Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
benm kurbanım beni zorluyo bişilere baktım geçen gün galiba ilk kez böyle bişi yapıcağımdan zorlandım

çorba içtim geldimmm rejim yapmam lazımm.. bu ralr birşey yemesem bile bir şişkinlik sormayın gitsin

rejim psikolojisine girme canım,sadece sağlıklı beslenmeye odaklan böylelikle işin kolaylaşıyor...

ben ne zaman rejime kalkışsam daha da acıkıyorum

kızlarr yavaşşş yetişemiyorumm hızınızaa vur dedik öldürdünüzz valla azcık burda takılın dedim sayfalar 10ar 10ar ilerliyorr

sevgicim biz burada merakkan tavana vurmus durumdayız yaa, napiim çeneme vurdu herhalde.

vallamı banada sır ve bakim

şöylekiii; sabahları 1 poğaça ve çay ara öğünde yulaflı bisküvi, öğlen ise çorba, salata, veya evden peynir zeytin domates, zeytinyağlı bişiler (artık ne varsa) bunlardan birini seçiyorum. akşam normal yemeğimi yiyor fakat ekmek kullanmam sevmem yani öğünü ise herzamanki gibi dğil biraz daha az yiyorum. bu şekilde besleniyorum zaten oğlumda var onunla oynuyoruz falan akşamları e iş te insan ister istemez yoruluyor. ben birde erinmem markete 1 margarin için bile giderim makst yürüyüş olsun diye eğer birşey unutmuşsam bir daha giderim arzalı bişeyim işte

şişkinlik için funda suyu yada sirkeli su iç tatlım papatya yada rezenede olabilir...

ama poğaça yeme bence

Son düzenleme:
rezene içiyorum akşamları. sabahları 1 poğaçacıktan ne olacak canımm hem hergün tabiki değil bazen simit tost soğuk sandviç

funda suyu ve sirkeli su en büyük yardımcın olur diyette haberin olsun annem bayağı kilo verdi bu sayede benden azimli vallahi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…