Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

Sağol canim vermedi malesef diyet yap dedi diyetisyen içinde para lazim devlette varmidir bilmem

Canım genelde oluyor nerde olduğunu bilmiyorum. Eğer küçük bir ilçede değilsen olabilir. Ama eğer yoksa kendinde bişeyler yapabilirsin.
Nette en azından hiç yememen gerekenleri bulabilirsin.
İnsan birazda kendisinin doktorudur.
Dikkat edersen eminim rahatlarsin

HALLEYS HALLEYS duanı yazar mısın canım
Kusuruma bakma canım yeni girdim kk'ya.
Rabbim içimdeki sıkıntılı durumdan beni en hayırlı şekilde en kısa zamanda hayırlısıyla kurtar. Ne olur yarabbim yardım et bana.
Dua eden arkadaşlarımın da her ne muradı varsa en kısa zamanda hayırlısıyla onlara yaşat Rabbim

yeni listemiz
1- A Angeel91
2- megos megos mazaretli
3- esest esest mazaretli
4- Nefs Nefs
5- HALLEYS HALLEYS
6- yumiti yumiti
7- Bluedew Bluedew
8- ebruli-- ebruli--
9- Sweet03 Sweet03 mazaretli
10 - M Meyyale76
11- IrResistibLe_ IrResistibLe_ mazaretli

HALLEYS HALLEYS nun duası :Rabbim içimdeki sıkıntılı durumdan beni en hayırlı şekilde en kısa zamanda hayırlısıyla kurtar. Ne olur yarabbim yardım et bana.
Dua eden arkadaşlarımın da her ne muradı varsa en kısa zamanda hayırlısıyla onlara yaşat Rabbim

Okudum canım Rabbim kabul etsin.
Kalbine refahlik versin.

Canim duam yarın ki sezeryanim hayırlısıyla geçsin oğlum hayirlisiyla fiziksel ruhsal ve mental olarak sağlıklı tum uvuzlari tam ve sağlıklı allah korkusu olan vicdan sahibi bir evlat olarak doğması drlarin yanilmasini nasip etsin rabbim amon diyen tüm herkesin gönlündeki murada nail olsun inşallah

X