Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
bu kk neden böyle yavaş uyuz oluyorum yaaaçekilişte bir sürü kişiyiz ve buraya hep neden bell kişiler geliyodiğerleri nerdegeçmişi anca okuyabildim kızlar. fallara bile bakılıyo hee bensizzsevooo kızz eşin şaka yapıyo olmasın sanasahiben msj mı attı aboo umut gibi zapıklık yapıyo mu yoksa
selamlar herkese naılsınız?

geceeee yoksa snmisin el sallıı gıııııııııı..... uyuz oldun zati sanaaa

Kuşum hoşgeldinnnn....

sevooo bana ne die gıcık oluyon olum alla ala nettim ben sanaumudum hoşbuldk bitanem sen

ulan sahibim senin yüzünden herkese gıcığım çık artık ortaya senin yüzünden millet bana düşman olacak

Canlarım ben kaçmak zorundayım yaaa...Kocişimi almaya gidiyorum şirketeSizleri öpüyorum herkes akşam burda olsun size mısır ikram etcem ona göreeeeZatiii kk bugün ağır deli oldum yahuuuu

Canlarım ben kaçmak zorundayım yaaa...Kocişimi almaya gidiyorum şirketeSizleri öpüyorum herkes akşam burda olsun size mısır ikram etcem ona göreeeeZatiii kk bugün ağır deli oldum yahuuuu

sevonun mısırı dimi tamam canım hadi yolun açık olsun,git kocişine

yumurtaları hazırlayınnnn sevoyaaaaaaa

kızlarr size bi dedikoduuuu.... umutun kocsı umuta yeni düdüttt alıyomuşşş yuhh bizim kocişlereee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…