Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
yaowwsss hediyelerini mutlu günlerde kullan canım çok güzeller derin kesene bereket canım

Son düzenleme:
Beğenmenize çok sevindim kızlar yaowwsss canım güle güle iyi günlerde kullan sana söylediklerimide göz önünde bulundur tatlım tanımasamda seni üzülmene kıyamam tatlım
beren bitanem nolur kusura bakma canım hediyelerimin resmini ekleyemedim bir türlü hepsini çektim telde kayıtlı yarın bir çözümünü bulacağım canımın içi

yinede fotolrını cekseydin ya görseydik

çok üzüldüm inanki,neden böyle birşey oldu ki

kızalr beni sakın iptal etmeyin paketim hazır yrn veriyorum kargoya belki d,size copk anlamsız gelicek benim yaptıgımda hoş değil ancak işyerimdeki bazı koşturmalardan sıkıntılardan gecikti çok çok özür diliyorum kurbanımdan yrn verirsem cuma elinde olur en geç

Canım merhaba lütfen alınma açık konuşacağım....Bence böyle bir yorum yapmamalıydın çünkü hediye hediyedir kullanmasan bile o senin için düşünülüp alınmış yada evinden gönderilen şeylerdir...Bence böyle yorum yapman yanlış karşı tarafı düşünmeliydin bence tamam hediyeler sana uygun olmayabilir ama bunu daha tatlı dille belirtip teşekkür edebilirdin bence...Tamam arkadaşın hatası var yok değil bir notu bile çok görmüş o onun ayıplığı ama keşke önce burda paylaşmak yerine kendisiyle özel konuşmayı deneseydin...Belki o da anlardı hatasını lütfen kırılma o hata yapmış sende hatayla karşılık vermişsin kötü olmuşşş

arkadaşım senin yaptığın ayıp elifi bu ortamda rencide etmenin bi anlamı yok demek kin gücü bu kadarına yetmiş bence seni düşünmesi bile bi güzelliktir ama sen anlamayacak kadar bencil davranıyorsun tamam not yazmaması güzel bişey değil en azından bi not yazabilirdi ama unutmuş demekki yoksa niye yazmasın ama burda senin yaptıgın cok ayıp ve bencilce kınadım seni doğrusu

canım iptal olacak diye bişi yok bunlar yılbasına hediyesi yılbasına kdr elinde olsun yeteer bende daa gndermedim ve almayan 5 6 kişi var acelesi yok

baktığım bütün hediyeler çok güzel. alanların kesesine bereket. herkes ne kadar mutlu ama benim katil yok ortalarda yaaa unuttu beni kesin. ben kargomu çıkardım bugün yarın elinde olur kurbanımın :82::82: öpüyorum hepinizi. katilim duy beniii nerelerdesinnn :84::84::84:

kızlar bu akşam resimleri yüklüycektim fırsat olmadı yarın yüklerim sabahtan
zaten bu kargaşada arada kaynardı

çorumlu arkadaş hediyelerini beğenmemiş olabilirsin ama bunu dile getirmen ayıp
sonuçta alt tarafı bi hediye hayat meselesi yapmana gerek yok

ayrıca not yazılcak diye bi kuralmı var bende yazmamıştım ;
çıkar ayak bi kağıt ilişti gözüme güle güle kullan yazdım okadar

burda hediyesini her alan kişi kullabilceği şeylermi alıyor hayır ama insanlar bunu dile getirmiyor görgüsüzlük çünkü beğenmedim demek

bana hediye alan arkadaşın gönderdiklerinin hepsini şuan kullabilirim ama manevi değeri olduğu için çeyizime sakladım hepsini
kullanmıycağım şeyler de olsa örneğin tanga çamaşır onuda kaldırdım çeyize

siz burda elif arkadaşı rencide etmişsiniz..belki büyük umutlarla hediye beklediniz ama yanıldınız...
sonuç itibari ile hediye beğenmesen bile nezaketen teşekkür etmeniz gerekti

sonuç olarak burda kimsenin kimsenin bişeyine ihtiyacı yok maksat eğlence....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…