Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

1- Atart Mazeretli
2 - darkmore okudu
3- Nefs
4- IrResistibLe_
5- Bluedew okudu
6- C Camille_claudel
7- M Meyyale76
8- Lilruba
9- Mucizemsn
10- Diademe
11- kovayimben

Duam:Allah im evladimin uykusunu düzene koy huysuzlugu geçsin .Evladimi iyilerle karsilastir Esimide benide doğru yola ilet namazi nasip et Bana ve tüm sifa bekleyenlere sifa ver Amin

Kişi başına düşen sayı :7
Mazaretlilerin sonradan okuma yapmaları tamamen kendi istegine bağlı dua nasip işidir sonuçta
2 kişiye mazaretsiz okuma yapmayan liste dışı kalacaktır

Hoşgeldin artık kaybolma
Canım listeyi kontrol etmeye çalıştım. Şu ana kadar sadece C Camille_claudel arkadaşımız okuma yapmadı...
Kızlar listeden gidiyorlar...
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.
Diademe ve kovayimben
Onlarda sıradan okurlarsa tek eksik Camille_claudel kalıyor.
Atart zaten mazereti bitince okuyacak.
Sende okursun....
Teslim ediyorum listeyi sana kolay gelsin

Allah razi olsun canim kaybolmaya niyetim yok bir daha

1- Atart Mazeretli
2 - darkmore okudu
3- Nefs
4- IrResistibLe_
5- Bluedew okudu
6- C Camille_claudel
7- M Meyyale76
8- Lilruba
9- Mucizemsn
10- Diademe
11- kovayimben okudu

Duam:Allah im evladimin uykusunu düzene koy huysuzlugu geçsin .Evladimi iyilerle karsilastir Esimide benide doğru yola ilet namazi nasip et Bana ve tüm sifa bekleyenlere sifa ver Amin

Kişi başına düşen sayı :7
Mazaretlilerin sonradan okuma yapmaları tamamen kendi istegine bağlı dua nasip işidir sonuçta
2 kişiye mazaretsiz okuma yapmayan liste dışı kalacaktır

Tamam inşallah kaybolmassin.
Canım aslında liste gecikmeli ilerliyordu. Benim için okuma listesi olusturmamistim ben daha duâmı yazmamistim. Sanki karıştı
Yeni Gelenler en baştan itibaren okuyacaklar mı? Okumaları gerekiyor diye düşünüyorum

Sen duani paylas liste yapip okuyalım

benim için sayıda da zamanda da sıkıntı yok her türlü okurum ve benim de gerçekleşmesini istediğim bir dua var sıra bana ne zaman gelir ? :)

Tamam canım yazıyorum duâmı.
Duâm ; Rabbim yüreğimde olan duâmı biliyorsun. Daha önce kabul ettin şükür yaşattın. Hayırlısıyla duâmı yine ediyorum . Senden gelene sonsuz teslimiyet ve tevekkül ediyorum. Amin♥♥

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…