Haydi kocaeli 2, buluşmaya varmısınız?

ben de cok katılamak ıstedım ama uymudı yıne bana
artık bıdahakıne mutlaka ısaallah
sıze sımdıden keyıfle bıgun dılıyorum

selam arkadaslar sımdılık benımde gelmem kesın gıbı ınsallah bır aksılık cıkmaz bulusmayerı aynı degısmedı degılmı ınsallah gorusuruz

selam arkadaslar sımdılık benımde gelmem kesın gıbı ınsallah bır aksılık cıkmaz bulusmayerı aynı degısmedı degılmı ınsallah gorusuruz
yok tatlım şimdilik bir değişme olursa anında geçerim zaten canım inşallah sende katılırsın bu arada hala dörtleyemedik galiba :kızgın:fisfisfis ne yapmalıyız bilmiyorum artık ya resimler yayınlanıncada herkes gelmek istiyordum diyor bari bi kişi olalım diyecem ama sen ben semra birde bir arkadaş daha vardı sanırım rumuzunu unuttum.umarım katılabilirsiniz.cumartesi saat 15te keyfinnde ben masaya kk yazarım tanırsınız bizi.

öykücüm ben varım ne zaman isterseniz buluşabiliriz..ben izmit merkezde oturuyorum,ama siz nereyi belirlerseniz uyarım.hadi bakalım...bekliyorm

babannemiz rahatsızlandı bir aksilik olmazsa bende geliyorum.
Yakama karanfil takarım :)

yer keyffin tarih 15 kasım saat 15:00 bi aksilik çıkmazsa gelmek s ve sizleri tanımak isterim:))

kızlar umarım buluşmuşsunuzdur ben hastanelik oldum mağlesef katılamadım çok üzüldüm bide herkesten özür dilerim.

kızlar umarım buluşmuşsunuzdur ben hastanelik oldum mağlesef katılamadım çok üzüldüm bide herkesten özür dilerim.
öykücüm, gecmis olsun canım ne oldu merak ettim:KK43: niye hastanelik oldum demissin.Ben gidemedim zaten soylemistim katılamıycam diye.Haftasonu kursa basladım. Ama merak ettim diger arkadasları.Bulustunuzmu kızlaaaarrrr??????

öykücüm, gecmis olsun canım ne oldu merak ettim:KK43: niye hastanelik oldum demissin.Ben gidemedim zaten soylemistim katılamıycam diye.Haftasonu kursa basladım. Ama merak ettim diger arkadasları.Bulustunuzmu kızlaaaarrrr??????

sorma tatlım ya sağ elimde hareket kısıtlığı başladı tamamen sinirsel aslında ama kolum sargılı oturuyorum işte ne yapayım doktorda olduğum içinde gidemedim ama galiba kimse gelmemiş eğer öyleyse vallahi çok üzülürüm.

slm kızlar nasılsınız ben yaklaşık 2 aydır yoktum buluşma oldumu neyaptınız görüşmek üzere byyyy

canım geçmiş olsun kızlar buluştularmı bilmiyorum ben biraz geç kaldım misafirimde vardı yanımda onuda alıp gelmiştim 4'e geliyordu ordaydım bakındımk falan heralde gittiler diye düşündüm sonra çıktık demekki kimse buluşmamış:KK43:(

sevgili öykü,kış iyice gelmeden bi buluşma ayarlayalım olur mu??önümüzdeki hafta falan olabilir.herkesi bekliyorum.

tamam buluşalım tatlım ama kimse gelememişki geçen günküne hadi ben hastanedeydim semra geç kalmış geri kalan kısmından haber yok mağlesef üzüldüm çokbenneyaptımki

Bence belli bir periyod belirleyelim.Belki katılım daha iyi olur.cunku gordugum kadarıyla cogu bayan arkadasımız sonradan goruyor.Onceden belirlenmis bir tarih olursa belki bir sekilde ayarlayıp gelmeye calısırlar.Ne dersiniz?

X