Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
yaa beklentisi yüksek arkadaslar sebeiyle böyle oldu..hediye bahane bence cekiliş vasıtasıyla güzl dostluklar kuruluyor butada..eskiden beriiii arada çıkıyor numune arkadaslar

Canım bende gelen hediyelerin resimlerini ekleyemedim halen laptop yapılmadı birtürlü bende bu duruma çok üzülüyorum. belki sorun olabilir resimlerini eklememesinin altında yani sende haklısın ama lütfen üzülme canım.

Topiğinizi hep takip ediyorum ve bugün 3.mesajımı yazıyorum,
ilk mesajım daha çekiliş yapılmıştı,hediyeler için ayrı topic açın demiştim ama
arada kaynadı sanırım.
çünkü alanı almayanı taipte zorlanırsınız,
eeee tecrübeyle sabittir yazdıklarım..
belki karışmamam lazım ama kimsenin üzülmemesini istiyorum bende.
malum çekilişi yapan kişide herkesin numarası var,
gelmeyen,yazmayan kişilere ulaşılır diye düşünüyorum,
sizler hepsine güvenerek çekilişe aldınız,
onlarda bu güveni sarsmasınlar ama değil mi...

Son düzenleme:

hayır cnmmm en azından aldığına dair özelden bi yazsaydı onad razıydım

tatlım haddimi aşmayarak yanıt vermek istedim. gerçekten bende çok üzülüyorum burada geçen dialoglara ve insanların beklentilerine cevap bulamayıncaki tavırlarına. Ama biz 3-5 kişi olsakta sevginin bu organizasyonuna sahip çıkalım. bundan sonrakilerde katılıp katılmamak elbette senin kararın ama zaten neredeyse bitti. Gel bu seferlik bizim yanımızda kal. Ne dersin?

ben dün baktım çekiliş yapanlar arasında buraya 1 kez bile girmeyen var.. madem hiç girmeyeceksin neden çekilişe katılırsın.. takip etmek gerekiyo en azından..

ayyy sinirden çatlayacammmm olan benim hediyelere oldu kimse göremedi

malum ortalik kaynadi biraz
vur dedik oldurdun hesabi..
biraz yumusatalim dimi kizlar hadi ama...

bence çekiliş çok güzel oldu ve daha nice çekilişlerde hep birlikte olmak dileğiyle arkadaşlar...

ayrıca çekiliş bir kenara burda kimse kimseyi tanımamasına rağmen çok güzel arkadaşlıklar yapıldı...

ben çok memnun kaldım..bazı aksilikler olsa da onlarda tuzu biberi diyelim...

yavaş yavaş çekilişin sonuna doğru yaklaşıyoruz...

bu çekilişi yapan ve katılan arkadaşlarada ayrıca teşekkür ederim sizlerle sohbet etmek,
hediyeleşmek çok güzeldi....

umarim burada baslayan arkadasliklar devam eder daha guzel sohbetlerde

almiracım hediyelerini güle güle kullan tacına kırmızı geceliğine bayıldım
tatlıbademiminde kesesine bereket

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…