Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

Kizlar herkez okudu sanirim duami yazayim

Allah'im hayirli saglikli bi evlat nasip etsin tum isteyenleree insallah sonra bana esimle ve esimin ailesiyle aramiz iyi olsun sorun yasamayalim artik saglik huzur olsun yeterli okuyan okumayan tum arkadaslardan allah razi olsun hepimizin duasini kabul etsin hayrlisiyla:KK36:

Canım senin için kendi adıma ve yumiti yumiti nin adına okudumm. Rabbim kabul etsin.

Nefs Nefs in duası :Rabbim yüreğimde dilimde olan duâmı yaşattın bana şükürler olsun. Duâm yine aynı eğer hayirliysa devam ettir tekrar yaşat Yaradan'ım. Amin[/QUOTE] rabbim duami kabul etsin canim okudum.

M Meyyale76 (Dilek) duamı yazıyorum.Allahım bilip bilmeden işlediğim tüm günahları affet. Eşimle muhabbetimizi arttır ve kızımıza sağlık , huzur , mutluluk ver. Özellikle sağlığıma kavuşmak ve şifa bulmak istiyorum. Yorgunluktan kurtulmak ,huzur bulmak istiyorum. Yardım et Allahım.Dualarımızı kabul et Allahım.Okuyanlardan Allah razı olsun ...

Kusuruma bakma canım yeni girdim kk'ya.
Rabbim içimdeki sıkıntılı durumdan beni en hayırlı şekilde en kısa zamanda hayırlısıyla kurtar. Ne olur yarabbim yardım et bana.
Dua eden arkadaşlarımın da her ne muradı varsa en kısa zamanda hayırlısıyla onlara yaşat Rabbim
Rabbim yar ve yardimcin olsun balım okudum rabbim kabul etsin aminn

M Meyyale76 (Dilek) duamı yazıyorum.Allahım bilip bilmeden işlediğim tüm günahları affet. Eşimle muhabbetimizi arttır ve kızımıza sağlık , huzur , mutluluk ver. Özellikle sağlığıma kavuşmak ve şifa bulmak istiyorum. Yorgunluktan kurtulmak ,huzur bulmak istiyorum. Yardım et Allahım.Dualarımızı kabul et Allahım.Okuyanlardan Allah razı olsun ...
Rabbim dileklerini kabul etsin canim amin .okudum

yeni listemiz
1- A Angeel91 okudu
2- megos megos mazaretli
3- esest esest mazaretli
4- Nefs Nefs
5- HALLEYS HALLEYS
6- yumiti yumiti
7- Bluedew Bluedew
8- ebruli-- ebruli-- mazaretli
9- Sweet03 Sweet03 mazaretli
10 - M Meyyale76
11- I irresistible

yumiti yumiti nin duasi:yarın ki sezeryanim hayırlısıyla geçsin oğlum hayirlisiyla fiziksel ruhsal ve mental olarak sağlıklı tum uvuzlari tam ve sağlıklı allah korkusu olan vicdan sahibi bir evlat olarak doğması drlarin yanilmasini nasip etsin rabbim amon diyen tüm herkesin gönlündeki murada nail olsun inşallah
Rabbim sifa versin saglikli huzur dolu bi hayatinjz olsn insallah okudum canim

Kizlar herkez okudu sanirim duami yazayim

Allah'im hayirli saglikli bi evlat nasip etsin tum isteyenleree insallah sonra bana esimle ve esimin ailesiyle aramiz iyi olsun sorun yasamayalim artik saglik huzur olsun yeterli okuyan okumayan tum arkadaslardan allah razi olsun hepimizin duasini kabul etsin hayrlisiyla:KK36:
Okudum rabbim tum dualarini kabul etsin insallah canim.

Okudum canım Rabbim kabul etsin İnşallahh..

Senin için okudum Allah duanı dileğini kabul etsin inşallah.

Senin için okudum yumiti yumiti nin adinada okudum. Rabbim kabul etsin

X