Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
şu paketler öldürdü beni yeminedyrm çok özenle seçtim paketleri her yeri dolaştım:KK1: renkli paket bulcam diye:KK53: neyse kurbanımın hediyeleri hazır son bir parça kaldı ayyy bide ben noel baba kartı yolluyorum kurbanımaaaaaaa:nazar: çok şeker keşke katilimde bana noel babalı kart yollasa ben hiç öle kart almadım kimseden:KK43: neyse sevgi hediyelerin çok güzel amonraaa çok zevkli hatunmuş yaaa hepsi çok güzel hediyelerinin aslıhasan seninkilerde çok güzel cnm beatiful girl kesene bereket :) ve paketleride düzenli:KK69: hadi darısı benim basımaaaaaaaaaa:KK52:

aslıhasan hediyelerin çok güzel güle güle kullan beatifulgirlün kesesine bereket...:KK9::KK9:

aslıcım hediyelerin çok güzel güle güle kullan :KK64: beatifull_girl kesene bereket canım :KK16:

sağolun canlarımmmmm :KK69: :KK71:

Günaydın Kızlar Hediyeleri gördükçe imreniyorum :) Ama biliyorum ki Katilim bana en şık hediye paketini yapacak içime doğuyor :) Bu arada bende kurbanım sevgili " İzmir " li arkadaşımın hediyelerini tamamlamak üzereyim 2 güne kargoya vereceğim :)

günaydın kızlarrrr bugün biraz daha iyiyimm ama midem çok fenaaa ağrıyorr:KK5::KK5:

Geçmiş olsun sevocan bu arada 2 ay önce falan bende çok miğde ağrısından hastaneye gitmiştim çok zor yürüyordum ve öğrendikki reflü başlangıcı şimdi hep ilaç kullanıyorum.
Sebebi ise iş yerinde dışardan yediğim yemekler miğdeme dokunmuş :KK50:
Dikkat et canım

Geçmiş olsun sevocan bu arada 2 ay önce falan bende çok miğde ağrısından hastaneye gitmiştim çok zor yürüyordum ve öğrendikki reflü başlangıcı şimdi hep ilaç kullanıyorum.
Sebebi ise iş yerinde dışardan yediğim yemekler miğdeme dokunmuş :KK50:
Dikkat et canım

sağol cnmm. işyerinde olduğumuz için mecbur dışarıdan yiyoruzz:KK14:

kızlarr çok kötüü diş ağrısı çekiyorumm 20 lik diş damağıma çarpıyo oydu resmen yanak etimiii :KK43:

gunaydin kizlar nasilsiniz:KK16:
sevocan dikkat et kendine tekrar gecmis olsun canim:KK71:

kurbanım hediyelerini paketledim özel paketler yaptım senin için :KK71:
kurbanım gelmiyor diye yakınıyodm ama artık geliyr yaşasın :KK64::KK64:

o zaman kurbanın benim çünkü ben glyrm yeni yeni:KK1:

bu arada günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrr:) ya ben kargoya vericemde her gün baska bi fikir aklıma geliyo o yüzden acele etmek istemiyorum:68
:

Son düzenleme:
sevgili yılbaşı güzelleri selamlar,,,umuyorum hepiniz iyisinizdir,,,şimdi paketim geldiiiii o kadar mutluyumki bunun cümlelerle ifadesi yok:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK9::KK9:benim güzel bebeğim melek yüzlü arkadaşım aslıhasanım sana neler söylemeliyim nasıl teşekkür etmeliyim bilmiyorum:KK71::KK71::KK71:hepsi o kadar güzelkiii çok duygulandırdın beni,,bunun yanı sıra ilginin nezaketinin burada ifadesi yok yine:KK68::KK68:herbirini tek tek fotoladım iş yerindeki yoğun işler yüzünden şimdi bunları ekleyemeyeceğim akşam herbirini sizlerle tek tek paylaşmak için sabırsızlanıyorum:KK52::KK52:tatlım tekrardan binlerce kez teşekkürler güzel yanaklarından bol bol öpüyorum:KK70::KK70::KK71::KK71::KK71:beni gerçekten çooooooooook mutlu ettin:KK62::KK62::KK62::KK62:

sevgili yılbaşı güzelleri selamlar,,,umuyorum hepiniz iyisinizdir,,,şimdi paketim geldiiiii o kadar mutluyumki bunun cümlelerle ifadesi yok:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK9::KK9:benim güzel bebeğim melek yüzlü arkadaşım aslıhasanım sana neler söylemeliyim nasıl teşekkür etmeliyim bilmiyorum:KK71::KK71::KK71:hepsi o kadar güzelkiii çok duygulandırdın beni,,bunun yanı sıra ilginin nezaketinin burada ifadesi yok yine:KK68::KK68:herbirini tek tek fotoladım iş yerindeki yoğun işler yüzünden şimdi bunları ekleyemeyeceğim akşam herbirini sizlerle tek tek paylaşmak için sabırsızlanıyorum:KK52::KK52:tatlım tekrardan binlerce kez teşekkürler güzel yanaklarından bol bol öpüyorum:KK70::KK70::KK71::KK71::KK71:beni gerçekten çooooooooook mutlu ettin:KK62::KK62::KK62::KK62:

rica ederim canım benim seni biraz olsun mutlu edebildiysem ne mutlu bana..
seni seviyorum :KK69:

hediyeler gelmeye devam ediyorrrr :KK62::KK62: merakla bekliyoruz fotoğrafları canım :KK66:

X