Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
bir saattr fotoları ekliyorum tabi site cıkıs veriyor kendi kendine yaptıgım hrsey silindi :84::84::84:

benim katilim Sevgi kızlar :13::13:

Canım benim hediyelere bakmadan mektubunu okudum yazdıgın seyler senin içinde geçerli istedigin zaman 1 tlf ucundayım biliyorsun kesene bereket hediyeleri cok begendim ama en cok ojeleriiiiiiii cok cok tesekkür ederim canım benim

youknow hediyelerin çok güzel canım mutlu günlerde kullan ojelere bayıldımmmmmmm biraz az olmuş gerçi idare edicen artık tokaların çok cici, çorabın çok şık hepsi çok güzel Sevgicim hediyelin çok güzel çok zevklisin kesene bereket cnm

__ALmiRA_ hediyelerin içini görmedik ama paketleri çok güzel canım
you_know hediyelerin çok güzell ojelerine bende bayıldım iyi günlerde kullanın keselerine bereket katillerin

Son düzenleme:
kızzlarr hediyelerimm geldii guns_n_roses80 canım çok teşekkürlerr o nasıl güzel paketleme ya bittimmmmm resmen:) tatlımm çok çok sagol hediyelerin için birazdan resimleri eklicem :)

Hediyelerini almayan arkadaşlar!!!!Sevgiyle konuştum konuyu okuyacak ve hediyelerini almayan arkadaşların katilleriyle irtibat kurar inş...Sevgiler hepinizeeeeSeviyorum hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…