Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
selam kızlarr ben de hediyelerimi tamamladım artık kısmet olursa yarın ya da en geç cuma göndericem.
dün giremedim hiç. nasılsınız?

evet hediyelerimin hepsini almış bulunmaktayım....bu akşam paketlerini yapıp yarında yollıcam kurbanıma

KURBANIM HEDİYELERİNİ UMARIM BEĞENİRSİN YARIN MERAK ETME SESİMİ DUYUCAKSIN........

evet hediyelerimin hepsini almış bulunmaktayım....bu akşam paketlerini yapıp yarında yollıcam kurbanıma

KURBANIM HEDİYELERİNİ UMARIM BEĞENİRSİN YARIN MERAK ETME SESİMİ DUYUCAKSIN........

nereye gönderecen kızz hangi memleket belki bana gelir

kızlarr kurbanımmm olan bayancığa hediyelerimi yarın tatmlıcam inşllh pazarteside yollamayı düşünüyorum
ankarada hediye fuarı açılmış oraya gitmem lazım
benim kurban beni zor zorladı çünküm :44::44::44:

herkese tesekurler kızlar sağolun.. bende sımcık elfcn gonderdığı mısırları patlattım

afiyet bal şeker vitamin kalsiyum olsun ama yağ kilo olmasın inş.

çok sağol tatlım
ıstedığın bısey varmı soylemen yeterlı kendıne ıyı bak

çok teşekkür ederim hayatımm çok saol

aslıcığım hediyelerin çok güzel iyi günlerde kullan arkadaşın kesesine bereket

kurbanımın hediyelerini paketledim kutusuna çok uğraştım görürsünüz zaten yarın kargoya veriyorum ay inş beğenir:82:

ayy umarım sağ salım gider hediyem :18:
uf gıdene kadar meraktan olucem :26:
kurbanım hedıyen yolda ama sesımı duymassın kı hıc gırmıyosun buralara

bende hediyelerimi paketedim şimdi notlar yazıp süslücem...

slm kızlar nasılsınız gorusmeyelı bnmdehedıyem sagsalım ulaşmıs kurbanıma ama bugun evde olmadıgı ıcın nete gırıpde soleyemıcenıde bana msj attı saolsun resımlerıde kendı cekıp koyucak yarın sanırım bunu haber vermesı bıle yettı bana ama katılım sessızlerı oynuyo bı ıkı msjdan sonra sustu arayıp sesını bıle duyamadım o kadar gızemlı hatun yanı çatlıcam burda saolsun

bende öyle güzel paketler yaptım ki işim anca bitti...yarın yollıyıp cuma günü elinde olur umarım...kurbanımın hediyelerini....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…