Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
You know senin hediyelerini göremedim ben :KK17: resimlerde çarpı işaretleri var.

kızlar hediyelerini almayanlar bu cumaya kadar bekleyin eğer hediyeniz gelmezse

sevgi iptal etsin hediyesi gelmeyenlere tekrar çekiliş yapsın ve onlarda birbirine alsınlar
çünkü vazgeçen olmuştur olrumu olur yada başka sebepleri vardır :KK6:

onun için bitiş süresi bu cuma olsun ve hediye almayanlar arasında tekrar çekiliş yapıp sevgi bildirsin
haftyada onlar almış olurlar . .zaten daha yılbaşına 2 hafta var bizerken davrandık En Büyük KK

bekledigimm hediyeleirm geldi çok mutlu oldum ya okadar özenmiş ki :) kendi ellerinle yaptıgın kutunu saklıcam canım guns_n_roses80 çok çok sağol bitanem

işte hediyelerim:KK16::KK16:

3488.jpg

3523.jpg

3543.jpg

3556.jpg

3567.jpg

3661.jpg

3603.jpg

3643.jpg

3627.jpg

selam kızlarrrr
amma konuşmuşssunuz geçmişi okuyana kadar canım çıktı valla.
nickleri unuttum ya kusra bakmayın lütfen.
hediyesini aalan arkadaşlar güle güle kullanın hepsiini çok beğendim
alan arkadaşların da kesesine bereket:nazar:

bu arada:KK69: esmeriim:KK69: doğum günün kutlu olsun canım. nice yıllara:KK69::KK69:

sevocan canım benden şüpheleniyormuşssun sanırım.ben daha hediyemi bugün kargoya verdim üstelik ptt değil ve de memlekeim konya aama ben konyada yaşamıyorum canım.

selam kızlarrrr
amma konuşmuşssunuz geçmişi okuyana kadar canım çıktı valla.
nickleri unuttum ya kusra bakmayın lütfen.
hediyesini aalan arkadaşlar güle güle kullanın hepsiini çok beğendim
alan arkadaşların da kesesine bereket:nazar:

bu arada:KK69: esmeriim:KK69: doğum günün kutlu olsun canım. nice yıllara:KK69::KK69:

sevocan canım benden şüpheleniyormuşssun sanırım.ben daha hediyemi bugün kargoya verdim üstelik ptt değil ve de memlekeim konya aama ben konyada yaşamıyorum canım.

evet cnm senden şüphelendim ama dğilmişsin:KK59: yapacak birşey yok. inanın hediyeyi merak etmiyorum artık sahibim kim onu merak ediyorum yemin ederimm:KK59::KK59:

evet cnm senden şüphelendim ama dğilmişsin:KK59: yapacak birşey yok. inanın hediyeyi merak etmiyorum artık sahibim kim onu merak ediyorum yemin ederimm:KK59::KK59:

Valla ben biliyorum sevommm ama seni böyle meraklı görmek hoşuma gidiyor az daha eğlenelimmmm:KK66:

bende begendim kızlar hediyelerimi tesekkür ederim sizede ama fotolarda görunuyor belki siteden kaynaklı gec yukleniodur bu arada benim hediyelerim tamam ama daha sure var diye gnderemiyorum birazda rahatsızım kalkamıyorum tekrar cekiliş yapmak sacma olur cıkan kişilerle iletişime gecilir hızlı gnder denilir bende yarın gönderirim sanırım

kızlarrr birbirinden güzel hediyelerim geldiii :98: Bursadan tatlıbadem :KK71:

Okadar güzellerki açmaya bile kıyamazsın takılar tokalar süsler püslerr:KK12:

Okadar özenle hazırlamış okadar tatlı paketlerdiki şimdiye okadar okadar

hediye aldım ama hiç bukadar mutlu olmamıştım manevi değeri büyük

kendisini aradım teşekkür ettim burdanda birkez daha teşekkür ediyorum tatlıkız :KK71:

Işyerimde sadece paketleri çekebildim akşam evde içlerini çeker koyarım

beğenmene çok sevindim canım :)) güle güle kullan canım hepsini....

you know onlar ne kadar çok oje öyle :KK53::KK53:
hediyelerine ba-yıl-dım:KK69: hele tac'a hasta oldum.
güle güle kullan tatlım.sevgicim senin de kesene bereket.

bu arada bugün katilim aradı.hediyelerim yola çıkmış 2 güne kadar ulaşacaklarmış inş.katilim şimdiden sana da teşekkür ederim.o ne tatlı,çekimser bir ses tonuydu yaaa:KK17::KK17:

you know onlar ne kadar çok oje öyle :KK53::KK53:
hediyelerine ba-yıl-dım:KK69: hele tac'a hasta oldum.
güle güle kullan tatlım.sevgicim senin de kesene bereket.

bu arada bugün katilim aradı.hediyelerim yola çıkmış 2 güne kadar ulaşacaklarmış inş.katilim şimdiden sana da teşekkür ederim.o ne tatlı,çekimser bir ses tonuydu yaaa:KK17::KK17:

canım bende bayıldım ojelerime 300 ü geckin ojem var dedim anlamıs kusum beni en mutlu edecek hediye :KK53:

X