Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

]listemiz
1- Nefs okudu
2- Lilruba bildirim yapmadi
3- Hasatvakti okudu
4- IrResistibLe_ okudu
5- C Camille_claudel okudu
6- Bluedew okudu
7- Atart okudu
8- @karpuz_suyu okudu
9- M Meyyale76 okudu
10 - sees okudu

kizlar bugun basliyiruz kisi badina 7 insirah suresi dusuyor yani herkes 7 tane okuyacak
Nefs in duasi :Adım Pınar
Duâm ; Rabbim yüreğimde olan duâmı biliyorsun. Daha önce kabul ettin şükür yaşattın. Hayırlısıyla duâmı yine ediyorum . Senden gelene sonsuz teslimiyet ve tevekkül ediyorum. Amin

Lilruba bugun siteye girmissin canım keske burayada baksaydin
canım benim hakkınızı helal edin geç gördüm çok Üzgünüm...Nefs kardeşimiz için okudum...Rabbim ne arzusu varsa hayırlarla kaderine yazsın inş...

çok özür diliyorum hepinizden arkadaşlar nasıl görmedim çok Üzgünüm...

Kizlar ben de duami yazayim yarin musait olmayabilirim
Duam: Allah'ım gönlümde yatan meslek hakkımda hayırlıysa nasip et hayirli değilse def et tamamen sana teslim oluyorum.
Bana ve aileme saglik ve huzur ver.
Dünyadaki tüm kötü insanlari iyi insanlardan uzak tut. Ülkemizi icine düstügü bu durumdan kurtar. Amin.

benim için okuyan herkesden Allah razı olsun arkadaşlar dileğimde sizlerde varsınız... Rabbim ne arzu dileğiniz varsa Rabbim hayırlarla kaderinize yazsın...
Nefs arkadaşımız mazeretliymiş onun duasını da okuyorum kendi duamıda okudum... IrResistibLe_

Hoşgeldin canım olsun geç kalmadin yetistin
Yüreğine sağlık Rabbim kabul etsin ♥ ♥ ♥
Ben sana okuyamadimm şimdilik mutlaka okuyacağım mazeretim bitince.

Aminn canım duâna...
Mazeretim bitince senin için de okuyacağım inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…