Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
nusa canım çekiliş yapılana kadar msj sayını yükseltirmisin rica etsem çekilişi yaparken msj sayısı dolmayanı katmayacağım 100e yükseltmen lazım

Ben hediyelerimin çoğunu(bir kaçını) aldım bile ....Bugün alışverişteydim...

Son düzenleme:
Kişinin özelliklerine göre almıcakmıydık ? o yüzden tanıtımları takip edip bize çıkan kişiyi öğrenince ona göre tercih edicektik.Neden tanıtıyoruz ki ozaman

Son düzenleme:
erken değilmi canım daha kime alcağını sölemedimki çekilişide yapmadım

Canım hepsini aldım demedimki bir kaçını aldım...Her bayanın kullanacağı şeyler...Kişiyi öğrenince ona özel zaten ayrıca alacağım hediyeleri...

Kişinin özelliklerine göre almıcakmıydık ? o yüzden tanıtımları takip edip bize çıkan kişiyi öğrenince ona göre tercih edicektik.Neden tanıtıyoruz ki ozaman

Canım benim benim aldıklarım ekstralar yani kime gönderirsem göndereyim ilave onlarıda koyacağım....

umutttt inşş bana çıkarsınnn baksana ekstra hediye falannn

Hayırlısı canım benim...Kime alırsam alayım aynıları bendede olacak ama çünkü kendime alır gibi seçiyorum hediyleleri dayanamayıp kendimede alıyorum...abartmayı seviyorum galiba....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…