Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
ben kurbanımaaa böle kağıtlar yazıcam renkli renkliii paketlerimde çok süslü ve özenli olcakkk:)

Son düzenleme:
ben kurbanımaaa böle kağıtlar yazıcam renkli renkliii paketlerimde çok süslü ve özenli olcakkk:)

hımm bak sen bende öyle bir süslücem ki kurbanımın paketlerini görenler paketlerde tam bir yılbaşı çekilişi olduğunu anlıcak...

hımm bak sen bende öyle bir süslücem ki kurbanımın paketlerini görenler paketlerde tam bir yılbaşı çekilişi olduğunu anlıcak...

benim paketlerimmm çok şeker olcaklarr off aklımda çok güzel fikirler var inş kurbanım resimlerini çeker koyar ççünkü koymaz gibi gelio zaten foruma 4,5 günde bir ugruyo :2:

benim paketlerimmm çok şeker olcaklarr off aklımda çok güzel fikirler var inş kurbanım resimlerini çeker koyar ççünkü koymaz gibi gelio zaten foruma 4,5 günde bir ugruyo :2:

koyar canım yha bir zahmet koysun sonuçta emek vericeksin o paketlere...

Son düzenleme:
maşallah kızlar sıze ya tam 1 saattır okuyorum kolumda gozumde yorulduu ben calıştıgım ıcın fazla gıremıyorum foruma yazılanları okuyup kurbanıma bakıp cıkıyorum ama kendısıde benım gıbı anlasılan fazla gıremıyo oyuzden bende zorlanıyorum ne alıcagıma karar veremıyorum bu arada bende kımseye cıkmadım sanırım gercı ıkı kısı var aklımda verılen ıpuclarından kendımle ılgılı ıpucu verım zoıa ya sorun benı gecen sene bız bırbırımıze cıkmıstık cunkı tabı benı merak edıyosa hepınıze ıyı geceler kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…