Hayirli bir es icin 9 kisilik grup

allah rizasi icin listeyi kopyalarin isminizin karsisina okundu yazin yoksa gozden kacabilir direk okidum yazmaktansa listeyi kopyalayip okundu yazin isminizin karsisina duzenli olsun gozden kacmasin

1.kişi için 1111 adet okuyoruz her halde değil mi? Ben başlıyorum bu gece .

1.kişi için 1111 adet okuyoruz her halde değil mi? Ben başlıyorum bu gece .
Hayir canim listede 9 kisi var her bir kisi 1111 tane okuyacak toplamda 9999 tane yapiyor ornegin bugun senin icin okuyoruz diyelim 9 kisi toplam 9999 tane inna fetahna leke fetham mubina okuyacak hayirli bir evlilik yolunun acilmasi icin

Hayir canim listede 9 kisi var her bir kisi 1111 tane okuyacak toplamda 9999 tane yapiyor ornegin bugun senin icin okuyoruz diyelim 9 kisi toplam 9999 tane inna fetahna leke fetham mubina okuyacak hayirli bir evlilik yolunun acilmasi icin

Tamam canım ben de onu demek istedim, herkes için ayrı ayrı okuyacağız. Bu gece senin için başlayacağım okumaya ve 1111adet okuyacağım? İnşallah doğru anlamışımdır:)

Tuuba890 canım hepimiz aynı anda mı okumamız gerekiyor. Ben senin için biraz önce okudum Allah gönlüne göre hayırlı olanla buluştursun seni. Zamanlamasını yanlış yaptıysam hakkınızı helal edin lütfen,ben yarın öbür gün adet olucam, pazartesi benim için riskli olabilir diye bu gece okudum. Kusura bakmayın tekrar.

Evet kızlar ne zaman başlayalım, yarın ben sahura kadar evde olamıcam, yarın başlayacaksak eğer ilk sıradaki arkadaşımız için bugün okusam diyorum
Ne dersiniz, nasıl yapıyoruz??

Diğer arkadaşlarımız da henüz bişey yazmamış, istersen şöyle yapalım canım, pazartesi başlangıç günümüz olsun senin dediğin gibi, ben pzt yapmam gereken okumamı bugün yapayım, pzt okuma yapmam, sizler de yarın okursunuz, bağışlarız, olmaz derseniz pzt yolda vs okumaya çalışırım bir şekilde, çoğunluğa uyarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…