Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
oldu cnm tamam tamam...Güle güle kullan şekerimmm...Alan arkadaşın kesesine bereket

canım fotografları eklermisin görelim

teşekkür ederim kızlar

bende çok beğendim :93:

aha sevom gelmiş,kız kaynana nasılsın bu akşam,hedayelerini tamamlıyorum bende :89:

minik paşam nasıl :98:

teşekkür ederim kızlar

bende çok beğendim :93:

aha sevom gelmiş,kız kaynana nasılsın bu akşam,hedayelerini tamamlıyorum bende :89:

minik paşam nasıl :98:

sevgülünü sallıyorumm gelinnn
gönder gelsin hedayelerim...
beni umut aradı biliyomusunnn çatlada patlaaaaaaa

lacrıma gozunaydın hedıyelerın cok guzel ıyı gunlerde kullan canım nymphadory senınde kesene bereket canım

esmerım bıçım bıçım esmerım gule gule ıyı gunlerde kullan hedayelerını serserı kesene bereket canım...
esmer hanı benım kahvem
bardagını goremedık bu arada nırde

neyse burda herkes kendi kendine hediyelerim gelince koyarım bende iyi sohbetler

canım kimse dahil olmuyor pek sohbete,bizde bundan şikayetçiyiz,ne demek bu lütfen alınma...

herkes herkesle konuşuyor bizde böyle kaynaştık,kimse kimseyi kayırmaz fazla değil bir kaç sayfa geriye git kimse kendi kendinde değil.

böyle düşünmene üzüldüm inanki kendi adıma

esmerım bıçım bıçım esmerım gule gule ıyı gunlerde kullan hedayelerını serserı kesene bereket canım...
esmer hanı benım kahvem
bardagını goremedık bu arada nırde

kahveyle beraber koyacağım tatlım sende içermisin

teşekkür ederim nissanım,gözlerim aradı seni nerelerdeydin :26:

buralardayım canım tv falan dalmısım işte sımdı de en sevdığım dızı baslayacak sonra tekrar gelırım
senın ayagın nasıl oldu bakem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…