Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

Senin için okudum yumiti nin adinada okudum. Rabbim kabul etsin
Canim allah senden razı olsun nefs o.kadar kötüyüm ki anlatamam oğlumun durumuna o kadar üzülüyorum ki hiç tadım tuzum yok yüzüm gülmüyor hiç bir türlü benimseyemedim yavrumu içim aciyor valla baktıkça

Canım aklım sende kaldı mesajlarına bakim dedim bu mesajını gördüm çok üzüldüm, tatlım ne olursa olsun o senin evladın canından bir parça çok zor biliyorum başta kabullenmek ama bir süre sonra daha kabuledilebilir gelecek, sağlık yönünden hangimizin garantisi var ki bu durum evladından soğutmasın seni hatta ona daha da sahip çık çünkü senden daha yakın kimsesi yok bu hayatta sana muhtaç bir bebek o annesi

O kadar çok düşünüyorum ki onu geleceğini zorluklarını sütüm gelmiyor o yüzden o kadar masum ki rabbim beni evladımla sınama diye dua ediyorum hergun rabbim yoktan var vardan yok eder inşallah oğluma da sıhhat verir

Öyle canım haklısın ama sonuçta bu hayatta olanlara malesef müdahale hakkımız sınırlı yani biz naparsak yapalım kaderimizde ne varsa onu yaşıyoruz hiçbirimizin garantisi yok bize düşen o an durum neyse bize düşeni üstümüze düşeni yapmak evladın inşallah sağlıklı gelişir canım ama ne olursa olsun o senin can parçan evlatla anneden daha yakın bir ilişki yok bence bu hayatta sana düşen de annesi olarak onun için elinden geleni yapmak o yüzden üzülme diyemem ama şuan yavrunun iyiliği için sütüne ihtiyacı var onu düşünerek daha dirayetli olmaya çalış sürekli beyninde olumsuzlukları döndürmek ikinize de fayda sağlamaz al evladını göğsüne yatır senin kokunu alsın sen de onun al sar sarmala onu hem sütüne faydası olur hem de aranızdaki bağa

Haklısın canim en olumsuz şeyleri düşünen benim zaten başka herkes olumlu dr beni bu düşünce şekline yöneltiyor

Haklısın canim en olumsuz şeyleri düşünen benim zaten başka herkes olumlu dr beni bu düşünce şekline yöneltiyor
Canım sen onun annesisin en çok senin üzülmen ve düşünmen normal zaten gönül isterdi ki keşke hiç bu kaygıların olmasaydı canım ama dediğim gibi hangimizin sağlık garantisi var ki sana düşen evladın için elinden gelenin en iyisini yapmak rabbim sana onu emanet etmiş onun emanetine de bakabileceğin en iyi şekilde bakmak görevin o yüzdne şimdilik en önemli şey de sütüm hem belki kafa küçük dahi olsa beyin bundan etkilenmeyedebilir ki mr da normal çıkmıştı hadi biraz toparla kendini humana aldın mı pompayla da sağ mümkün olduğunca artar sütün

Canim seninle ayetel kursi topiginde birlikteydik.
Bebisini ve seni merak ettim.
Benim engelli kardesim vardi. Keske seni annemle babamla konusturma sansim olsaydi.
Cocuk sahibi olana kadar anne babamin imtihaninin zorlugunu hic anlamamistim.
Simdi cocuklugumuz, onlarin sabri gozumun onune geldikce anneme babama minnetim katlanarak artiyor.
Ogretmenim.sinifimda down sendromlu ogrencim var. Ilk basta sinifa alistirana kadar biraz zorlandim ama simdi cok seviyorum.O nun aileside gozumde cok farkli bir yerde. Okulda ozel cocuk cok var. Biz normal evladimiza sabredemiyoruz. Azcik atesi ciksa icimiz ciz ediyor.
Sizin Allah yardimciniz olsun.Allahim bol bol sabir versin.

Gerçekten imtihanın zor dualarınız da beni ve oğlumu da alın lütfen Y yesilagac44 canim humana aldım pompayla da sağıyorum ama yine de az geliyor

Gerçekten imtihanın zor dualarınız da beni ve oğlumu da alın lütfen Y yesilagac44 canim humana aldım pompayla da sağıyorum ama yine de az geliyor
Galactago diye bir damla vardı canım ona da iyi diyorlardı ama her şeyden önemlisi senin stressiz olman elbette zor sana hak veriyorum ama biraz daha topla kendini bir de tentene temas da etkili diyorlardı , ben edeceğim canım size dua sağlıkla büyür oğlun inşallah mikrosefali dışında herhangi bir sıkıntı var mı peki kaç kg doğdu bu arada

Son düzenleme:
Canim kilosu iyiydi 3140 gr doğdu su an için tek sorun kafa çevresi küçüklüğü ve bununla beraber beyni de küçük eşlik edebilecek başka şeylerde olabilir zaman gösterecek yada allah ol diyecek ve herşey çok güzel gider belkide

Kilosu çok iyiymiş canım benim kız daha küçük doğdu inşallah her şey güzel olur sizin için dediğin gibi korktuğun gibi olmayacak belki de allahım güzel kapılar açar inşallah

Arkadaşım ne diyeyim hiç bilmiyorum Tikandimm resmen.
Dünden beri gördüm ama ne yazacagimi bilemedim.
Çünkü şu anda sana herşey ağır ve zor gelir.
Diyeceğim tek şey Rabbim tasiyacamayacagimiz yük vermez.
Sabır verir kolaylık verir..
Sana da sabır güç versin.
Oğluna sağlık sıhhat versin mental olarak mucizeler yaşatsin.

yeni listemiz
1- A Angeel91
2- megos
3- esest
4- Nefs
5- @Makaringo
6- yumiti mazaretli
7- Bluedew
8- ebruli--
9- Sweet03
10 - M Meyyale76
11- I irresistible

duam : ALLAH ım oglumun huysuzlugu ve inadını azalt iyilerle karşılaştır .Eşimle aramızdakı sevgiyi ve muhabbeti arttır .Eşimin hakkında hayırlı olan işten ayrılıp yeni iş se hayırlı olanı kıl yok hayırlı olan işine devam etmesi ise eşim işini severek yapsın amin

Okudum rabbim kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…