Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
beğendiğine çok sevindim canım

çok güzeld, canım benim canım çok sıkılıyor evde vakit geçmiyor bu hafta sonu bir yere gidiecektim
oda iptal oldu kaç haftadır ekiliyorum...bir daha bir şeyi çok istemicem...:26:

çok güzeld, canım benim canım çok sıkılıyor evde vakit geçmiyor bu hafta sonu bir yere gidiecektim
oda iptal oldu kaç haftadır ekiliyorum...bir daha bir şeyi çok istemicem...:26:

Malesef canım bişeyi ne kadar cok istersen olmuyo malesef yaaa

Slm canlarım bugünde gelmedi hediyelerim yarın gelir inşallh hafta sonu kköye gidecem inşllh gelmez hafta sonu

off hala dağıtımda diyo her iki kargom içinde. garezim var tüm kargolara. niye bu kadar geç

canım yaaaa ben çoktımm kargoo gelmişş sekreterr kızzz almışş aradı beniii delii oldumm bütünn gün onu beklemiştimmmm bennnnnnnnnnnnn

artık sabaha kadar sabırla bekliycemm yinee yarın sabahta fotoaarı yüklerim artık

aaa-aaa deli midir neyler bu saate kadar heralde tüm şehre kargo yapmadılar elleri yavaş hayatım

evet ya koca gün umutla bekledim. hem benim hediyelerimin ulaşmasını, hemde katilcimin hediyelerinin gelmesini. ama hediyeler artık yarına kaldı sanırsam çünkü şimdi aradım şubeyi cevaplamıyolar kapanmış yani numara 3 kere çalıp meşgule düşüyo neyse sıkarız dişimizi napalım bi güncük daha

[/url]

Kızlarrr çabuk çabuk çektimm oğlum ojeleri döktüü kusura bakmayınn:)))) GECE_KUŞU tekrar kesene bereket çok teşekkür ederim arayamadım kusura bakmaaa

kızlarrr şimdi çıkmak zorundayım oğlum uyuduktan sonra gelirim çok öptümmmm heryer ojeee gidip temizlemem lazımm

sevocanııııııııııııım güle güle kullan.Gece kusu kesene bereket bebeğim darısı bana.

yaktım mumları söndürdüm ışıkları arkaya da açtım bir slow müzik ohhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…