sonra sen okumadın başkası okudu deyin. Ne ala...

X