Haydi kocaeli 2, buluşmaya varmısınız?

c umatesi aksam banada uyar öykücüm..artık bu tarih kesin olsun lütfen. gerçekten gelmek isteyen gelir diye dşünyorum sonuçta 1 saat en fazla....yer olarak neresi olsun canım??keyfiin cafe demiştiniz orası güzel bi yer bence ama yinede baska biyer deolur

Şeniz:sm_cool:yada pazar gündüz ay ne bilem bugün benim doğumgünüm ve evlilik yıldönümüm o yüzden kendimi veremiyom ama yarın vercem söz sırnaşık şey:dance:

canım geç oldu ama doğum günün ve evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun daha niceeeee mutlu seneler inşallah...hihoyyyt

gelelim konumuza arkadaşlar cumartesi büyük bir ihtimalle bende çalışıyorum gebzeden gelicem genelde 6 6:30gibi çarşıda oluyorum ama toplantımız olucak oyüzden işten daha geç çıkabilirm ama gelmeyi çok istiyorum gelemezsemde kusuruma bakmayın keyfindeyiz yine dimi inşallah herkes gelirde cumartesi orda görüşürüzhihoyyyt

kızlar yarın 18,30 çok ii olur keyfinnde olucam bilginiz olsun masaya kk yazarım ben orda buluşalım umarım tek kişi kalmam.

canım izmitte 3 tane keyfiinn var biliyosunuz..sizin bahsettiğiniz sabancı kültür merkezinin yanında olan de mi? n-city nin biraz ilerisinde olan hani?* yanlışlık olmasın

canım izmitte 3 tane keyfiinn var biliyosunuz..sizin bahsettiğiniz sabancı kültür merkezinin yanında olan de mi? n-city nin biraz ilerisinde olan hani?* yanlışlık olmasın

hayır şekerim izmit lisesinin karşısındaki keyfinn varya orası yanlış yerde buluşmayak mümkünsekaydirigubbakcemile3

bende gelmeyi çok istiyorum misafirim var o gün ama erken giderlerse gelirim.
Acaba yarının tarihiyle yeni bir konu açıp belirtsek daha dikkat çeker mi sizce belki kaıtlım daha fazla olur ...

kızlar yeni konuda açabiliriz farketmez ben masaya kk yazıcam merak etmeyin fotoğraf makinalarınızı unutmayın öptüm

kızlar günaydın bugün buluşuyoruz 18,30da izmit lisesinin karşısındaki keyfinnde masaya kk yazısını yazdım aldım yanıma merak etmeyin isterseniz bu saati 18,15 yapalım en önce benim gitmem lazım bende biraz erken gelir beklerim sizi.4 5 kişi varmıyız belli değil aman boşverin iki kişide olsak yaparız buluşmayı.bu kadar uğraştan sonra artık herkes baksaydı buluşma haberlerine gelseydi yani.

X