Hayirli bir es icin 9 kisilik grup

Benim başka hiçbir sorunlarım yok.
"Sen iyi değildin "derken bana hakaret ettiğinin farkında mısın? Buna sen nasıl karar verebiliyorsun?

Yaptigin sey cok ayip neden yaptigini da anlayamiyorum demekki iyi degilsin... ufacik seylerden insanlara cemkiriyorsan iyi degilsin demektir... biz bu arkadasimiz icin okuyoruz listeyi takip edersen demek kavga konusu oldu senin icin ....boyle guzel bi olayi baltaliyorsun gercekten cok yazik

Bayanlar mazeretimden dolayi ara veriyorum 3gun, mazeretim bitince okumadiklarima okuyacagim, siz okuyup diger kisilere gecin isterseniz

Kızlar, konu sahibi denizinmavisi denizinmavisi

Yapmamız gereken tek şey, 24 saatlik bir günün bizim için uygun olan herhangi bir saatinde, sıradaki kişi için okuma yapıp bitirmek ve 9 kişi tamamlanana kadar her gün aynı ritüeli yerine getirmek.

Ben de çok yoğun çalışıyorum ama benden başka 8 kişinin hakkı söz konusu olduğu için mümkün mertebe takip etmeye çalışıyorum.

Lütfen şimdi öncelikle 4. kişinin okumalarını bugün bitirelim ve yarın da 5. kişiye geçip onu da gününde tamamlayalım. denizinmavisi denizinmavisi ve M mrsfulya daha mazeretlerinizin bitmesine varsa, sizin yerinize bugün ve yarın okuma yapabilecek kimse var mıdır?

Pardon, mesajımın ilk paragrafı silinmiş. Kızlar, konu sahibi Tuuba890 Tuuba890 iyi niyetle güzel bir şeye vesile oldu ve biz bu mübarek günde birbirimiz için dua ediyoruz. Ama biz kendi sorumluluğumuzu yerine getirmeyince, okumayı başlatan kişi olarak hepimizi tek tek takip etmek zorunda kalıyor ve bu da ona fazladan yük bindiriyor... demiştim.

Herkese hayirli sahurlar, Allah dualarimizi kabul etsin, benim mazeretim bitti sayilir fakat yine de Tam bitmeden baslamak icime sinmiyor. Lutfen hakkinizi helal edin. Yaklasik 1senedir dua gruplarina katiliyorum ve biraz gec kaldim mi Icim icimi yer, burada birbirini taniyanlar vardir muhakkak fakat bu adet donemi benim elimde olan bir durum degil ki, buradaki 9kisinin her biri muhakkak bunu yasayacak ve gecikmeler olacak.

Herkesin ayni anda okumasi cok guzel dusunulmus fakat mumkun olmuyor,o yuzden diyorum ayni saatte okuyabilen okusun,mazeretliler arkadan yetissin, Allah bir ölüm kalim vermedigi muddetce okuyacagim arkadaslar, ben kimi bulayim simdi yerime okutacak.lutfen icinize vesvese sokmayin Rabbim tamamlamayi nasip eder ve duamizi yasariz insallah, saglicakla kalin

X