Haydi Ankara'l gelinler bulumaya

acemi periii kız hafta sonu yağmur yağmazsa yüksel caddesi tarafında bir teras katı var sakin bir yer şark köşesi filan var hoş biyer

kızlar olmazsa bnm tanıdığım bir cafe var aloros adı yüksel cad. hatta mülkiyelerin tam çaprazında hemde alkol yok nezih bir yere üst katı isterseniz orda buluşalım ne dersiniz ?

kız allah seni ne yapmasın ya helal olsun valla ne diyimkaydirigubbakcemile3
ya buluştuğumuzda bi loya ya gideriz dimi lütfen lütfen lütfen 10 dkcık
KIZLAR ZARA ÖNÜ şart değil eğer isterseniz farklı bi yerdede buluşaniliriz.benm orayı dememdeki amaç önü çok yoğun olmaz daha sakin diye demiştim...

acemi periii kız hafta sonu yağmur yağmazsa yüksel caddesi tarafında bir teras katı var sakin bir yer şark köşesi filan var hoş biyer

kızlar olmazsa bnm tanıdığım bir cafe var aloros adı yüksel cad. hatta mülkiyelerin tam çaprazında hemde alkol yok nezih bir yere üst katı isterseniz orda buluşalım ne dersiniz ?

oh oh öneriler çoğladı işde böle herkes fikrini sölesin yaw ne güzel işdekaydirigubbakcemile2
kızlar numaraları kime vereceksek onuda belirleyelimde verelim

şark köşesine bayılırım . aloros da olabilir tabi ki. yüksele gideceksek park bravo öününde buluşabilirz ama işte haftasonu her yer kalabalık tanımak zorlaşabilir. zara kısmen daha az yoğun
loyaya da gideriz şekerim merak etme yerimseniben

ozaman oralara yakın bir yerde buluşun...misal metronun yüksel çıkışındaki park bravonun önü....hatta onun yanında bir apartman var oranın boşluğunda buluşun yakıncacık gidersiniz istediğiniz yere hehe....
dışlamayın beni laaaaaa...
evime gelceksinis haaa...
tobi pastada yaparııım börekte yaparımmm...
sonra resimlerimizi koyarıs buraya...
fotoshopla eklersiniz beni bu hafta sonu bol bol resim çekilin haa.

kendi adıma masrafsız misafirim ben. hem yapar hem yerim. sonra da ortalığı toplar giderim olur mu hihoyyyt

OOHH ohhh yandan yandan süper olur vallacokacimcoook

kızlar park bravo banada mantıklı geldiii...önerilen yerlerin tam ortasında düşünülebilir bence.telefonları aldığımız sürecede hiç sıkıntı değil..

tobi: alo acemiperi ben tobi
acemiperi : efendim tobi
tobi:nerdesin
acemiperiarkbravo önündeyim sen nerdesin
tobi:bende ordayım elimi kaldırıyorum gördünmü
acemiperi:evet gördüm puhahahahahaha diyaloglar böyle olcak sanırımkaydirigubbakcemile3

tabi cnm dilayı yormayız..hemen birimiz tabakları toplar birimiz yıkar birmiz durularız..
diğeride yerleri şöle bi alır...

hihoyyytkaydirigubbakcemile3

bu arada mandilinde evleniyo kızlar biliyosunuz ee hatın gızın evini görmeye gideriz artık bi :jeyyar:dimi mandilin hediyemizi alırız efenim hayırlı olsuuuunnnn diye gireriz içeri

galiba eynen böyle olacak

anlaştık ozaman...söz uygun olduğum bir hafta sonu ama pazar değil...poazartesi iş var...valla pazar gelirsenin çalıştırırım hepinizi....daha yeni gelinim öyle elim çabuk değil ha...
cumartesi beklerim yada ben çalışırım diyen pazarda gelsin hep birden çamaşır bulaşık ütü girişiriz...ne biçim misafir ağırlıyon lan diye kaynanalık yaparsınız...
park bravoda buluşun bakalım...
ben haftanın 5 günü kızılaydayım zati bööğğ geldi....

bende kızılaydayım aslında haftanın 6 günü hemde banada daral geldi ama en merkez yer burası işde malesef:bbo:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

kızlar orası cidden kalabalık olr yaaa yani park bravonun önü neyse siz yazın ben yine çıkıyorum belki arada yine uğrar yorum yapıp kaçarım

canım beniiiim Şeniz
tabikideee beklerim çoook sewinirim hemde... ama ben becerikli bi hatun değilim hee, erkenden gelirsiniz hep birlikte önce yaparız sonra yeriz çatır çatır. sonrada göbişlerimizi tokuştururuz. kaydirigubbakcemile2

yaaa çook içim gidiyor gelemicem diyee uffff bi annemi ikna edebilsem. :Saruboceq:

:roflol:
canım az durursun sen de bir uğrar kaçarsın

biz sabahtan yola çıkcaz öğleden sonra döneceğiz inşallh size yetişirim kızlar.
çok istiyorum :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…