Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
iyi geceler kızlar sabahtan beri foruma girmeye ugrasıyorum
bana alan kişi tanıtma yazımı okumuş ama ne alcagını bulamamış sanırım daha çok tanıtmamı istedi kendimi
tekrar tntyrm
19 yasındayım 1.68 boyum ve kilom 70 yani balık etli bir bayanım:) tişörtlerde badiler small ve medium bana uyar renk olak beyaz ve koyu maviyi çok severim koyu yeşilde favorimdir takıdan hiç hoşlanmam hatta takı hiç takmam herkesin haberi olsun yani ay bide elbiselere bayılırım diz üstü elbiselere çünkü altına çizme giyince süper oluyo aslında bir elbise hediye gelse baska hiç bişi istemem ben renkli bir bayan değilim genelde sadece beyaz ve krem rengi oje sürerim ruj olarakda dudak rengi pembe tonları sürerim hayır yani ruj muj gelcekse aklınızda kalsın off çok yüzsüzüm bu ne yaaa ayak numaram 39 topuklu ayakkabı çok giymesemde severim:) benim paketim şöyle temiz düzenli özenilir olsun yeter içindekiler çokta önemli değil ama illa alcam lütfen diyosa bana alacak kişi yukarıyı okusun yani gelelim önemli olaya hani bayanlar için gecelikler oluyo yaa böyle dize kadar askılı . beyaz yada siyah renginde hayatımda hep almak istemişimdir öle gecelik ama bir türlü alamamışımdır buda size bir ipucu ha bide göz farı filan hiç sevmem demiştim ya renki biri değilim sadelikten ve şıklıktan hoşlanırım die:) makyajım şudur benim : göz kalemi ruj bide pudra . ha bide tokadan taçtan nefret ederim küpeden yüzüktende nefret ederim inanın hiç öle şeylerim yoktur sadece bir tek altın yüzük ve altın koleymden baska takım yoktur çünkü hiç sevmem .gelelim şekerlere çikolata olarak damak antepfıstıklı tercihimdir jelibonların hepsine bayılırım
işte bu kdr ayy şimdiden çok heycanlandım bide şey sormuş cüzdan mutfak eşyası severmi die cüzdan ve mutfak eşyası sevmyrm biraz zor bir kişiliğim sanki bana alan kişiden özürdiliyorum tekrar bu zorlugum yüzünden:18: ha bide gecelik rengini sormuş gecelik rengini yazmıştım aslında ama ya beyaz yani krem rengi yada siyah geceliği seviyorum dümdüz renklere bayılıyorum yanı dallı güllü olmayan şeylerden hoşlanıyorum:)

Son düzenleme:

canım sen zaten dier tanıtma topiğinede bunları yazmıstın gecelik elbise vs mesela ben suanda sana bişi alcak olsam elbise gecelik birde ruj alabilirim ama daha minik daha kullanıslı seyler yazsan yada baska neler seversin yazsan bence alacak arkadasa daha cok yardımcı olursun mesela parfüm ne kokuları seversin dekorasyon urunlerini severmisin evlimisin fln böle daha genel özelliklerini yaz bence

hey maşallah kaşıkçı elmasını da ister misin kuzu
insaflı ol kuzum bu ne iyi ki bana çıkmamışsın kıllığına
çetik patik ne varsa yollardım allama

üzüldüm şimdi aslında ben öle çok zor şeyler istemiyorumki bana 3 parça şey alsın ucuz da olsun hiç farketmez yeterki özenilir ve düzenli olsun bunu belirtmiştim aslında

o zaman tekrar tanıtıyım tatlım
1-takı ve tokalardan hoşlanmam:82:
-2- ruj ve parlatıcıya bayılırım heleki simli parlatıcıların delisiyimdir ruj olarakda dudak renginden baska sürmem yani hafif pembe tonları
3- geceliklere ,pijamalara bayılırım. düz beyaz yada düz siyah renginde olursa gecelik süper olur
4-oje olarak beyaz ve krem renginden baska renk kullanmam
5- parfüm almasın bana alan kişi boşa para:) onun yerine ufak bir anahtarlık alsa bile yeter
6-göz kaleminde yeşil ve siyah kullanırım
7 : çorap giymeyi çok severim kilotlu çorap böle bihterin siyah bir çorabı vardı desenli ona bayılmıştım yani kilotlu çorabı çok severim
8- cüzdan sevmiyorum . mutfak eşyası binlerce var. ben evli olmadıgım için annem doldurmuş mutfagı
9- badilerde small ve medium giyiyorum koyu maviden koyu yeşilden beyaz ve siyahtan çok hoşlanıyorum
10- en çok sevdiğim şeyse elibseler dize kadar elbiselere bayılıyorum böle altına çizme giyinci süper oluyo tabi ben balık etliyim bacaklarım o kdr güzel dğl ama olsun giyerim yani
11- uzun hırkalara bayılıyorum koyu mavi siyah ve krem renginde olan hırkalara
12: çikolata jelibona bayılırım markası farketmez ama damak antepfıstıklı tercihimdir

baska ne yazsamki acaba yeterli olmuşmudur bana hediye alcak kişiye yaaaaaaaaaaaaaa

Son düzenleme:
burdan bana alıcak kişiye sesleniyorummmm lütfen parasını harcamasın bir tane bişi alsa bile olur yeterki paketi düzenli ve şık olsun ha bide bana msj atsın hiç ne msj ne çağrı atıyo çıldırcem

ne çok konuşuyorum yaaa:82:
kurbanıma çok cici şeyler aldım dahada alıcammm napıyım duramıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…