Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

yeni listemiz
Kişi başına 7 inşirah süresi (herkes 7 tane okuyacak)

1- Sweet03 Sweet03 okudu
2- kovayimben kovayimben okudu
3- Bluedew Bluedew
4- M Meyyale76
5- yesilimtrak yesilimtrak
6- Nefs Nefs mazaretli
7 - HALLEYS HALLEYS okudu
8- yumiti yumiti okudu
9- IrResistibLe_ IrResistibLe_

yesilimtrak yesilimtrak ın duası :Allahım şüphesizki dilimizle veya gönlümüzle ettiğimiz bütün duaları duyan bilensin. Dualarımızı tez zamanda kabul eyle dualarımızın kabulüne engel günahlarımızı görmezden gel. Eşime evladımdan önce temeli evinde olmayı ve doğumumda temelli yanımda olmasını nasip eyle. Evlat hasreti çeken herkese sağlıklı evlatlar nasip eyle,benim gibi hamile olan tüm kullarınada sağlıkla doğurmayı nasip eyle. Bütün dua arkadaşlarımın dualarını tez zamanda kabul et içlerinde benimkinide kabul et Rabbim. Amin.

yeni listemiz

1- Sweet03 Sweet03 okudu
3- Bluedew Bluedew
4- M Meyyale76
5- yesilimtrak yesilimtrak
6- Nefs Nefs mazaretli
8- yumiti yumiti okudu
9- IrResistibLe_ IrResistibLe_

yesilimtrak yesilimtrak ın duası :Allahım şüphesizki dilimizle veya gönlümüzle ettiğimiz bütün duaları duyan bilensin. Dualarımızı tez zamanda kabul eyle dualarımızın kabulüne engel günahlarımızı görmezden gel. Eşime evladımdan önce temeli evinde olmayı ve doğumumda temelli yanımda olmasını nasip eyle. Evlat hasreti çeken herkese sağlıklı evlatlar nasip eyle,benim gibi hamile olan tüm kullarınada sağlıkla doğurmayı nasip eyle. Bütün dua arkadaşlarımın dualarını tez zamanda kabul et içlerinde benimkinide kabul et Rabbim. Amin.
Okudum rabbim kabul etsin

yeni listemiz

1- Sweet03 Sweet03 okudu
3- Bluedew Bluedew okudu
4- M Meyyale76
5- yesilimtrak yesilimtrak okudu
6- Nefs Nefs mazaretli
8- yumiti yumiti okudu
9- IrResistibLe_ IrResistibLe_ okudu

Duâm ; Rabbim yüreğimde dilimde olan duâmı yaşattı bana çok şükür hamdolsun.
Bu sefer sadece Mevlâm'a hamd için okumak istiyorum.
Yaşattığı ve yaşatacak günleri için şükürler olsun.♥♥

Mazeretim bitti duş alıp devam edeceğim okuyamadigim arkadaşlara ve kendime.

X