Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
bu kk neden böyle yavaş uyuz oluyorum yaaa:KK47:çekilişte bir sürü kişiyiz ve buraya hep neden bell kişiler geliyo:KK47:diğerleri nerde:KK47::KK47:geçmişi anca okuyabildim kızlar. fallara bile bakılıyo hee bensizz:KK60:sevooo kızz eşin şaka yapıyo olmasın sana:KK60:sahiben msj mı attı aboo umut gibi zapıklık yapıyo mu yoksa:KK60:
selamlar herkese naılsınız?

bu kk neden böyle yavaş uyuz oluyorum yaaa:KK47:çekilişte bir sürü kişiyiz ve buraya hep neden bell kişiler geliyo:KK47:diğerleri nerde:KK47::KK47:geçmişi anca okuyabildim kızlar. fallara bile bakılıyo hee bensizz:KK60:sevooo kızz eşin şaka yapıyo olmasın sana:KK60:sahiben msj mı attı aboo umut gibi zapıklık yapıyo mu yoksa:KK60:

geceeee yoksa snmisin el sallıı gıııııııııı..... uyuz oldun zati sanaaa

Kuşum hoşgeldinnnn....:KK69:

ulan sahibim senin yüzünden herkese gıcığım çık artık ortaya senin yüzünden millet bana düşman olacak

:KK58::KK58:Canlarım ben kaçmak zorundayım yaaa...Kocişimi almaya gidiyorum şirkete:KK49::KK49:Sizleri öpüyorum herkes akşam burda olsun size mısır ikram etcem ona göreeee:KK56::KK56::KK56:Zatiii kk bugün ağır deli oldum yahuuuu:KK4::KK4:

:KK58::KK58:Canlarım ben kaçmak zorundayım yaaa...Kocişimi almaya gidiyorum şirkete:KK49::KK49:Sizleri öpüyorum herkes akşam burda olsun size mısır ikram etcem ona göreeee:KK56::KK56::KK56:Zatiii kk bugün ağır deli oldum yahuuuu:KK4::KK4:

sevonun mısırı dimi :KK19: tamam canım hadi yolun açık olsun,git kocişine :KK69::KK69:

yumurtaları hazırlayınnnn sevoyaaaaaaa :KK52::KK52::KK52:

kızlarr size bi dedikoduuuu.... umutun kocsı umuta yeni düdüttt alıyomuşşş yuhh bizim kocişlereee:KK60::KK60::KK60:

X