Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrik ederim canım gayet güzel eksi :KK200:

Afiyet olsun güzel menğü ama bence ara öğün eklesen güzel olur :KK200:

Günaydın canım tebrik ederim :KK200: (işte o yüzden 1 gün yapın 1 gün yapmayın diyorlar ya şişen kaslar kendine gelsin diye )

Ohh miss gibi (temiz hava iştah açmasın sonra :confused: ) tamam canım ekliyorum tabiiki

Yine de eksi gelmiiş tebrik ederim :KK200:

Vuhuuu maşallah sana beee ama belliydi o menülerden süper gittin bu hafta çok çok tebrik ediyorum canım :halay::halay::halay:

Çok güzel eksi tebrik ederim :KK200:

Çok geçmiş olsun jou cum :dua:

Günaydın canım :KK200:

İç açıcı değil miii :confused::confused::confused:kız daha ne olsun harika bir eksi çok tebrik ediyorum :rapci:

Tamam canım kolaylıklar diliyorum o zaman sana :KK200:
Teşekkür ederim canım 🥰

Tebrik ederim canım gayet güzel eksi :KK200:

Afiyet olsun güzel menğü ama bence ara öğün eklesen güzel olur :KK200:

Günaydın canım tebrik ederim :KK200: (işte o yüzden 1 gün yapın 1 gün yapmayın diyorlar ya şişen kaslar kendine gelsin diye )

Ohh miss gibi (temiz hava iştah açmasın sonra :confused: ) tamam canım ekliyorum tabiiki

Yine de eksi gelmiiş tebrik ederim :KK200:

Vuhuuu maşallah sana beee ama belliydi o menülerden süper gittin bu hafta çok çok tebrik ediyorum canım :halay::halay::halay:

Çok güzel eksi tebrik ederim :KK200:

Çok geçmiş olsun jou cum :dua:

İç açıcı değil miii :confused::confused::confused:kız daha ne olsun harika bir eksi çok tebrik ediyorum :rapci:

Tamam canım kolaylıklar diliyorum o zaman sana :KK200:
Sağol canım🩷🩷
Hazırlığa al beni canım

Eki Görüntüle 3492220
Geçen hafta 73.5
Bugün 74.3
Fark +700
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Çok üzgünüm artı çıktığım için ben bu hafta hazırlıkta olmak istiyorum kaptanım grupları etkilemek istemiyorum hazırlıkta da yine artı çıkarsam orda kalım çok üzüldüm gerçekten 😭 aslında gruptan da ayrılmak istemiyorum da ama artı çıkınca etkiliyorum ortalamayı off yaa
Canım tamam hazırlığa alayım ama moral bozma biraz kafanı topla sonra aynen full motivasyonla devammm :rapci:
Merhaba canlar geçen hafta cumartesi kilom 63,9
Bugün 63,9 aynı kilodayım
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini Eki Görüntüle 3492228
E biraz kaçtı arada sabit oldu ama olsun artı değil :rapci:
Selam kızlar takımda yer almak istiyorum
Hazırım diyete 😎

Geçen hafta 67.15 idim sanırım
Bu hafta 66.70
Fark -0.45

Acil 65 olmam lazım 🥶

LenaG LenaG
Canım c.tesiye göre bakıyoruz o rakama göre artıdasın 100 gr ama hazırsan diyete o da çabucak gider :KK200:

Merhaba canım hoşgeldin :KK200:

Günaydın maviş kaptanım :KK200:

Vuhuuu süper eksi tebrik ederim canım :halay::halay::halay:

Canım tebrik ederim 250 gr hiç de az değil :KK200:

Başlangıcın hayırlı olsun canım sağlıkla verelim inşallah fazlalıklarımızı :KK200:

Tebrik ederim canım çok güzel eksi :KK200:

Çok güzel eksi gelmiş canım tebrik ederim. :KK200:

Afiyet olsun :KK200:yoğurdu akşam yemeklerinden eksik etmeyelim (1 çay kaşığıdır o nutella umarım )

Canım regl din dimi yanlış hatırlamıyorsam ona rağmen +400 iyi bence bende 1-2 kg artı oluyor da :KK200:
Günaydın kaptaniçem :KK200:

Ay kızlar bu lahana çorbası ne kötü birsey. Bugün sadece lahana çorbası ve meyve var menüde umarım günü tamamlayabilirim . Salı gününe kadar tartılmama sözü verdim kendime tartildikçada stres oluyorum . Salıya kadar dayanabilir isem belki cumaya kadar uzatırım

Eki Görüntüle 3492220
Geçen hafta 73.5
Bugün 74.3
Fark +700
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Çok üzgünüm artı çıktığım için ben bu hafta hazırlıkta olmak istiyorum kaptanım grupları etkilemek istemiyorum hazırlıkta da yine artı çıkarsam orda kalım çok üzüldüm gerçekten 😭 aslında gruptan da ayrılmak istemiyorum da ama artı çıkınca etkiliyorum ortalamayı off yaa
Canım öyle şey olurmu bu hafta artıysa önümüzdeki hafta eksi olur güveniyorum ben sana üzülme lütfen daha çok dört elle sarıl ve motive ol lütfen 🙏🤗

Ellssa Ellssa canım c.tesi de yoktun iyi misin ?
İyi değildim malesef. Hastalıkla uğraştım.
İshal kusma ile başladı sonra ağır gribe dönüştü. Hiç düşünmedim kiloyu inanki hatta talefonu bile elime alamıyordum halsizlikten.
Yeni yeni kendime geldim.
Kilo almış olabilirim her şeyi yedirmeye çalışıyorlardı. İşte bu iyi gelir bu güçlendirir.
Geçmiş kilomu hatırlayamadım.
LenaG LenaG
20241019_115420.jpg

Son düzenleme:
Ay kızlar bu lahana çorbası ne kötü birsey. Bugün sadece lahana çorbası ve meyve var menüde umarım günü tamamlayabilirim . Salı gününe kadar tartılmama sözü verdim kendime tartildikçada stres oluyorum . Salıya kadar dayanabilir isem belki cumaya kadar uzatırım
ay canım ben yazmak istedim aslında kötü bir şey hele sabah sabah yemek fena diye ama moralini bozmak istememiştim

İyi değildim malesef. Hastalıkla uğraştım.
İshal kusma ile başladı sonra ağır gribe dönüştü. Hiç düşünmedim kiloyu inanki hatta talefonu bile elime alamıyordum halsizlikten.
Yeni yeni kendime geldim.
Kilo almış olabilirim her şeyi yedirmeye çalışıyorlardı. İşte bu iyi gelir bu güçlendirir.
Geçmiş kilomu hatırlayamadım.
Eki Görüntüle 3492233
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼🤲🏼

X