Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
Günaydın kızlar bugün beşinci gün ve sevgilimden ses seda yok canımın acısı iice artmaya başladı :KK43:

Canım sabret düşünmemeye çalış sen haklısın bu sebeple ayrılacaksada hiç durmasın. O bu durumu sana kabul ettirme çabasında yani dediklerini yaptırma konusunda ısrarcı davranıyor. onu aramak istediğin zaman seninle konuşabilecek gerçek bir dostunu ara farklı şeyler konuş içinde onunla ilgili hiç birşey olmasın. havadan sudan bahset birlikte mutlu olacağın kişilere zamanını ayır. bunları yaparsan bak ne kadar senin için kolay olur :KK71:

benimde ocağın ortasında kurbanım gelicek tanışıcam zaten msn sağolsun hep konuşuyoruz dimi tatlı bademim istanbula gelmeni dört gözle bekliyorum:KK53::KK53::82:

Son düzenleme:
sevginin şahsına asla birşey demem sayesinde çok güzel arkadaşlıklarım oldu. kk da meğer ne kadar tanımadığım hatun varmış sayesinde tanıdım zaten bu serzenişim sevgiye değil yapıln haksızlığa. sevgiyi asla üzmek istemem

Canım sabret düşünmemeye çalış sen haklısın bu sebeple ayrılacaksada hiç durmasın. O bu durumu sana kabul ettirme çabasında yani dediklerini yaptırma konusunda ısrarcı davranıyor. onu aramak istediğin zaman seninle konuşabilecek gerçek bir dostunu ara farklı şeyler konuş içinde onunla ilgili hiç birşey olmasın. havadan sudan bahset birlikte mutlu olacağın kişilere zamanını ayır. bunları yaparsan bak ne kadar senin için kolay olur :KK71:

derincim söylediklerinin altına iznin olursa imzamı atıyorum..
yaowwwwwwscum sende derinin söylediklerini dikkate al seviyorsun anlıyorum..
ama bunları dikkate alırsan kazanan sen olursun...sakın sakın arıyım deme :KK42:

Almira hediyelerin çok güzel bitanem tatlıbademin kesesine bereket.

ay ne guzel herkes tanisacak ah keske bir tanisma partisi verebilsek ne guzel olur.....

TATLIBADEMİM gel canım sende katıl sohbete uzak kalma öyle:KK3::KK3:

benimde ocağın ortasında kurbanım gelicek tanışıcam zaten msn sağolsun hep konuşuyoruz dimi tatlı bademim istanbula gelmeni dört gözle bekliyorum:KK53::KK53::82:

fulyaaaaa banada tatlı badem gönderdi hediye bursadan
bende istanbuldayım avrupada vbuluşursanız çağırın benide.. akşam facede yazıştık

sevginin şahsına asla birşey demem sayesinde çok güzel arkadaşlıklarım oldu. kk da meğer ne kadar tanımadığım hatun varmış sayesinde tanıdım zaten bu serzenişim sevgiye değil yapıln haksızlığa. sevgiyi asla üzmek istemem

o zaman kal tatlim biliyorum uzucu bir sey olan ama...
bak istersen sana sarki soylerim
istermisiiiin:KK24:

sogut derken anlamadim canim ya :44:

tatlım benim hediyelerini gönderdiğim arkadasım yani Madam Çikolata:) Bilecikte bende zaten sık sık seyahat ediyorum. geldiğimde görüşmek isterim dedim o misafir etmek isterim seni dedi. Geçinip gidicez sanırım böyle:KK1:

Günaydın kızlar bugün beşinci gün ve sevgilimden ses seda yok canımın acısı iice artmaya başladı :KK43:

uzme kendini guzelim degmez.. eger geri adim atan sen olursan bu sefer senin uzerine daha cok gelmeye baslayacak ve yapmadigi davranislari bile sergilemeya baslayacak bence..eger bitecekse bitsin deyip onune ve sana deger vereceklere bakacaksin benim fikrim..

kızlarrr mesela istanbulda oturanlarbuluşma düzenleyebilirizzz :nazar:

tatlım benim hediyelerini gönderdiğim arkadasım yani Madam Çikolata:) Bilecikte bende zaten sık sık seyahat ediyorum. geldiğimde görüşmek isterim dedim o misafir etmek isterim seni dedi. Geçinip gidicez sanırım böyle:KK1:

yasasin ay ne guzeelll:KK9::KK9::KK9::KK9:
iyi mutlu arkadasliklara canlarim herkes icin:nazar:

yasasin ay ne guzeelll:KK9::KK9::KK9::KK9:
iyi mutlu arkadasliklara canlarim herkes icin:nazar:
yanlis anlamayin kahve bu kahveee

Son düzenleme:
X