Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
yani cekiliş dısında öyle arkadas olarak mı gönderilmiş yoksa bunlar cekiliş hediyelerimi don yokta ondan merak ettim taktım dona

sanırsam cekılış değıl oylesıne ay umarım yanlış anlamamısımdır:26::26::26::78::78:

aldığım bi istihbarata göre onlar yılbaşı hediyesi değil
günahını aldık arkadaşın

valaha bayılcam katilimden ne msj ne çağrı ya bari sölesinde ona göre evde durayım ben her gün evde olmuyorumki kargo gelir bulamaz filan

Son düzenleme:
1-2-1-2-
yanlış ihbar kız sevo bişi demedin bizde kim kime ne aldı karıstırdık neysem gule gule kullan hedayelerini aranızda hediyeleşiosunuz dimek banada gndercek olan varsa kabuldur

oyle bır alevlendıkı ortalık pacam tutustu ben mı yanlış anladım:26: dıye ooo rahatladım demek kı dogru bılıyormusum

ahha konu çözülünce kalabalıklık gitti aşağıdaki izleyenlerin sayısın düştü meraklı kk hatunları

katilime sesleniyorum yaaaaaaaaaaa lütfen eğer kargoyu yollıcaksa bana haber versin çünkü her gün evde olmuyorummmmmmmm

sevo yetıs burası az kaldı yanıyordu senın yuzunden

Son düzenleme:
arkidişler burası biraz sonra fotoğraf dolu olucak benim kurban sağolsun hediyelerimi hepsini tek tek çekmiş
kıyamam ben ona:38

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…