Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
İyi akşamlar bayanlar
Sevgili arkadaşım beautiful_girl in bana bugün ulaştırdığı hediyeleri az daha fotoğraflarını çekip koymayı unuturken almira cığım sağolsun hatırlattı bende hemen odama geçip çektim hemen açtım forumu dedim ekleyeyim yarın işyerinden ekleyemem çünkü J

Bunlar paketlerim :

Bu benim tatlı mı tatlı minik meleğim ışığı yanıyor altındaki pimi çekince rengarenk oluyor J

Bunlar güzel ojelerim J

Buda mis kokulu parfümüm J

Buda zevkli arkadaşımın aldığı şal ım J

Bu küpelerim J

Buda son olarak 6 lı kahvaltı takımım cok tatlılar ya mınıcık mınıcık bayıldm

herkese tesekurler kızlar sağolun.. bende sımcık elfcn gonderdığı mısırları patlattım

aslıcım kendi evinde inş. mutlulukla kullan beni kahvaltıya çağırırsın artık

aslıcım hedıyelerın cok guzel ıyı gunlerde kullanman dıleğı ıle beautiful_girl in da kesesıne bereket

Son düzenleme:
güle güle kullan aslıhasan alan arkadaşın kesesine bereket...

bende kaçayım 4 den beri uyanığım:111: herkese iyi geceler....

esmeeeeeeerrr
ayağını ıncıtmıssın bende onu marek etmıştım canım umarım ıyısındır gecmış olsun
dustun mu naptın nasıl ıncıttın?????????

güle güle kullan aslıhasan alan arkadaşın kesesine bereket...

Bende kaçayım 4 den beri uyanığım:111: Herkese iyi geceler....

aslıcım hedıyelerın cok guzel ıyı gunlerde kullanman dıleğı ıle alan arkadasın da kesesıne bereket

aslıcım kendi evinde inş. Mutlulukla kullan beni kahvaltıya çağırırsın artık

sağolun kızlar
evet kesesıne breket sevglı beautıful_gırl ın :)
almıra gel cnm bklerm :)

esmerrr nazaar değdirdin kız banaaa akşam şirketten hastaneye kaldırdılar beniii

sana dedim ya midem fena diyee.. yarım saat geçmedi bir istifarrr başdönmesi soğuk ter ellerim titredi.hastaneye kaldırdılar.. .iğne yedimm..dha yeni yataktan kalktım

sevocan noldu guzelım sana cok geçmış olsun
ınsallah ıyısındır sımdı
kendıne ıyı bak uzuldum yaa:2:

esmeeeeeeerrr
ayağını ıncıtmıssın bende onu marek etmıştım canım umarım ıyısındır gecmış olsun
dustun mu naptın nasıl ıncıttın?????????

ayağımı burktum canım lif zedelenmesi oldu 1 hafta kalkamadım ama şimdi iyiyim.sağol canım benim ne kadar düşüncelisin

aslıhasan hediyelerin çok güzel güle güle kullan beatifulgirlün kesesine bereket...

şu paketler öldürdü beni yeminedyrm çok özenle seçtim paketleri her yeri dolaştım renkli paket bulcam diye neyse kurbanımın hediyeleri hazır son bir parça kaldı ayyy bide ben noel baba kartı yolluyorum kurbanımaaaaaaa çok şeker keşke katilimde bana noel babalı kart yollasa ben hiç öle kart almadım kimseden neyse sevgi hediyelerin çok güzel amonraaa çok zevkli hatunmuş yaaa hepsi çok güzel hediyelerinin aslıhasan seninkilerde çok güzel cnm beatiful girl kesene bereket :) ve paketleride düzenli hadi darısı benim basımaaaaaaaaaa

Son düzenleme:
kurbanım hediyelerini paketledim özel paketler yaptım senin için
kurbanım gelmiyor diye yakınıyodm ama artık geliyr yaşasın

arkdaşlar katilim kimse çıksın ortaya yeter yawherkesin katili arıyo msj atıyo benimki hiç belkide sevgi benim adımı kimseye vermedi bak sevgi doğru de eğer kimseye vermediysen adımı yeni yılda senin mesajını bekiyorum

off yaa benimde katilimden ses yokkk :97: arayıp sormadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…