Hayirli bir es icin 9 kisilik grup

Arkadaslar segazelin okunmayan 1111 ini bu gece Allah nasip ederse tamamliyorum siradaki arkadasimiza okuyacam hergun sirasi gelene okuyacam insallah cunku kimsede istikrar yok kisura bakmayin ama altinustu 9 kisiyiz gobegimiz catlio tamamlicaz die ben ve segazel herkese okuyacagiz hergun herkes kendinden sorumlu

Segazel tamamlandi

Shibalba icin 1111 okundu
Segazel arkadasimizda shibalba icin 1111 okudu

Ben S shibalba arkadaşımız için okumuştum fakat
Segazelin okuması bitmediği için diğer arkadaşımıza geçemiyoruz diye mesaj atmışsın. Ayrıca ben o kişi için okuduğum halde okundu olarak belirtmemişsin. Şimdi benim okuduğum geçerli değil mi?

Okuyan herkes isminn karsisina okundu yaziyor ben burda herkesi takip edemem ki en son listeye bakarim ona gore hareket ederim gozden kacmis olabilir ...ayrica ben belirlemiyorum okuyani okumayani direk bana yazmissin sana ozel msj atan benim cunku....

Ayrica bana yazdigin mesajda cok asabi bu msjda asabi beni hedef seciosun hos deil burda guzel bir olay yapmaya calisiyoruz tartismak yada alinganlik yapman hos deil bence

Asıl asabi olan sensin. Bana attığın özel mesajda takip etmediğimi söylüyorsun ya ama ben kesinlikle kabul etmiyorum.Ayrıca benim kimseyi hedef falan seçtiğim de yok.sadece senin kırıcı olduğunu düşünüyorum. Bence yazdıklarında dövmekten kötü ediyorsun insanları.buna hakkın yok .bence de bu hoş değil.

Bana gönderdiğin özel mesajda listeyi takip etmediğimi söylemen gibi ya da yazdıklarınla dövmekten kötü ettiğin gibi mesela.
Neyse ben daha fazla bu konuyu uzatmak istemiyorum. Birebir tartışmanın içinde olmakta istemiyorum. Beni listeden çıkartın en iyisi.

Bak biz segazel icin okurken sen listede shilbalba ocon okuodun bende sana segazel icin ojuyoruz takip etmiyosun galiba die msj attim sende bana aynen simdi yazdigin gibi kukredin ozel msj ozel msj dierek sanki ben sana ozelde kufretmisim muamelesi yapamazsin bana boyle guzel hi konuyu baktaladigin icin cok saol bence senin baska sorunlarin var yazdiklarinla dovmekten beter ediosun ne demek ben seninle kac kere yazismisim sen iyi deilsi bence malum sicaklar var .. burda kimseyle sorun yasamadik tek sejinle yazsioruz bununda sen anla ...

Benim başka hiçbir sorunlarım yok.
"Sen iyi değildin "derken bana hakaret ettiğinin farkında mısın? Buna sen nasıl karar verebiliyorsun?

S shibalba için dün gece okumuştum, okundu diye yazdım ancak telefondan girdiğim için sizin gibi kopyalayamıyorum, alıntılayıp yazıyorum

1. ve 2. arkadaş için okudum
Şimdi 3.sıradaki arkadaşımız için okuyoruz cnm

Evet arkadaşlar okumaya devam ediyoruz değil mi, rötarlı da olsa bayrama kadar tüm listeye okuyalım bari, hazır başlamışken bırakmayalım bence(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…