Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .

aslıhasan hediyelerin çok güzel güle güle kullan beatifulgirlün kesesine bereket...

aslıcım hediyelerin çok güzel güle güle kullan beatifull_girl kesene bereket canım

sağolun canlarımmmmm

Günaydın Kızlar Hediyeleri gördükçe imreniyorum :) Ama biliyorum ki Katilim bana en şık hediye paketini yapacak içime doğuyor :) Bu arada bende kurbanım sevgili " İzmir " li arkadaşımın hediyelerini tamamlamak üzereyim 2 güne kargoya vereceğim :)

günaydın kızlarrrr bugün biraz daha iyiyimm ama midem çok fenaaa ağrıyorr

Geçmiş olsun sevocan bu arada 2 ay önce falan bende çok miğde ağrısından hastaneye gitmiştim çok zor yürüyordum ve öğrendikki reflü başlangıcı şimdi hep ilaç kullanıyorum.
Sebebi ise iş yerinde dışardan yediğim yemekler miğdeme dokunmuş
Dikkat et canım

sağol cnmm. işyerinde olduğumuz için mecbur dışarıdan yiyoruzz

kızlarr çok kötüü diş ağrısı çekiyorumm 20 lik diş damağıma çarpıyo oydu resmen yanak etimiii

gunaydin kizlar nasilsiniz
sevocan dikkat et kendine tekrar gecmis olsun canim

kurbanım hediyelerini paketledim özel paketler yaptım senin için
kurbanım gelmiyor diye yakınıyodm ama artık geliyr yaşasın

o zaman kurbanın benim çünkü ben glyrm yeni yeni

bu arada günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrr:) ya ben kargoya vericemde her gün baska bi fikir aklıma geliyo o yüzden acele etmek istemiyorum:68
:

Son düzenleme:
sevgili yılbaşı güzelleri selamlar,,,umuyorum hepiniz iyisinizdir,,,şimdi paketim geldiiiii o kadar mutluyumki bunun cümlelerle ifadesi yokbenim güzel bebeğim melek yüzlü arkadaşım aslıhasanım sana neler söylemeliyim nasıl teşekkür etmeliyim bilmiyorumhepsi o kadar güzelkiii çok duygulandırdın beni,,bunun yanı sıra ilginin nezaketinin burada ifadesi yok yineherbirini tek tek fotoladım iş yerindeki yoğun işler yüzünden şimdi bunları ekleyemeyeceğim akşam herbirini sizlerle tek tek paylaşmak için sabırsızlanıyorumtatlım tekrardan binlerce kez teşekkürler güzel yanaklarından bol bol öpüyorumbeni gerçekten çooooooooook mutlu ettin

rica ederim canım benim seni biraz olsun mutlu edebildiysem ne mutlu bana..
seni seviyorum

hediyeler gelmeye devam ediyorrrr merakla bekliyoruz fotoğrafları canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…